2018-12-15 10:26:23
رپورتاژ آگهی

یکی از فواید مهم رپورتاژ آگهی این است که تأثیر خیلی زیادی بر روی رتبه سایت تان در گوگل می گذارد. به عبارتی، اغلب مشاغل بیشتر هنگامی به فکر خرید رپورتاژ آگهی می افتند که نیاز به بک لینک‌ های قوی همیشگی و دائمی داشته باشند. بهینه سازی سایت اهمیت بسیار زیادی در منتشر کردن رپورتاژ آگهی دارد. در این مقاله می خواهیم این مسئله را به صورت موشکافانه بررسی کنیم.

رپورتاژآگهی یکی از بهترین سرمایه گذاری ها برای معرفی کسب و کار شماست.

خرید رپورتاژ آگهی، یکی از بهترین سرمایه‌ گذاری‌ ها در بازاریابی دیجیتال است. هنگامی که یک رپورتاژ منتشر می شود هم کاربران در مورد کسب و کار شما اطلاعاتی در می یابند و هم بک لینک هایی می گیرید که رتبه گوگل شما را افزایش می دهند.

 

آیا می دانستید مهمترین عامل در افزایش رتبه سایت، رپورتاژ آگهی می باشد؟

هنگامی که به سایت های صفحه اول گوگل نگاه می کنید، متوجه می شوید که اغلب آنها بک لینک های قدرتمندی از وب سایت های قوی خبری به دست آورده اند.

اکنون رپورتاژ را معرفی خواهیم کرد، رپورتاژ نوعی از آگهی است که به شکل خبر یا گزارش در وب سایت های خبری منتشر می شود. به همین علت مورد توجه و بازدید بسیاری از افراد و همین طور موتور جستجوی گوگل قرار می گیرد. علاوه بر آن، بیشتر وب سایت های معروف از رپورتاژ آگهی استفاده و بهره می برند. اکنون فهمیدیم که رپورتاژ چیست و علل اهمیت رپورتاژ را برایتان گفتیم، حتماً پس از دنبال کردن این مقاله علاقه مند به دریافت رپورتاژ آگهی و ارتقاء رتبه سایت تان خواهید شد و با وب سایت های معروف و دارای اعتبار که در صفحه اول گوگل قرار دارند ارتباط گرفته و مذاکره خواهید کرد. در این متن با میزان تاثیری که رپورتاژ آگهی بر سئو و بهینه سازی وب‌ سایت خواهد گذاشت آشنا شده سپس دیدگاه گوگل در مورد بک لینک های ساخته شده از این راه را ارائه می دهیم.

بک لینک ها در حقیقت لینک هایی هستند که از وب سایت های اینترنتی معروف و پربازدید می گیرید.

بک لینک هایی که از وب سایت های دیگر دریافت می کنید، وب سایت شما را معرفی و پیشنهاد می دهند به علاوه وب سایت شما را تبلیغ خواهند کرد. زمانی که موتور جستجوگر گوگل تشخیص می دهد سایت شما به طور مرتب به وسیله سایت های دیگر معرفی می‌شود، به آن اعتبار بیشتری می بخشد. در رپورتاژ آگهی، می‌توانید حداکثر بین ۳ تا ۵ بک لینک دائمی و قوی از سایت منتشر کننده بگیرید.

علت اینکه بک لینک های رپورتاژ خبری فوق‌العاده قوی و دائمی هستند، چیست؟

تاکنون در موارد بسیار زیادی میزان اثر فوق العاده ی رپورتاژ آگهی ها را در سئو و بهینه سازی سایت ‌های مختلف دیده ‌ایم. بک لینک هایی که این سایت‌ها از روش رپورتاژ آگهی دریافت نموه‌اند، بر روی تعداد بازدید افراد از سایت شان و همین طور افزایش رتبه آنها در موتور جستجو گر گوگل تأثیر مستقیمی گذاشته است. حتماً می پرسید بک لینک های رپورتاژ آگهی واقعاً چه تاثیری در سئو و بهینه سازی وب‌سایت دارند؟ برای پاسخ به این سوال، موارد زیر را شرح می دهیم.

حتما بخوانید :  نکاتی را که در لینک سازی میبایست رعایت کنیم

بک لینک های رپورتاژ آگهیدر کدام بخش مقاله، بک لینک های وب سایت شما قرار دارند؟

یکی از اصلی ترین موارد موقع دریافت بک لینک این است که بک لینک وب سایت شما در چه بخشی از یک سایت منتشر می‌شود.

از دیدگاه گوگل ، بک لینک هایی ارزش و اعتبار بیشتری خواهند داشت که داخل یک مقاله باشند. زیرا که به طور معمول این گونه بک لینک ها در قالب پیشنهاد و معرفی هستند و آسان تر به آنها اعتماد خواهند کرد. اما به بک لینک‌های درج شده در پایین سایت یا همان فوتر، منو یا لیست، بخش ‌های تبلیغاتی یا بخش‌های دیگر وب سایت خیلی کم می توان اعتماد کرد. به این دلیل که نشان می دهد مدیران وب سایت ها با یکدیگر همکاری تجاری داشته یا بک لینک غیر رایگان می دهند.

بک لینک های داخل رپورتاژ خبری از موارد بک لینک های داخل مقاله محسوب می شوند. این مورد منجر به کسب اعتماد راحت تر گوگل شده و در نتیجه از طریق آنها درجه و اعتبار زیادی به وب سایت شما می بخشد.

Editorial Link  چیست؟

به این گونه بک لینک ها که داخل یک مقاله هستند، Editorial Link گفته می‌شود. رپورتاژ آگهی روشی برای دریافت بک لینک های قوی و پرارزش از بزرگترین و معروف ترین سایت های فارسی است.

آیا از وب سایت‌هایی با رتبه و اعتبار بالا بک لینک دریافت می کنید؟

میزان اعتبار سایت پیشنهاد کننده، مستقیماً بر میزان اعتباری که گوگل به سایت شما می دهد، تأثیر خواهد گذاشت.

رپورتاژ آگهی یک روش بسیار خوب برای کسب بک لینک های قدرتمند است. زیرا به وسیله ی این راه تبلیغی، شما می توانید در بزرگترین و پر اهمیت ترین وب سایت ها قرار داشته و به وسیله ی آنها معرفی شوید. هنگامی که گوگل شما را در سایت‌هایی که اعتبار و اهمیت زیادی برایشان قائل است و به آنها اعتماد دارد می بیند، اعتبار و رتبه ی زیادی از این راه به شما می دهد. در حقیقت رپورتاژهای خبری یکی از پراهمیت ترین و سریع‌ ترین روش ها برای ساخت بک لینک های قدرتمند هستند که واقعاً در سئو و بهینه سازی سایت شما تأثیر مثبت خواهند گذاشت.

حتما بخوانید :  رپورتاژ آگهی رایگان در تسمینو

آیا بک لینک های سایت شما همیشگی و دائمی هستند؟

میزان و مدتی که یک بک لینک در سایت های دیگر قرار دارد، در میزان اعتبار یک سایت مؤثر است. به همین دلیل است که دریافت بک لینک های همیشگی و دائمی تا حد زیادی برای صاحبان سایت ها ارزش دارد. یک روش بسیار خوب برای استفاده از رپورتاژ آگهی این است که مقاله ای از شما همیشه و به صورت دائمی در وب سایت‌های معروف و قدرتمند قرار گرفته و درجه و همین طور اعتبار وب سایت شما به صورت دائمی بالا خواهد ماند.

هر چقدر بک لینک شما بیشتر در یک سایت بزرگ بماند، تاثیرگذارتر است. پس دائمی و همیشگی بودن بک لینک های داخل رپورتاژ آگهی، به این معنی است که وب سایت شما برای گوگل اعتبار روز افزونی پیدا خواهد کرد.

آیا بک لینک های زیادی از سایت ها می گیرید؟ پس حواستان جمع باشد!

یک از مزیت های سایت‌های معروف و بزرگ این است که اغلب وب سایت‌های دیگر مقالات آنها را انتشار می دهند. این کار از طریق ربات‌هایی انجام می شود که هر روز این وب سایت‌ها را بررسی و مطالب تازه و جدید آن ها را بر می‌دارند. بنابراین با خرید رپورتاژ آگهی در یک وب سایت پراهمیت و معتبر، میزان بسیاری بک لینک همیشگی و دائمی خواهید داشت که در سایت های مختلف منتشر می شوند.

به هر حال این ویژگی وب سایت های معروف و بزرگ اصولاً مزیت خوبی نخواهد بود و امکان دارد حتی به سایت شما هم ضرر برساند. در حقیقت باید حواستان بسیار جمع باشد که توسط این تعداد بسیار زیاد بک لینک، رتبه ی سایت شما ضرر نبیند.

ریپورتاژ۲ نوع بک لینک در فضای اینترنت وجود دارد: لینک های دوفالو رپورتاژ

بک لینک های وب سایت شما از نوع بک لینک های ساده و معمولی یعنی فالو (Follow) هستند! به طور کل ۲ نوع بک لینک در فضای اینترنت وجود دارد. یکی همان بک لینک های ساده و معمولی یعنی فالو (Follow) هستند که اعتبار  و درجه کاملاً زیادی به وب سایت شما انتقال می دهند. نوع دوم هم بک لینک های نو فالو (No follow) هستند که بر اساس قوانین گوگل، اعتبار و درجه به وب سایت شما انتقال نمی دهند. به طور معمول بک لینک های سایت شما در رپورتاژ آگهی از نوع اول یعنی فالو هستند در نتیجه رتبه سایت شما را به صورت کاملاً زیاد بالا خواهند برد.

اشتباهات رایج در رپورتاژ آگهی

۱ – زمان ارائه رپورتاژ آگهی

گاها پیش می آید که ما برای گرفتن نتیجه در کمترین زمان خیلی عجولانه تعداد زیادی رپورتاژ را در سایت های مختلف منتشر می کنیم

حتما بخوانید :  تفاوت خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک

ممکن است این رپورتاژ ها که در جهت گرفتن بک لینک منتشر کرده اید در یک زمان کوتاه نتیجه بسیار شگفت انگیزی برای شما رقم بزند اما به احتمال خیلی زیاد این خوشیی دوام چندانی نخواهد داشت و هزینه ای که برای گرفتن این رپورتاژ صرف کرده اید منجر به پنالتی شدن و حذف شدن به یکباره شما از نتایج گوگل شود.

حال تصور کنید قبل از اینکه شروع به گرفتن رپورتاژ آگهی کنید رتبه شما در نتیجه گوگل ۸ یا ۹ بود و حالا با این حرکت انتحاری نه تنها به جایگاه اول سعود نکرده اید بلکه از نتایج حذف شده اید.

۲ – متن و محتوای رپورتاژ آگهی

یکی از اشتباهات رایج ارائه ریپورتاژ آگهی متن تکراری و همسان درتمامی سایت هاکه منتشر کننده می باشد.خوب می دانید که متن های تکراری به عنوان کپی شناسایی شده و اثر بازدهی خود را از دست می دهند.

۳-گرفتن پکیج برای رپورتاژ:

اگر دقت نمایید کسانی که برای ارائه رپورتاژ پکیج ارائه می دهند در حقیقت ۲ مورد قبلی که بیان شد را اجرا می کنند پس تا می توانید حوصله به خرج دهید و از گرفتن پکیج و انتشار یکباره چندیدن رپورتاژ خود داری کنید.

۱ – ارائه متن های یونیک و غیر تکراری

سعی کنید مطالبی که در سایت های مختلفی ارایه می کند و رپورتاژهایی در جهت بک لینک منتشر می کنید همه با یکدیگر متفاوت باشد و متن ها در هیچ جایی قبلا منتشر نشده باشد.

این کار باعث می شود که اعتبار مطلب بالا رفته و لینک هایی که از این رپورتاژ به شما رائه می گردد دارای اعتبار بیشتری خواهد بود.

۲ – سایت های هم موضوع و نزدیک به شما :

چه دلیلی می تواند وجود داشته باشد که شما وقتی یک فروشگاه پوشاک هستید و از یک سایت تکنولوژی بک لینک می گیرید گوگل به شما امتیاز بالایی ارائه دهد.

اگر بخواهیم مثال قابل لمس بزنیم می توانیم بگویم فرض کنید شما یک تکنسین برق هستید و درباره شما تحقیق و پرس و جو می کنند؛ حال تاییدی که یک تکنسین برق دیگر درباره شما می دهد با ارزش تر است یا فرض مثال یک دنداپزشک

واضح و روشن است که تاییده همکار شما با ارزش تر است ؛ پس سعی کنید که رپورتاژهای خود را در سایت هایی منتشر کنید که مطالبی مشابه به مطالب شما دارند .

Review: "کمی بیشتر درباره رپورتاژ آگهی بدانیم" by , written on2018-12-15T10:26:23+00:00

یکی از فواید مهم رپورتاژ آگهی این است که تأثیر خیلی زیادی بر روی رتبه سایت تان در گوگل می گذارد. به عبارتی، اغلب مشاغل بیشتر هنگامی به فکر خرید رپورتاژ آگهی می افتند که نیاز به بک لینک‌ های قوی همیشگی و دائمی داشته باشند. بهینه سازی سایت اهمیت بسیار زیادی در منتشر کردن رپورتاژ […]

تعداد 1دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوست داری با هزینه کم کسب و کارتو در رسانه ها معرفی کنی؟! ثبت رپورتاژ