0

خرید رپورتاژ آگهی در خبرنگاران جوان و ویژگی های آن

خرید رپورتاژ آگهی سایت خبرنگاران جوان

خرید رپورتاژ آگهی در باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یکی از بزرگ ترین رسانه های ایران است که روزانه بیش از هزار خبر منتشر می کند. این رسانه خبری با آدرس YJC.ir در دسترس کاربران است و کاربران موضوعات مختلفی را در این رسانه دنبال می کنند.

این رسانه در موتور های جستجو نظیر گوگل رتبه بسیار خوبی دارد و معمولاً اخبار آن در لینک های اول قرار می گیرند. یکی دیگر از مهم ترین مواردی که باعث شده تا این رسانه به یکی از پر بازدید ترین رسانه های ایران تبدیل شود، این است که در شبکه های خبری صدا سیما تبلیغات زیادی دارد و به عنوان یک منبع خبری معتبر معرفی می شود. در این مقاله قصد داریم به بررسی رپورتاژ آگهی در باشگاه خبرنگاران جوان بپردازیم تا با مزایا و شرایط انتشار رپورتاژ در آن آشنا شوید.

چرا باید از رسانه باشگاه خبرنگاران جوان رپورتاژ بگیریم؟

یکی از مهم ترین سوالات برای افرادی که قصد خرید رپورتاژ آگهی در هر رسانه ای را دارند، این است که چرا باید از آن رسانه رپورتاژ بگیریم! احتمالاً این سوال برای کسانی که قصد خرید رپورتاژ آگهی از باشگاه خبرنگاران را دارند هم پیش می آید. در حال حاضر رتبه الکسای باشگاه خبرنگاران جوان ۳۶ است؛ به عبارت ساده تر، این رسانه در حال حاضر ۳۶ مین سایت پر ترافیک ایران محسوب می شود.

بنابراین رپورتاژ آگهی شما توسط تعداد زیادی از افراد دیده می شود و می توانید شانس این را داشته باشید که از طریق گوگل هم برای رپورتاژ خود ترافیک جذب کنید. هر چقدر ترافیک رپورتاژ شما بیشتر باشد، تعداد بیشتری از کاربران را می توانید به سایت خود هدایت کنید. به دلیل ترافیک بالای این رسانه، خرید رپورتاژ آگهی در باشگاه خبرنگاران یکی از گزینه های مناسب برای خرید رپورتاژ آگهی محسوب می شود.

بیشتر بخوانید :

یکی دیگر از مواردی که باعث می شود تا از سایت باشگاه خبرنگاران رپورتاژ آگهی بخرید، این است که دامین اتوریتی این رسانه ۸۶ است که عدد بسیار مناسبی است. توجه داشته باشید که دامین اتوریتی از ۱۰۰ محاسبه می شود و باشگاه خبرنگاران توانسته رتبه ۸۶ را کسب کند. بنابراین این دامنه قدرت بالایی دارد و بک لینک گرفتن از این سایت می تواند رتبه سایت شما را در موتور های جستجو تا حد زیادی بهبود ببخشد. از طرف دیگر، این رسانه روزانه صد ها خبر منتشر می کند و خرید رپورتاژ از آن می تواند به بهود ترافیک سایت شما کمک زیادی کند.

اسپم اسکور یکی از مهم ترین معیار ها برای خرید رپورتاژ آگهی محسوب می شود. متاسفانه باشگاه خبرنگاران اسپم اسکور ۴۳ دارد که نشان دهنده کیفیت پایین محتوا یا نادیده گرفتن قوانین گوگل در سئو است. البته با این حال، این رسانه قدرت دامنه بالایی دارد و خرید رپورتاژ از آن می تواند کمک زیادی به افزایش رتبه سایت شما در گوگل کند.

رپورتاژ آگهی در خبرنگاران جوان

رپورتاژ آگهی در خبرنگاران جوان

قوانین درج رپورتاژ آگهی در باشگاه خبرنگاران جوان

رسانه باشگاه خبرنگاران جوان یکی از پر ترافیک ترین رسانه های ایران محسوب می شود که روزانه صد ها هزار کاربر از آن بازدید می کنند. در این رسانه موضوعات مختلفی وجود دارد و یکی از بهترین گزینه ها برای انتشار رپورتاژ آگهی است. البته انتشار رپورتاژ آگهی در این رسانه قوانین خاص خود را دارد که در این بخش به بررسی کامل آن ها می پردازیم:

وجود تصویر شاخص مربعی برای انتشار در باشگاه خبرنگاران: اولین چیزی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در رسانه باشگاه خبرنگاران باید توجه کنید، طراحی یک تصویر به عنوان تصویر شاخص است. این تصویر در بالای مطلب شما قرار می گیرد و بهتر است متناسب با موضوع رپورتاژ شما طراحی شود. به طوری که کاربر متوجه هماهنگی میان تصویر شاخص و عنوان مطلب شود.

ارائه عنوان اصلی برای انتشار رپورتاژ: یکی دیگر از مواردی که باعث دقت کنید، ارائه یک عنوان اصلی برای انتشار رپورتاژ است. در واقع این عنوان باید نشان دهنده موضوع کلی محتوای شما باشد که محتوای شما درباره چیست! همچنین سعی کنید کلمات کلیدی موردنظر خود را در عنوان محتوا قرار دهید تا در گوگل هم بالا باشد. شما می توانید ورودی های گوگل برای رپورتاژ را به سایت خود هدایت کنید.

حداکثر ۲ لینک فالو: یکی دیگر از محدودیت هایی که رپورتاژ آگهی در باشگاه خبرنگاران برای شما در نظر گرفته است، تعداد لینک فالو است. این تعداد حداکثر ۲ عدد است؛ بنابراین سعی کنید مهم ترین کلمات کلیدی سایت یا کلمات کلیدی که می خواهید رتبه سایت شما با آن ها در گوگل بهبود پیدا کند را درج کنید.

حداکثر ۱۳۰۰ کلمه: یکی از مهم ترین بخش های رپورتاژ آگهی که باید حتماً در اختیار این رسانه قرار دهید، محتوای شما است. محتوای شما حداکثر باید ۱۳۰۰ کلمه باشد و در این تعداد کلمه، باید یک محتوای ارزشمند در اختیار کاربران بگذارید تا جذب کسب و کارتان شوند. توجه داشته باشید که اگر محتوای شما بیشتر از این تعداد باشد، این رسانه از شما می خواهد آن را ویرایش کنید.

حداکثر ۴ تصویر: تصاویر معمولاً بخش جدا نشدنی از محتوای شما هستند که بهتر است هنگام درج رپورتاژ حتماً از آن استفاده کنید. تعداد تصاویری که می توانید در رپورتاژ خود قرار دهید، حداکثر ۴ عدد است. بنابراین سعی کنید به ازای هر بخش مهم در رپورتاژ، یک تصویر با کیفیت و مرتبط با آن تصویر درج کنید تا کاربران با محتوای شما ارتباط بیشتری برقرار کنند.

عدم امکان درج دو دامین متفاوت در رپورتاژ: این رسانه به شما اجازه نمی دهد که لینک های مربوط به دو دامین را در محتوای رپورتاژ خود درج کنید. بنابراین لینک های رپورتاژ شما باید حتماً مربوط به یک دامین باشد؛ در غیر این صورت، رسانه باشگاه خبرنگاران جوان از انتشار رپورتاژ جلوگیری می کند و مجبور به ویرایش لینک های خود خواهید شد.

عدم امکان درج در صفحه اصلی و دسته بندی موردنظر شما: برخی رسانه ها به شما اجازه می دهند که محتوای خود را در صفحه اصلی و دسته بندی خاصی منتشر کنید. متاسفانه باشگاه خبرنگاران به شما این اجازه را نمی دهد و محتوای شما تنها در دسته بندی مربوط به رپورتاژ آگهی منتشر می شود. بنابراین ممکن است بازدید خوبی از طریق محتوای خود در این سایت نگیرید اما با توجه به قدرت دامنه و سئوی خوبی که این سایت دارد، می توانید به بهبود سایت خود در گوگل کمک کنید.

زمان انتشار رپورتاژ آگهی در این رسانه چقدر است؟

اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی در باشگاه خبرنگاران را دارید، لازم است بدانید که مدت زمان انتشار رپورتاژ در این رسانه بین ۲۴ تا ۴۸ طول می کشد.

نقد و بررسی

رسانه باشگاه خبرنگاران جوان یکی از بهترین و پر بازدید ترین سایت های ایران محسوب می شود و به همین دلیل، بسیاری از کسب و کارها دست به خرید رپورتاژ آگهی از باشگاه خبرنگاران جوان می زنند. اگر به این سایت دقت کنید، متوجه می شوید که دسته بندی های مختلفی در آن قرار گرفته و تولید محتوای آن در حوزه های مختلفی انجام می شود. بنابراین اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی از یک رسانه قدرتمند در ایران را دارید، ما خرید رپورتاژ در باشگاه خبرنگاران جوان را به شما پیشنهاد می کنیم.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *