رسانه ها

رپورتاژ آگهی در شما نیوز و قوانین آن

خرید رپورتاژ آگهی در شما نیوز

اگر در حوزه اجتماعی فعال باشید، احتمالاً خبرگزاری های مختلفی را که اخبار اجتماعی را پوشش می دهند را دنبال می کنید! یکی از بزرگ ترین خبرگزاری هایی که در حوزه اجتماعی و سیاسی فعالیت می کند، خبرگزاری شما نیوز است. این رسانه خبری یکی بزرگ ترین رسانه های ایران است که در حال حاضر ترافیک بسیار بالایی دارد و توانسته مخاطبان حوزه اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و… را به خوبی جذب کند. اگر یک کسب و کار آنلاین در حوزه های اجتماعی و سیاسی یا هر حوزه دیگری دارید و می خواهید رپورتاژ آگهی خود را در یک رسانه پر ترافیک که در حوزه خبر فعالیت می کند منتشر کنید، پیشنهاد ما به شما انتشار رپورتاژ آگهی در شما نیوز است. در این مقاله می خواهیم به صورت کامل قوانین و شرایط انتشار رپورتاژ آگهی در این رسانه را بررسی کنیم تا راحت تر در مورد انتشار رپورتاژ در این رسانه تصمیم گیری کنید.

چرا باید از رسانه شما نیوز رپورتاژ بگیریم؟

شما نیوز یکی از رسانه های پر بازدید ایران است که بیشتر در حوزه اخبار سیاسی و اجتماعی فعالیت می کند. در واقع این رسانه از ابتدا به صورت تخصصی در زمینه اجتماعی فعالیت کرده است و در حال حاضر اخبار مختلفی که به حوزه های دیگر مربوط می شود را پوشش می دهد. از مهم ترین دسته بندی های خبری این رسانه می توان به اقتصاد، بورس، خودرو، طلا و… اشاره کرد. در واقع هر خبری که به نوعی به حوزه های خبری مرتبط باشد در این رسانه وجود دارد و اکثر مخاطبان آن افرادی هستند که اخبار اجتماعی و سیاسی را دنبال می کنند. اگر یک کسب و کار آنلاین دارید که در هر حوزه ای فعالیت می کند، به راحتی می توانید با تولید محتوای باکیفیت و کاربردی مخاطبان این رسانه را جذب کنید و آن ها را به مخاطبان و حتی مشتریان کسب و کارتان تبدیل کنید.

ضرورت خرید بک لینک
ضرورت خرید بک لینک

این رسانه در حال حاضر رتبه ۵۴۲ الکسای ایران را کسب کرده است که نشان دهنده ترافیک بسیار بالای این رسانه است. همچنین این رسانه دامین اتوریتی ۲۸ را دارا است؛ این رتبه نشان دهنده قدرت بالای این رسانه برای لینک دادن به سایت شما است! در واقع اگر هدف شما از رپورتاژ آگهی افزایش رتبه در موتورهای جستجو است، این رسانه کمک زیادی به شما می کند تا رتبه سایت خود را در نتایج جستجوی گوگل متحول کنید. از مهم ترین ویژگی های دیگر این رسانه اسپم اسکور پایین آن است که نشان دهنده کیفیت بالای مطالب و رضایت کاربران از محتوای این سایت است! در حال حاضر اسپم اسکور این رسانه ۶ است که نشان دهنده رضایت کاربران از محتوای سایت است. حال اگر شما هم یک محتوای ارزشمند در سایت منتشر کنید، کاربران با آن ارتباط برقرار می کنند و می توانید آن ها را به سایت خود هدایت کنید.

قوانین درج رپورتاژ در شما نیوز

اگر قصد انتشار رپورتاژ آگهی در هر رسانه ای را داشته باشید، باید قوانین و شرایط مربوط به آن را رعایت کنید! شما نیوز هم مانند هر رسانه دیگری، قوانین و شرایط خاص خود را دارد که ابتدا باید با آن ها آشنا شوید و سپس برای انتشار رپورتاژ آگهی در آن تصمیم گیری کنید. این قوانین و شرایط عبارتند از:

ارائه عنوان اصلی برای انتشار در سایت شما نیوز: اولین چیزی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در رسانه شما نیوز باید ارائه کنید، یک عنوان اصلی است! عنوان اصلی باید نشان دهنده موضوع کلی محتوای رپورتاژ آگهی است و باید کاملاً جذاب باشد تا کاربران وارد صفحه محتوای رپورتاژ شما شوند.

عدم امکان درج در صفحه اصلی: از ویژگی های منفی انتشار رپورتاژ آگهی در رسانه شما نیوز، این است که رپورتاژ شما در زمان انتشار در صفحه اصلی نمایش داده نمی شود.

عدم امکان درج در دسته بندی موردنظر شما: یکی از قوانین این رسانه، این است که شما نمی توانید رپورتاژ آگهی خود را در دسته بندی دلخواه خود درج کنید و رپورتاژ شما تنها در دسته بندی رپورتاژ آگهی قرار خواهد گرفت.

ارائه محتوای اصلی برای نمایش در سایت: محتوای اصلی همان محتوایی است که می خواهید به کاربران نمایش دهید تا در مورد کسب و کار شما چیزی بدانند! هنگام خرید رپورتاژ آگهی از شما نیوز، یکی از مهم ترین مواردی که باید ارائه کنید محتوای اصلی است تا در رسانه موردنظر منتشر شود.

حداکثر ۱۵۰۰ کلمه: محتوای اصلی شما با محدودیت تعداد کلمات روبرو است! شما حداکثر می توانید ۱۵۰۰ کلمه به عنوان محتوای اصلی ارائه کنید و نباید تعداد کلمات آن بیشتر باشد. بنابراین سعی کنید در ۱۵۰۰ کلمه علاوه بر معرفی کسب و کارتان، محتوای مفید و کاربردی به کاربران ارائه کنید.

حداکثر ۵ لینک فالو: شما می توانید در محتوای رپورتاژ خود حداکثر ۵ لینک درج کنید! در واقع می توانید به ۵ کلمه کلیدی موردنظر، لینک بدهید تا رتبه آن ها در گوگل بهبود پیدا کند.

امکان درج لینک نوفالو: شما می توانید علاوه بر لینک های فالو، لینک نوفالو هم درج کنید و حداکثر تعداد آن ۵ عدد است.

حداکثر ۵ تصویر: محتوای دارای عکس بازخورد بهتری از کاربران می گیرد و این مسئله باعث می شود تا کاربران با آن تعامل برقرار کنند. در این رسانه شما می توانید حداکثر ۵ تصویر درج کنید! بنابراین سعی کنید برای هر بخش یک تصویر با کیفیت و مرتبط قرار دهید تا کاربران بیشترین تعامل را با آن محتوا برقرار کنند.

امکان درج دو یا چند دامین متفاوت در رپورتاژ: یکی دیگر از شرایطی که رسانه شما نیوز در نظر گرفته است، امکان درج لینک ها از چند دامنه متفاوت است! در واقع شما می توانید تمام لینک های درج شده را از چند دامنه در نظر بگیرید؛ این کار برای زمانی مناسب است که چندین سایت دارید و می خواهید کم کم رشد کند.

نقد و بررسی

رسانه شما نیوز یکی از بزرگ ترین رسانه های خبری در ایران است که در حوزه اخبار سیاسی و اجتماعی و هر شاخه ای که به بخش خبری مربوط شود فعالیت می کند. در حال حاضر این رسانه ارزشمند توانسته مخاطبانی که به اخبار حوزه های مختلف خبری علاقه مند هستند را جذب کند و گزینه بسیار خوبی برای سایت های فعال در حوزه خبری محسوب می شود. این رسانه هم مانند هر رسانه دیگری محدودیت هایی قائل شده است که در این مقاله تمام شرایط و قوانین آن را بررسی کردیم. با این وجود، اگر در حوزه اجتماعی یا سایر حوزه ها فعالیت می کنید، این رسانه گزینه بسیار خوبی محسوب می شود و پیشنهاد می کنیم از آن استفاده کنید.

نمایش بیشتر

مدیریت تسمینو

تسمینو پلتفرم توزیع و انتشار رپورتاژ آگهی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − = 10

دکمه بازگشت به بالا