رپورتاژ آگهی

ریپورتاژ آگهی چیست ؟ همه چیز درباره اینکه رپورتاژ آگهی چیست !

رپورتاژ آگهی چیست ؟

در مقاله پیش رو تلاش کردیم تا شما را با ریپورتاژ آگهی یا همان تبلیغ آگهی آشنا کنیم و نحوه نوشتن یک رپورتاژ آگهی خوب و داشتن یک روابط عمومی دیجیتال مناسب را برای تان تشریح کنیم. تا به راحتی و با اصول منظم و درست بتوانید برای محصول مورد نظر خود بازاریابی کنید یا سئوی سایت خود را از طریق رپرتاژ بالا ببرید. برای این که بیشتر راجب رپورتاژ چیست بیشتر بدانید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

چکیده محتوا پنهان

همچنین به شما پیشنهاد میکنیم مقالات دیگری که درباره رپورتاژ آگهی برای شما عزیزان نوشته ایم را مطالعه نمایید تا در هنگام خرید رپورتاژ آگهی بهترین کیفیت را از سایت مورد نظر دریافت کنید.

رپورتاژ آگهی چیست؟ یا همان رپورتاژ چیست ؟

در ابتدا ممکن است ریپورتاژ آگهی کلمه نا آشنایی برای تان باشد و اصطلاح آن به گوش تان هم نخورده باشد. پس بهتر است در آغاز به تعریف ریپورتاژ یا رپورتاژ بپردازیم. همان طور که در مقدمه بیان شد، ریپورتاژ آگهی با تبلیغ آگهی ارتباط دارند. به این معنی که شما تبلیغ محصول یا سایت خود را در قالب و چهار چوب یک متن و مقاله خبری و با لینک سایت خود در یک سایت خبری یا هر سایت مناسب منتشر کرده و برای همیشه آن را تبلیغ می کنید و به این ترتیب است که می توانید رتبه سایت خود را پایین آورده و محصول خود را به فروش برسانید.

نقش ریپورتاژ آگهی در بهبود سئو و افزایش مشتری

فرض کنید شما در سایت فروش خود برای کالا یا محصول مورد نظرتان تبلیغ می کنید و انتظار دارید محصول تان با تعداد بالا به فروش برسد. اما باید بگوییم در سایت های با رتبه بالا این روش اصلا جواب نمی دهد. کسی به حرف شما و تبلیغ شما توجه نخواهد کرد یا حتی افراد زیادی وارد سایت شما نمی شوند که تبلیغ تان را ببیند. پس سوال این جاست باید چه کاری انجام داد؟ یکی از بهترین کار این است که ریپورتاژ آگهی تان را در سایت های خبری بزرگ یا سایت های معروف و مجلات معتبر منتشر کنید.

این کار تاثیر ویژه ای در دیده شدن شما دارد. اولا تعداد افراد زیادی از این سایت های خبری بازدید می کنند و باعث می شود که حداقل یک بار آگهی شما را بخوانند. در ثانی آن ها به اعتبار این سایت های بزرگ اعتماد دارند و شما را تایید خواهند کرد و علاقه پیدا می کنند وارد سایت شما شده و از محصول شما خریداری کنند.

ساختار و چهارچوب یک ریپورتاژ آگهی اصولی

نوشتن یک ریپورتاژ آگهی مناسب چهارچوب و اصول خاص خود را دارد. یک ریپورتاژ آگهی خوب باید علاوه بر متن اصلی دارای عنوان مناسب بین ۱۳۰ تا ۱۷۰ کلمه باشد و حتما از کلمه کلیدی اصلی در عنوان مقاله استفاده کنید. بعد از انتخاب یک عنوان مناسب، باید برای جلب توجه خواننده که ترغیب شود ادامه متن و ریپورتاژ آگهی شما را بخواند یک مقدمه یا چکیده مناسب که حاوی مهم ترین اطلاعات متن اصلی و موضوع تبلیغ آگهی شما است، را بنویسید.

در ابتدای متن بهتر است موقعیت مکانی دفتر کارتان و همین طور تاریخ مناسب را درج کنید. حال نوبت به نوشتن متن اصلی تبلیغ آگهی شما است. سعی کنید در متن اصلی هدف کلی خود را خلاصه و مفید بیان کنید. در حدود چند پاراگراف برای متن اصلی کافی است و بهتر است از کلمات کلیدی در متن استفاده کنید. در مرحله آخر هم اطلاعاتی درباره شرکت و آدرس و شماره تلفن و هم چنین لینک مورد نظرتان را قرار دهید.

قوانین نوشتن یک ریپورتاژ آگهی خوب و عالی

علاوه بر رعایت چهارچوب بالا باید کار های دیگری را نیز انجام داد. برای مثال هرگز متن ریپورتاژ آگهی خود را از دیگر تبلیغات آگهی کپی نکنید. این کار از اعتماد مخاطب می کاهد.

سعی مطالبی را بنویسید که کار شما و محصول شما را از محصولات دیگر شرکت ها متمایز می کند و یک ویژگی مثبت برای محصول تان تلقی می شود. استفاده از کلمات و جملات اغوا کننده مفید است به شرط این که اصل صداقت را زیر پا نگذارید. مخاطبین خود را بشناسید تا بتوانید بهتر بنویسید. شروع متن تان را محکم و با جملات و کلمات پر انرژی و موثر آغاز کنید.

اشتباهات رایج در ریپورتاژ آگهی

درست است که ریپورتاژ آگهی یک قاعده خاص دارد، اما به این دلیل نیست که شما مانند یک مقاله دانشگاهی بخواهید متن رپرتاژ آگهی خود را بنویسید. این گونه سبک نوشتن این نکته را به مخاطب القاء می کند که شما تنها قصد دارید اطلاعاتی را به خواننده دهید.

حتما بخوانید :  اشتباهات رایج در رپورتاژ آگهی آشنا شویم

اما این طور نیست پس این اشتباه را هرگز انجام ندهید. متن مقاله را طوری ننویسید که خواننده وقتی به جایی از متن شما رسید دیگر علاقه ای به خواندن ادامه مطلب نداشته باشد. همه بخش های متن باید جذاب و مفید باشد. پس از کوتاه نویسی هرگز نترسید.

نکات مهم در نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی

نحوه نوشتن یک ریپورتاژ آگهی  خوب جزئیات و نکات ریز خاصی دارد. برای مثال وقتی شما می خواهید ریپورتاژ آگهی تان را در یک سایت خبری منتشر کنید، نوشتن یک متن تبلیغی ساده اصلا جذاب نیست. کاربران و خوانندگان سایت های خبری برای خواندن خبر به این سایت ها وارد می شوند. پس بهتر است متن تبلیغ تان را کمی به سمت و سوی یک متن خبری سوق دهید تا خواننده ترغیب شود، آگهی تان را تا انتها بخواند و وارد لینک سایت تان شود.

بهتر است آگهی تان را در سایت های پر بازدید مثل سایت های خبری، سایت های مرتبط با موضوع تان یا سایت های با سئو مناسب ارائه دهید. هرچه غیر مستقیم تر تبلیغ تان را بکنید موفق بیش تری در جذب مخاطب به دست آورده اید.

اهمیت تولید محتوا در رپورتاژ آگهی

اهمیت تولید محتوا در رپورتاژ آگهی

تولید محتوا مهم ترین بخش در رپورتاژ آگهی است که باعث بهبود سئو می شود. هر چه متن تان خلاقانه و با هشیاری تمام و در نظر گرفتن اصول نوشته شود، علاوه بر این که تاثیر زیادی در مخاطب گذاشته حتی باعث می شود، کاربران و دیگر سایت های خبری از آگهی شما استفاده کنند و آن را در سایت های خود باز نشر کنند که این کاملا به نفع شما است.

محتوا تنها متن نیست سعی کنید تصاویر مناسب و متناسب با متن و آگهی تان را در متن رپرتاژ قرار دهید. گاهی قرار دادن یک تصویر جذاب خود به تنهایی باعث جذب مخاطب خواهد شد.

اما در پایان بسیار سپاس گزاریم که با ما همراه شدید و این متن را مطالعه فرمودید. امیدواریم این مقاله کمک خوبی به شما کرده باشد و اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار داده باشیم و در آینده بتواند نقش مفیدی در بهبود کار شما داشته باشد.

چه وبسایت هایی را برای درج رپورتاژ آگهی انتخاب نماییم ؟

اینکه چه وبسایتی را برای درج ریپورتاژ آگهی انتخاب کنیم بحثی میباشد که بستگی دارد هدف شما از درج آن ریپورتاژ آگهی چه میباشد ؟ اگر هدف اصلی شما برای رپرتاژ آگهی فقط افزایش رتبه گوگل میباشد بهتر است مقالات خود را در وبسایت های خبری و تفریحی درج نمایید که از کیفیت خوبی برخوردار باشند.

همچنین اگر هدف شما بازاریابی محصولاتتان نیز میباشد بهتر است از وبسایت هایی استفاده نمایید تا مقاله شما را حداکثر تا چند ساعت در صفحه اصلی وبسایت خود نمایش دهند تا کاربران بیشتری به سمت وبسایت شما هدایت شوند.اغلب مشتریانی که از ما این سوال را میپرسند ما به آن ها پیشنهاد وبسایت های خبری و تفریحی را میدهیم زیرا اینگونه وبسایت ها همانند پیراهن مشکی با هرگونه سایتی ست میباشند چون همه نوع مقاله در آنها درج میشود و همه نوع کاربر در اینگونه وبسایت ها حضور دارند.

از چه سایتی رپورتاژ آگهی بخریم؟

حالا در این قسمت به طور کامل و جامع درباره شرایط یک سایت خوب برای خرید رپورتاژ صحبت خواهیم کرد. به طور کلی سایت هایی می توانند اقدام به فروش رپورتاژ آگهی کنند که دارای ویژگی هایی باشند. همچنین شما در هنگام خرید رپورتاژ آگهی می بایست به کلیه نکاتی که در ادامه درباره آنها صحبت خواهیم کرد، توجه داشته باشید. و به درستی آنها را بررسی کنید.

به طور کلی ۴ فاکتور بسیار مهم در رابطه با انتخاب سایت وجود دارد : ۱- رتبه الکسا سایت ۲- سن دامنه ۳- اتوریتی ۴- موضوع سایت و چندین فاکتور دیگر که بزودی قرار خواهیم داد.

خرید رپورتاژ آگهی فارسی

رتبه الکسا سایت

اولین نکته ای که باید مدنظر قرار دهید، رتبه الکسا سایت است. الکسا نام سایتی می باشد که تمامی سایت هایی که در دنیا فعالیت دارند را با توجه به معیارهایی طبقه بندی می کند. و این طبقه بندی را هم نسبت به آمریکا و هم نسبت به کشور مبدا تعیین می کند. به طور مثال رتبه سایت های ایرانی را هم در میان کل سایت های دنیا و هم در میان کل سایت های ایران نمایش می دهد.

حالا به چه دلیل رتبه الکسا سایت مهم می باشد. قطعا هرچه رتبه الکسا سایت کمتر باشد و به عدد یک نزدیک باشد، مناسب تر است. به این دلیل که این مسئله بیانگر این نکته است که سایت مورد نظر دارای ترافیک و بازدید خوبی می باشد. یکی از عوامل رتبه بندی سایت ها در الکسا، میزان ترافیک سایت ها می باشد.

دومین نکته در رابطه با الکسا سایت، نشان دهنده سئو قوی آن سایت می باشد. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، یکی از دلایل رپورتاژ گرفتن بک لینک است. رتبه الکسا بالا باعث می شود مخاطان زیادی به طور مستقیم از سایت دیدن کنند.

بنابراین زمانی که رتبه الکسا سایت بهتر است، نشان دهنده این نکته است که بازدیدهای این سایت بیشتر است. و تعداد افراد بیشتری به رپورتاژ آگهی شما جذب خواهند شد. در این مرحله اگر در هنگام تولید رپورتاژ به مسائلی که گفته شد به درستی عمل کرده باشید، شاهد این موضوع خواهید بود که افراد بسیاری از طریق این سایت ها به سمت سایت شما روانه خواهند شد.

سن دامنه سایت

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید رپورتاژ آگهی از سایت ها می بایست به آنها توجه داشت، سن دامنه است. قطعا هر چقدر که سن دامنه بیشتر باشد، نشان دهنده این نکته است که سایت مدت زمان طولانی است که در حال فعالیت می باشد.

حتما بخوانید :  مقایسه رپورتاژ آگهی و تبلیغات کلیکی

هرچقدر سن دامنه سایت بیشتر باشد، مخاطبان بیشتری برای سایت به همراه خواهد داشت. بسیاری از سایت هایی که مدت زمان طولانی از فعالیت آن گذشته، به نوعی تبدیل به برندی در ذهن مخاطبان شده اند. یا به بیانی دیگر می توان گفت که مشتریان وفادار بیشتری این نوع سایت ها خواهند داشت.

از لحاظ بک لینک گرفتن نیز سن دامنه بسیار تاثیر گذارتر می باشد. به طور کل هر بک لینکی از هر سایتی دارای ارزش و اهمیتی متفاوت می باشد.

دامین اتوریتی

به طور کلی دو نوع اتوریتی داریم. دامین اتوریتی و پیج اتوریتی. اما در میان این دو دامین اتوریتی از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد. شما برای درک اعتبار و شهرت یک سایت می بایست به دامین اتوریتی آن سایت توجه داشته باشید.

دامین اتوریتی معیاری می باشد که توسط سایت MOZ در اختیار کاربران قرار می گیرد. شاخص رتبه بندی این سایت ها بین ۰ تا ۱۰۰ است. که هر چه دامین اتوریتی یک سایت بالاتر باشد، نشان دهنده اعتبار و قدرت بیشتر آن سایت است.

شما برای اینکه بتوانید دامین اتوریتی یک سایت را مشاهده کنید، می بایست به سایت MOZ مراجعه کنید و یا سایت هایی که این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند را شناسایی کنید. سپس از رتبه دامین اتوریتی آنها آگاه شوید.

دامین اتوریتی اعتبار دامنه و سایت را به طور کلی به شما نشان می دهد. ولی پیج اتوریتی تنها اعتبار یک صفحه از سایت را به شما نشان میدهد. تفاوت دامین اتوریتی و پیج اتوریتی در این زمینه می باشد. . شما در هنگام انتخاب سایت می بایست به دامین اتوریتی آن توجه داشته باشید.

موضوع سایت

نکته بعدی که می بایست به آن توجه داشته باشید، موضوع سایتی می باشد که قصد خرید رپورتاژ آگهی از آن را دارید. این گزینه نسبت به گزینه های دیگر اهمیت کمتری دارد. به این دلیل که امکان داد رپورتاژ آگهی شما در رابطه با یک سایت خاص و یک کسب و کار خاص باشد. در این صورت پیدا کردن سایتی که هم موضوع با سایت شما باشد و نکاتی که در بالا به آن اشاره کردیم را نیز داشته باشد، دشوار است.

بسیاری از سایت های قوی و معتبری که رپورتاژهای آگهی های مناسب را می فروشند، اغلب آنها سایت هایی می باشند که در حوزه های مختلفی در حال فعالیت هستند. و می توانند با توجه به زمینه و موضوع رپورتاژ آگهی شما، دسته بندی مناسبی را انتخاب کنند. و در آن دسته رپورتاژ شما را منتشر کنند.

ولی اگر در رابطه با موضوع رپورتاژ  کسب و کار شما، سایت هایی با همان عناوین و یا موضوعاتی نزدیک به آن وجود دارد، بهتر و مناسب تر است که رپورتاژ آگهی را از آن سایت هایی خریداری کنید.

به طور کلی خرید رپورتاژ آگهی از سایت های معتبر و مناسب باعث می شود که شما بتوانید به سرعت به اهدافی که در رابطه با سایت خود داشتید، دست پیدا کنید. رپورتاژ آگهی از چند منظر بسیار مهم می باشد. اولین دلیل این نکته است که رپورتاژ برای همیشه در آن سایت باقی می ماند و مانند تبلیغات مستقیم نیست که بعد از مدتی تعویض شود.

نکته بعدی در رابطه با رپورتاژ آگهی گرفتن بک لینک های معتبر و بسیار تاثیرگذار برای سایت های شما می باشد. و آخرین نکته این مسئله است، که شما توانسته اید کسب وکار خود را مفصل توضیح دهید و افراد بیشتری را جذب آن کنید. به نظر ما تاثیر رپورتاژ آگهی به مراتب طولانی مدت تر از آگهی و تبلیغات است.

چرا رپورتاژ آگهی؟

تبلیغات از طریق رپورتاژ مزایای بسیاری دارد که محبوبیت آن را روز به روز افزایش می دهد، در ادامه به معرفی این مزایا و اینکه چرا رپورتاژ آگهی را برای تبلیغات خود انتخاب کنیم، می پردازیم.

رپورتاژ آگهی تنها یک تبلیغ نیست بلکه یک مقاله جامع و با ارزش برای معرفی برند شماست!

رپورتاژ آگهی یک تبلیغ چند ثانیه ای در تلویزیون یا روی بنر و بیلبوردهای شهری نیست بلکه یک محتوای با کیفیت و با ارزش در قالب یک مقاله است که در دنیای وب به معرفی کامل برند شما می پردازد. شرکتها از طریق رپورتاژ خبری می توانند کاربر را با خود همراه سازند و با توضیحات و اطلاعات مفید و کامل درباره محصول خود، در او احساس نیاز ایجاد کنند و برای اینکه او را تا آخر مقاله نگه دارند، می توانند از مطالب و داستانهای جذاب در رپورتاژ آگهی استفاده کنند. اگر تولید محتوا برای رپورتاژ آگهی توسط یک نویسنده خلاق و حرفه ای انجام شود، دیگر جنبه تبلیغاتی و آزار دهنده نخواهد داشت و در عین حال کاربر را تشویق به خرید از شما خواهد کرد.

رپورتاژ آگهی به احتمال زیاد توسط کاربران خوانده می شود

رپورتاژ آگهی به احتمال زیاد توسط کاربران خوانده می شود چرا که رپورتاژ آگهی مانند سایر روشها در جایگاه ‌های تبلیغاتی وب سایت های خبری پربازدید به نمایش گذاشته نمی شود و از آنجایی که رپورتاژ خبری یک مقاله کامل است، جایگاه آن در بین محتواهای اصلی این سایت ها می باشد و کاربری که مطالب دیگر سایت را مطالعه می کند، به احتمال زیاد، رپورتاژ آگهی ارائه شده توسط شما را نیز خواهد خواند. برای افزایش احتمال خوانده شدن رپورتاژ توسط کاربران باید به کیفیت محتوا و جذابیت آن برای کاربر و نداشتن جنبه تبلیغاتی آن بسیار توجه کنید، در این صورت کاربر بدون شک بر روی رپورتاژ شما کلیک خواهد کرد. هر چه اعتبار سایتی که رپورتاژ در آن منتشر می شود، بیشتر باشد، احتمال خوانده شدن آن افزایش می یابد و بدین ترتیب شما از طریق رپورتاژ خبری از اعتبار سایت میزبان نهایت استفاده را کرده اید.

حتما بخوانید :  رپرتاژ آگهی چیست همه چیز درباره رپرتاژ خبری

با رپورتاژ آگهی برای حرفه و برند خود، اعتبار کسب می کنید

هدف از تبلیغات در نهایت رسیدن به اعتبار در نزد کاربران و مشتریان است و این چیزیست که به رشد و شکوفایی کسب و کار شما کمک خواهد کرد. با تبلیغات از طریق رپورتاژ آگهی می توانید در مدت زمان کوتاهی تبدیل یکی از برندهای معتبر در صنف خود شوید و اگر بودجه کافی برای تبلیغات در رسانه های بزرگ را ندارید، می توانید با تهیه رپورتاژ آگهی و نشر آن در سایت های بزرگ و معتبر، برای خود اعتبار ایجاد کنید. وجود نام برند شما در بین اخبار و مقالات وب سایت های پربازدید و معتبر، یکی از بهترین راههای جلب اعتماد کاربران خواهد بود و از این طریق می توانید شاهد افزایش روز افزون بازدیدهای سایت خود و تبدیل شدن کاربران به مشتریان وفادار باشید.

هزینه رپورتاژ آگهی در مقایسه با سایر روشهای تبلیغاتی بسیار کمتر است

امروزه، تبلیغات هزینه های بسیاری را برای صاحبان مشاغل به همراه دارد، رپورتاژ آگهی هم هزینه هایی دارد و شاید با خود بگویید این روش تبلیغاتی هم چندان کم هزینه نیست، ولی با یک حساب سرانگشتی به این نتیجه خواهید رسید که هزینه رپورتاژ خبری در مقایسه با سایر روشهای تبلیغاتی بسیار کمتر است و با کمتر از یک میلیون تومان می توانید در یک سایت معتبر و پربازدید، رپورتاژ آگهی خود را منتشر کنید، در حالی که هزینه اجاره بیلبورد و یا تبلیغات بنری حداقل چندین میلیون تومان برای شما هزینه خواهد داشت.

رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش های بازاریابی است

با تهیه یک رپورتاژ آگهی و انتشار آن در وب سایت های پربازدید و معتبر، بدون اینکه نیاز به استخدام بازاریاب داشته باشید، می توانید به بازاریابی برای برند خود بپردازید و این در دراز مدت از لحاظ هزینه بسیار به نفع شما خواهد بود، البته مشروط بر این که محتوایی که برای رپورتاژ آگهی ارائه می دهید، جذاب و ایده آل و حاوی اطلاعات مفید و سرگرم کننده برای خواننده باشد تا منجر به جذب او برای بازدید از سایت شما و مطالعه سایر مقالات و مشاهده محصولاتتان گردد. رپورتاژ آگهی علاوه بر جنبه بازاریابی و معرفی محصولات شما به کاربران، منجر به ارتقای رتبه شما در گوگل نیز می شود.

با رپورتاژ آگهی سئو کار شوید

سئوی سایت شما با رپورتاژ آگهی بهبود خواهد یافت

یکی از مهمترین مزایای رپورتاژ آگهی که باعث محبوبیت بیش از پیش این روش تبلیغاتی در مقایسه با سایر روش ها شده است، تاثیر آن بر سئوی وب سایت و بهبود آن می باشد. رپورتاژ آگهی با دریافت بک لینک منجر به بهبود سئوی سایت و در نهایت ارتقای رتبه گوگل شما می شود، بدین ترتیب که با انتشار یک رپورتاژ در وب سایت های معتبر و پربازدید، علاوه بر معرفی برند تان از این سایت ها لینک دریافت می کنید و این دریافت لینک بدان معنی است که گوگل شما را به عنوان یک وب ‌سایت معتبر و مطرح شناسایی کرده و به تدریج شاهد بالا آمدن سایت خود در گوگل خواهید بود.

یک رپورتاژ آگهی هرگز حذف نمی شود

یکی دیگر از مهمترین مزایای رپورتاژ آگهی که باعث محبوبیت آن در بین صاحبان مشاغل و کسب و کار شده است، دائمی بودن آن است. شاید تا به امروز این موضوع که یک رپورتاژ آگهی که در یک سایت پربازدید منتشر می شود، هرگز از آن سایت حذف نمی شود را نمی دانستید، به خصوص اگر محتوای مقاله ای که ارائه داده اید، جذاب و با کیفیت بوده و توانسته باشد نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب نماید، البته همیشه استثنا وجود دارد ولی بیشتر وب سایت ها رپورتاژها را حذف نمی کنند و همین باعث می شود تا کاربران بیشتری با برند و محصولات شما آشنا شوند و در مدت زمان کوتاهی می توانید اعتبار قابل قبولی برای خود کسب کنید. پس زمان را هدر ندهید و برای برند معروف شدن یک محتوای ایده آل تهیه و آن را در یکی از وب سایت های معتبر و پربازدید منتشر کنید.

به دنبال وبسایت های ارزان برای درج ریپورتاژ آگهی نباشید !

بیشتر صاحبان وبسایتها به دنبال وبسایت های ارزان برای درج رپورتاژ آگهی میباشند که اینکار یک کار اشتباه میباشد . اگر قصد افزایش رتبه وبسایت خود را دارید و قصد دارید از طریق رپورتاژ آگهی اینکار را انجام دهید بهتر است در وبسایت هایی قوی ریپورتاژ آگهی خود را ثبت نمایید چون اینگونه وبسایت ها از کیفیت و نظم بهتری برخوردار هستند و گوگل به اینگونه وبسایت ها اهمیت بیشتری خواهد داد نسبت به وبسایتی که در گوگل جایگاهی ندارد.

همچنین برای خرید ریپورتاژ های مناسب با قیمت ویژه میتوانید از آژانس تبلیغاتی تسمینو دریافت نمایید 

تسمینوتسمینو همراه شماست !

تسمینو بعنوان مجری برتر ریپورتاژ آگهی و خرید بک لینک معتبر در برترین رسانه های فارسی این افتخار را دارد که تا کنون توانسته است با بهترین شرکت های ایران همکاری داشته باشد و ریپورتاژ اگهی آن شرکت ها را با قیمتی کمتر در رسانه های فارسی منتشر نماید . اگر قصد دارید ریپورتاژ خود را در رسانه های فارسی منتشر کنید تسمینو همراه شما میباشد و با ارائه دادن مشاوره های عالی در این زمینه باعث خواهد شد بهترین نتیجه را از کمپین رسانه ای خود دریافت نمایید.

برای خرید رپورتاژ آگهی میتوانید از وبسایت تسمینو اقدام نمایید که به آدرس : https://www.tesmino.com/reportage/ در دسترس میباشد.

راستی …

یک مقاله خیلی خوب در رابطه با رپورتاژ آگهی رایگان داخل سایت تسمینو منتشر کردیم که میتونه در پیدا کردن سایت هایی که رپورتاژ آگهی رایگان منتشر میکنن بهتون کمک کنه پیشنهاد میکنم حتما ازش استفاده کنین

سوالات متداول

رپورتاژ آگهی چیست؟ یا همان رپورتاژ چیست ؟

رپورتاژ درواقع نوعی خبر است که در سایت ها و خبرگزاری ها منتشر میشود

نمایش بیشتر

امیر حسین برمچ

تنها دو چیز میتونم راجب خودم بگم اینکه عاشق سئو هستم و دیجیتال مارکتینگ :)))

‫60 نظرها

 1. بازتاب: تعریف کلی رپورتاژ آگهی - وبلاگ - آژانس دیجیتال مارکتینگ تسمینو
 2. بازتاب: 8 اشتباه رایج در رپورتاژ آگهی - آژانس دیجیتال مارکتینگ تسمینو
 3. بازتاب: نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی - آژانس دیجیتال مارکتینگ تسمینو
 4. واقعا مطلب خیلی مفید و کاربردی بود … متشکریم از نشر مطالب خوب تون + خدمات بسیار ویژه تون

 5. واقعا مطلب خیلی مفید و کاربردی بود … متشکریم از نشر مطالب خوب تون و خدمات بسیار ویژه تون

 6. سلام
  وقتتون بخیر
  واقعا مطلب خیلی مفید و کاربردی منتشر کردید و نکات خوبی درونش عنوان شده
  فقط سوالی که دارم اینه که برای خرید ریپورتاژ آگهی باید با چه شماره ای در تماس بود؟

 7. بازتاب: اشتباهات رایج در نوشتن رپورتاژ آگهی - وبلاگ
 8. سلام روزتون بخیر.
  من در قسمت رپورتاژهاتون میخواستم موضوعی سایت‌ها رو دسته بندی کنم ولی نشد. اگر امکان داره سایت‌هایی که در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت میکنند رو مشخص کنید و برآورد هزینه برای بنده ایمیل کنید و یا همینجا بگید. تشکر

 9. سلام
  تو ریپورتاژ آگهی بهتره چند کاراکتر محتوا نوشته بشه؟
  و اینکه آیا لینک ها باید نوفالو باشه یا فالو؟

  1. با احترام
   در رپورتاژ خبری بهتره حداکثر زیر ۱۵۰۰ کلمه محتوا تولید بشه و همچنین تمامی لینک های موجود در مقاله میبایست فالو باشند و دائمی

 10. سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  من براام یه سوال پیش اومد
  من قصدم فقط و فقط رتبه سایت در گوگل
  ایا ریپورتاژ اگهی میتونه بهم این کمک رو بکنه
  البته که من با سایت های با رتبه السکا بالا اقدام به ریپورتاژ کردم

  1. سلام علی جان
   ممنون از نظر خوبتون
   بله با رپورتاژ آگهی و کار کردن روی آن پیج سئوی سایتتون میتونین رتبه وبسایتتون رو در گوگل افزایش بدین.بهترین گزینه برای لینک سازی آف پیج سئوی سایت رپورتاژ هستش که خیلی میتونه کمک کنه بهتون.

  1. با احترام
   ما به شما سایت های خبری را پیشنهاد میدهیم که بهترین گزینه هستند و نتیجه خیلی خوبی میتونید دریافت نمایید.

 11. نکات فوق العاده اثر بخش و کلیدی منتشر ننموده اید که قابل توجه و مفید هستند در بخش سئو و باید تاکید اثرمندی را روی آنها داشت
  فروشگاه اينترنتی
  https://www.baneh.com
  باسپاس

 12. سلام مطلب بسیار جامع و عالی درباره ی ریپورتاژ آگهی بود لطفا اگر سفارش قبول میکنید اعلام کنید .

 13. مطلب مفیدی بود متشکرم.
  ریپورتاژ رایگان فکر کنم اصلا وجود ندارد. مگر با لینک های نو فالو.
  اگر اشتباه نکنم لینک نوفالو تاثیر ناچیزی روی اعتبار سایت دارند درسته؟
  مطبلی خواندم که شما در خصوص صحت آن اظهار نظر بفرمایید. خواندم که یک سایت هرچه لینک های خروجی کمتری داشته باشد، اعتبار لینکش بیشتر هست. با این توصیف ممکنه ریپورتاژ از یک وبلاگ با یک لینک خارجی بیشتر از یک خبر گزاری موثر باشد؟

 14. سلام روزتون بخیر.مطلب خوبی بود.ممنونم ازتون.فقط چند تا سوال پیش اومده برام.اول اینکه آیا محتوای ریپورتاژ هم باید تخصصی باشه یا فرقی نمیکنه؟یعنی اگر کپی باشه بازم تاثیر داره؟و دوم اینکه مگه ریپورتاژ رایگان هم داریم؟ممنون میشم سایت های که ریپورتاژ رایگان دارند رو معرفی کنین.و پولی هارو هم معرفی کنین بهتره به نظرم.خسته نباشید

  1. با سلام و عرض ادب
   محتوا خیر اصلا نیازی نیست که تخصصی باشه و همچنین بله رپورتاژ آگهی رایگان هم بله داریم مثل سایت های ویرگول و …. و همچنین برای دریافت لیست قیمت ها میتونید به آدرس : https://www.tesmino.com/reportage/ مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن