تولید محتوا

تسخیر تاج و تخت پادشاهی

با خدمات تولید محتوای تسمینو , در تولید محتوای زمینه کاری خود پادشاهی کنید.

تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۴۳۳۹

تولید محتوا

تولید محتوا

چراخدمات تولید محتوا تسمینو

تسمینو با بکارگیری نویسندگان متخصص در زمینه های مختلف نطیر : (تولید محتوای خبری , پزشکی , گردشگری و ....) با تضمین کیفیت حداکثری مقالات , سعی در رفع نیاز مشتریان خود در زمینه تولید محتوا دارد.

 • مشاوره پیش از سفارش

  نحوه سفارش تولید محتوا، انتخاب موضوع مناسب و انتخاب کلید واژه مناسب

 • هزینه مناسب نسبت به کیفیت

  محاسبه نرخ کلمه مناسب ضمن تضمین کیفیت اصول نوشتاری و نگارشی

 • رعایت اصول سئو

  رعایت اصولی شاخصه های لازم سئو در محتواهای تولید شده

 • صرفه جویی در زمان

  تحویل سفارشات تولید محتوا در کوتاه ترین زمان ممکن

تولید محتوا

مراحل ثبت سفارش

تمامی مراحل ثبت سفارش، پرداخت هزینه، تحویل محتوا به سادگی در پنل کاربری تسمینو انجام میپذیرد.

قیمت تولید محتوا

هزینه تولید محتوا تسمینو

مشاوره با هدف اثر بخشی بیشتر محتوای مورد نیاز مشتری ارائه میشود؛ با انتخاب موضوعات , کلمات کلیدی و نحوه نگارش مناسب که محتوا بصورت مفید و مختصر به نگارش در آید. تا در رقابت با رقبای موجود عملکرد بهتری ارائه شود و کیفیت کار در خدمت بهبود برندینگ باشد.

مشاوره تولید محتوا

مشاوره درست،وظیفه ماست

خدمات تولید محتوا

به سوالات متداول شما در زمینه سفارش تولید محتوا پاسخ داده ایم

خدمات تولید محتوا چیست؟

منظور از خدمات تولید محتوا، مجموعه فعالیت‌هایی از جمله برنامه‌ریزی تولید محتوا با توجه به اهداف تعریف شده برای کسب و کار، تولید محتوای اختصاصی در فرمت‌های گوناگون و انتشار محتوا در وب‌سایت مدنظر است.
تعرفه‌های تولید محتوا با توجه به کیفیت، موضوع و حجم محتوای تولیدی، متغیر است. این تعرفه‌ها پس از دریافت و بررسی خواسته‌های مشتری، با توافق مشتری تعیین می‌شود.
با توجه به زمینه کاری هر وب‌سایت، منابع انگلیسی زبان معتبری انتخاب شده و محتوای شما به صورت ترکیبی از ترجمه از آن منبع معتبر و تالیف (بومی‌سازی و اصلاح در جهت اهداف وب‌سایت شما)، تهیه می‌شود.
خیر. به هیچ عنوان. تولید محتوا یعنی ساخت و تولید محتوایی که در جایی نمونه دقیق آن وجود نداشته باشد؛ و به هیچ عنوان کپی پرداری از یک منبع موجود نباشد. حتی اگر بخشی از محتوای تولیدی، از سایت معتبری برداشته شده باشد، کلیه ادبیات آن با حفظ معنی و مفهوم، بازنویسی خواهد شد. فراموش نکنید که موتورهای جستجو، مخصوصا گوگل به یونیک بودن و کیفیت بالای محتوا توجه ویژه‌ای دارند.

بیشتر بدانید

مطالب وبلاگ

بیشتر بخوانید