آموزش سئو

ساخت بک لینک کاملا رایگان -در۳۰۰ سایت با اعتبار دامنه بالا

همیشه قرار نیست در مسیر لینک سازی خارجی وب سایت، برای خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک، پول خرج کنید! شما می‌توانید از بسیاری از وب سایت‌ها فروم‌ها و … برای لینک سازی رایگان، کمک بگیرید و بدون هیچ هزینه‌ای، برای وب سایت‌تان بک لینک رایگان، بسازد.

در این مطلب، یک لیست جامع از بهترین سایت‌ها و فروم‌ها با دامنه قوی و معتبر جهت ساخت بک لینک رایگان، قرار داده‌ایم، اگر قصد دارید به صورت رایگان، برای وب سایت‌تان بک لینک بسازید و دنبال بهترین و کامل‌ترین سایت جهت ایجاد بک لینک رایگان هستید، سایت‌های معرفی شده در این مطلب را به هیچ وجه از دست ندهید!

 

لیست جامع ساخت بک لینک رایگان

قبل از ساخت بک لینک رایگان در سایت های مختلف، ابتدا مواردی از قبیل اعتبار دامنه آن را حتما چک کنید. به خاطر داشته باشید که ارزش یک لینک خارجی با کیفیت بهتر از داشتن بک لینک pbn ضعیف و یا بک لینک اسپم است.

 

فهرست بیش از ۳۵۰ سایت برای ساخت بک لینک رایگان

برای صدر نشینی در نتایج موتورهای جستجو نیاز به یک استراتژی سئو آف پیج حرفه‌ای ترکیب شده از بک لینک، رپورتاژ، برند منشن و سوشیال سیگنال دارید به غیر از خرید بک لینک، شما می‌توانید به صورت دستی در وب سایت‌های مختلف، بک لینک وب سایت‌تان را منتشر کنید و صفحه نتایج را به نفع سایت‌تان زیرورو کنید.

برای ساخت بک لینک رایگان، از وب سایت‌های لیست زیر کمک بگیرید و به صورت ۱۰۰% رایگان، بک لینک‌های قوی و موثر را به وب سایت‌تان تزریق کنید و لذت ببرید!

راستی برای خرید بک لینک قوی نیز میتوانید به صفحه بک لینک مراجعه نمایید.

  لیست سایت ها DA PA
۱ https://www.blogger.com ۹۹ ۱۰۰
۲ https://www.mediafire.com ۹۹ ۱۰۰
۳ https://addons.mozilla.org/en-US/firefox ۹۸ ۷۰
۴ https://forums.adobe.com ۹۸ ۷۱
۵ https://www.linkedin.com ۹۸ ۹۷
۶ http://profile.hatena.ne.jp/ ۹۸ ۷۱
۷ https://sites.google.com/ ۹۷ ۸۳