تولید محتوا

تسخیر تاج و تخت پادشاهی

با خدمات تولید محتوای تسمینو , در تولید محتوای زمینه کاری خود پادشاهی کنید.

تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۴۳۳۹

تولید محتوا

تولید محتوای حرفه ای

چرا خدمات تولید محتوا تسمینو

تسمینو با بکارگیری نویسندگان متخصص در زمینه های مختلف نطیر : (تولید محتوای خبری , پزشکی , گردشگری و ....) با تضمین کیفیت حداکثری مقالات , سعی در رفع نیاز مشتریان خود در زمینه تولید محتوا دارد.

 • مشاوره پیش از سفارش

  نحوه سفارش تولید محتوا، انتخاب موضوع مناسب و انتخاب کلید واژه مناسب

 • هزینه مناسب نسبت به کیفیت

  محاسبه نرخ کلمه مناسب ضمن تضمین کیفیت اصول نوشتاری و نگارشی

 • رعایت اصول سئو

  رعایت اصولی شاخصه های لازم سئو در محتواهای تولید شده

 • صرفه جویی در زمان

  تحویل سفارشات تولید محتوا در کوتاه ترین زمان ممکن

تولید محتوا

مراحل ثبت سفارش

تمامی مراحل ثبت سفارش، پرداخت هزینه، تحویل محتوا به سادگی در پنل کاربری تسمینو انجام میپذیرد.

قیمت تولید محتوا

هزینه تولید محتوا تسمینو

مشاوره با هدف اثر بخشی بیشتر محتوای مورد نیاز مشتری ارائه میشود؛ با انتخاب موضوعات , کلمات کلیدی و نحوه نگارش مناسب که محتوا بصورت مفید و مختصر به نگارش در آید. تا در رقابت با رقبای موجود عملکرد بهتری ارائه شود و کیفیت کار در خدمت بهبود برندینگ باشد.

مشاوره تولید محتوا

مشاوره درست،وظیفه ماست

خدمات تولید محتوا

به سوالات متداول شما در زمینه سفارش تولید محتوا پاسخ داده ایم

خدمات تولید محتوا چیست؟

هدف از تولید محتوا، در واقع به مجموعه ای از فعالیت‌ها مانند برنامه‌ ریزی تولید محتوا (با توجه به استراتژی مشخص شده برای کسب و کار) ، تولید محتوای اختصاصی در قالب های مختلف و انتشار مقالات در وب‌سایت میباشد .

تعرفه‌ تولید محتوا با توجه به کیفیت محتوا ، موضوع محتوای مورد نظر و حجم محتوای تولیدی، متفاوت میباشد . این تعرفه ‌ها پس از دریافت و بررسی نیاز های مشتری، با توافق مشتری مشخص میشود.

با توجه به نوع هر کسب و کار، منابع انگلیسی معتبر انتخاب میشود و محتوای شما به صورت ترکیبی از ترجمه از آن منابع معتبر و تالیفی (بومی‌ سازی و اصلاح در جهت هدف های وب‌سایت شما)، تهیه میگردد.

در قبال این سوال خیر به هیچ وجه چنین کاری صورت نمیگرد. در واقع تولید محتوا یعنی ساخت و تولید محتوایی که در جایی نمونه کامل آن وجود نداشته باشد , و همچنین کپی پرداری از منابع موجود نباشد. حتی اگر بخشی از محتوای تولید شده، از سایت معتبری برداشته شود، کلیه ادبیات نگارشی آن با حفظ معنی و مفهوم آن مقاله بصورت کامل بازنویسی خواهد شد. و همچنین همیشه یادتان باشد که موتور جستجوی گوگل به مقالات کاملا یونیک و با کیفیت توجه ویژه ای دارد و هرگز از مطالب کپی خوشش نمی آید.

بیشتر بدانید

مطالب وبلاگ

بیشتر بخوانید