رپورتاژ آگهی

شما در یک قدمی رسانه ای شدن هستید

رپورتاژ آگهی بهترین شیوه بازاریابی

اگر با تکنیک های بالا بردن رتبه ی سایت در گوگل آشنا باشید یا تجربه ی انجام بازاریابی اینترنتی داشته باشید، قطعاً به این نتیجه رسیده اید که رپورتاژ آگهی بهترین روش برای بازاریابی محتوایی می باشد. انجام بازاریابی به این شیوه می تواند جایگزین بسیار خوبی برای روش های تبلیغاتی دیگر باشد زیرا کارایی آن به اندازه ای بالاست که به راحتی می تواند کاربران بسیاری را به سایت شما وارد کند.

از دید بسیاری از متخصصان حیطه بازاریابی اینترنتی، یکی از فرایندهای تبادل لینک، تهیه ی رپورتاژ آگهی می باشد. برای بازاریابی محتوایی مؤثر که بتواند مشتریان بیشتری را برای ارائه دهندگان محصولات و خدمات مختلف جذب نماید باید تبلیغات به گونه ای انجام شود که علاوه بر جلب توجه افراد، اعتبار کافی را نیز دارا باشد. با استفاده از رپورتاژ آگهی می توانید به تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات خود بپردازید، خبر یا مطلبی را به صورت هدفمند دنبال کنید و در نهایت به برندسازی بپردازید.

موفقیت با رپورتاژ آگهی
پکیج هایی مناسب برای شما

تسمینو براساس بودجه و هدف شما از رپورتاژ آگهی برای شما پکیج های مناسب سطح کاری خودتان را پیشنهاد میدهد که در این پکیج بهترین رسانه های ایرانی انتخاب خواهد شد تا بهترین نتیجه را از رپورتاژ آگهی دریافت نمایید.

در مقاله نویسی رپورتاژ همراه شما هستیم

اگر در نوشتن محتوای رپورتاژ آگهی مهارت ندارید و یا با اصول سئو و بهینه سازی محتوا آشنا نیستید نگران نباشید تسمینو همراه شما میباشد تا بتوانید محتوایی کاملا اصولی و بر اساس آخرین الگوریتم های گوگل تولید نمایید تا نتیجه بهتری گیرید.

با تخفیف رپورتاژ های خود را ثبت نمایید

تسمینو فعالیت خود را با استراتژی سود کمتر مشتری بیشتر راه اندازی نموده است و بر این اساس سعی نموده است تا قیمت هایی کاملا کمتر نسبت به دیگر رقبای خود در نظر گیرد که این کار باعث پیشرفت تسمینو شده است.

تمام هماهنگی ها را ما انجام میدهیم

برای درج رپورتاژ آگهی نیاز نیست که شما هماهنگی ای با رسانه ها انجام دهید تسمینو تمامی مراحل درج رپورتاژ آگهی را برای شما انجام خواهد داد و پس از درج محتوا لینک محتوا را برای شما ارسال خواهد نمود.

هوشمندانه بررسی و انتخاب نمایید

میتوانید به رایگان در تسمینو ثبت نام نمایید و کمپین رسانه ای خود را ایجاد کنید و در رسانه ها بدرخشید

شما هم سئوکار وب سایت خود شوید!

شما نیز می توانید سئوکار وب سایت شوید و با سئوی سایت خود، شرایطی را ایجاد کنید تا موتور های جست و جو، محتوای سایتتان را به خوبی متوجه شوند. به عبارتی با بهینه سازی سایت، نظر گوگل در مورد سایت خود را جلب کنید. به عنوان یک سئوکار وب سایت ترافیک سایت خود را افزایش دهید و تأثیر مثبت آن بر فروش و نهایتاً افزایش درآمد ماهیانه ی خود را ببینید.

زمانی که شما به عنوان مدیر وب سایت، سئوی سایت خود را انجام می دهید خود را از صرف هزینه های زیاد بی نیاز می کنید. اما چگونه و به چه طریق می توان به این هدف رسید؟ برای این کار کافی است از رپورتاژ آگهی استفاده کنید و تأثیر شگرف آن بر بهینه سازی خود را ببینید.

سئوی سایت

از همین امروز حضور خود را در رسانه ها تثبیت کنید

بصورت رایگان در آژانس رسانه ای تسمینو ثبت‌ نام نمایید و لذت اجرای کمپین‌های رسانه‌ای و حضور موثر و دائمی در رسانه‌ها را تجربه نمایید. در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی مشاوران آژانس رسانه ای تسمینو در کنار شما هستند

میزبان صدای گرم شما هستیم …

کارشناسان ما آماده هستند تا شما را در تمامی مراحل پیشرفت کسب و کارتان همراهی نمایند