0

مزایای خرید رپورتاژ آگهی در خبر آنلاین

خرید رپورتاژ آگهی خبر آنلاین

خرید رپورتاژ آگهی در خبر آنلاین

خبر آنلاین یکی از رسانه های خبری ایران است که در حوزه های مختلفی تولید محتوا می کند. این رسانه یکی از پر مخاطب ترین رسانه های ایران است و با توجه به تنوع موضوعات آن در تولید محتوا، می تواند گزینه مناسبی برای خرید رپورتاژ آگهی باشد. این رسانه در حوزه های سیاست، اقتصاد، فرهنگ، ورزش، دانش، فناوری اطلاعات، گردشگری و… فعالیت می کند و تقریباً تمام حوزه های مربوط به کسب و کارها را در بر می گیرد. در این مقاله قصد داریم به بررسی مزایا و شرایط خرید رپورتاژ آگهی در خبر آنلاین بپردازیم.

چرا باید از رسانه خبر آنلاین رپورتاژ بگیریم؟

سایت خبر آنلاین یکی از بزرگ ترین رسانه های ایران به شمار می رود که در حال حاضر رتبه الکسای ۴۹ را به خود اختصاص داده است. در واقع، این رسانه ۴۹ مین سایت از نظر ترافیک و بازدید در ایران محسوب می شود که عدد بسیار قابل قبولی است. این رسانه با توجه به حوزه های مختلفی که در آن دست به تولید محتوا می زند، مخاطبان هدف کسب و کار های مختلفی را جذب کرده است و گزینه ایده الی برای خرید رپورتاژ برای هر کسب و کاری محسوب می شود.

دامین اتوریتی این رسانه ۶۰ است که قدرت بسیار بالایی در اعتبار دادن به سایت شما از نظر موتور های جستجو دارد. با توجه به این که یکی از مهم ترین اهداف هر سایتی افزایش رتبه در گوگل و سایر موتور های جستجو است، دامین اتوریتی اهمیت زیادی دارد که این رسانه قدرت دامنه بسیار خوبی دارد. همچنین اسپم اسکور این رسانه ۱ است که نشان دهنده محتوای با کیفیت و اختصاصی این رسانه است. اگر شما هم بتوانید یک متن رپورتاژ کاربردی و ارزشمند تولید کنید، به راحتی می توانید بهترین بازخورد را از خرید رپورتاژ آگهی در خبر آنلاین بگیرید.

قوانین درج رپورتاژ آگهی در خبرآنلاین

با توجه به این که خبر آنلاین یکی از پر طرفدار ترین و معتبر ترین رسانه های ایران است، بسیاری از کاربران دست به خرید رپورتاژ از این رسانه می زنند. اگر شما هم جزء آن دسته از کاربرانی هستید که قصد خرید رپورتاژ آگهی از خبر آنلاین را دارید، در این بخش با ما و شرایط درج رپورتاژ آگهی در خبر آنلاین همراه ما باشید:

وجود تصویر شاخص برای انتشار رپورتاژ در خبر آنلاین: اولین چیزی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در این رسانه نیاز دارید، یک تصویر شاخص با کیفیت و مرتبط با موضوع رپورتاژ است. سعی کنید تصویر شاخص شما آن قدر جذاب باشد که با دیده شدن آن توسط کاربران، ترغیب به خواندن محتوای رپورتاژ شوند. در این صورت می توانید کاربران بیشتری را برای کسب و کار خود جذب کنید.

رپورتاژ آگهی خبر آنلاین

رپورتاژ آگهی خبر آنلاین

ارائه عنوان اصلی برای انتشار رپورتاژ آگهی خبر آنلاین: یکی دیگر از مواردی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در خبرآنلاین به آن نیاز دارید، عنوان اصلی است. با انتخاب یک عنوان جذاب و مرتبط با موضوع خود، می توانید کاربران زیادی را تشویق به کلیک بر روی محتوای خود کنید.همچنین سعی کنید کلمه کلیدی مرتبط با موضوع خود را در عنوان قرار دهید تا بتوانید از طریق موتور های جستجو برای رپورتاژ خود ترافیک جذب کنید و از آن طریق، تعداد کاربرانی که وارد سایت شما می شوند را افزایش دهید. البته توجه داشته باشید که این عنوان نباید دقیقاً همان کلمات کلیدی کسب و کار یا صفحات شما باشد؛ زیرا در این صورت خودتان با دستان خود، رقیب ایجاد کرده اید و بهبود رتبه در آن کلمه کلیدی سخت تر خواهد شد.

حداکثر ۳ لینک فالو: یکی دیگر از مواردی که برای انتشار رپورتاژ خبری در خبر آنلاین باید دقت کنید، تعداد لینک های فالو است. این رسانه محدودیتی برای لینک فالو ایجاد کرده است و این محدودیت، ۳ لینک فالو است. به عبارت ساده تر، شما نمی توانید تعداد بیشتر از ۳ لینک فالو در محتوای خود درج کنید. به همین دلیل باید سعی کنید حتماً کلمات کلیدی مهم سایت یا صفحات سایت خود را در آن قرار دهید تا بتوانید به بهبود رتبه خود در موتور های جستجو کمک کنید.

حداکثر ۱۳۰۰ کلمه: محتوای شما مهم ترین بخش رپورتاژ محسوب می شود و بدون محتوا نمی توانید رپورتاژ خود را منتشر کنید. این محتوا برای همیشه در سایت خبر آنلاین باقی می ماند و ممکن است تا چند سال پس از انتشار ریپورتاژ هم بتوانید ترافیک جذب کنید. به همین دلیل بهتر است یک محتوای ارزشمند، کاربردی و همیشه سبز تولید و در سایت خبر آنلاین منتشر کنید. محتوای شما نباید بیشتر از ۱۳۰۰ کلمه باشد! زیرا خبر آنلاین محدودیتی برای تعداد کلمات محتوا قرار داده است و در صورتی که بیشتر از این تعداد باشد، از شما درخواست ویرایش محتوا را می کند.

حداکثر ۳ تصویر: استفاده از تصاویر در محتوای شما یکی از مهم ترین مواردی است که به افزایش تعامل و خوانده شدن محتوا توسط کاربران کمک می کند. به همین دلیل لازم است تا تصاویر با کیفیت و مرتبط با هر بخش در رپورتاژ خود درج کنید تا بهترین بازخورد را از طرف کاربران داشته باشید. تعداد تصاویری که می توانید در سایت خبر آنلاین درج کنید، حداکثر ۳ عدد است و در صورتی که تصاویر شما بیشتر از این تعداد شود، باید آن را حذف کنید.

عدم امکان درج دو دامین متفاوت در رپورتاژ: این رسانه به شما این اجازه را نمی دهد که بخواهید لینک های مربوط به دو یا چند دامنه را در محتوا رپورتاژ خود درج کنید! در واقع لینک های شما تنها باید مربوط به یک دامنه باشند و اگر تعداد دامنه های شما بیشتر از یکی شود، باید لینک های رپورتاژ آگهی را کمتر کنید.

درج رپورتاژ در صفحه اصلی: یکی از مواردی که برای بسیاری از کاربران مهم است و باعث افزایش بازدهی رپورتاژ آگهی می شود، درج رپورتاژ در صفحه اصلی رسانه ها است. بر خلاف برخی رسانه ها که به شما اجازه درج رپورتاژ نمی دهند، رسانه خبر آنلاین به شما این امکان را می دهد. در واقع محتوای شما از صفحه اصلی این رسانه هم ترافیک خوبی جذب می کند و می توانید به افزایش مخاطبان کسب و کار خود کمک کنید.

درج رپورتاژ در دسته بندی موردنظر شما: اگر قصد انتشار رپورتاژ آگهی در دسته بندی خاصی را دارید، این رسانه گزینه مناسبی است! زیرا این رسانه به شما اجازه می دهد که محتوای رپورتاژ خود را در دسته بندی مرتبط قرار دهید تا اگر کاربران وارد آن دسته بندی شدند، بتوانند محتوای شما را بخوانند. البته خبر آنلاین برای این کار مابه تفاوت دریافت می کند و هزینه آن، ۵۰۰ هزار تومان است.

نقد و بررسی

اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی از یک رسانه ارزشمند و معتبر را دارید و می خواهید این رسانه روی رتبه سایت شما در گوگل تاثیر گذار باشد، پیشنهاد ما به شما استفاده از خبر آنلاین است. این رسانه نه تنها قدرت دامنه بالایی دارد، بلکه ترافیک خوبی دارد و می توانید بازدید خوبی را از صفحه اصلی این رسانه برای رپورتاژ خود و در نهایت، برای سایت خود جذب کنید.

[button color=”red” size=”big” link=”https://www.tesmino.com/panel” icon=”” target=”false” nofollow=”false”]برای خرید رپورتاژ آگهی در خبر آنلاین کلیک کنید[/button]

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *