خرید بک لینک

از رسانه های معتبر بک لینک دریافت کنید

با رسانه ها پیشرفت خواهید نمود

امروزه رسانه ها نقش مهمی در افزایش رتبه بندی وبسایت ها و همچنین برندسازی در گوگل دارند.زیرا اینگونه وبسایت ها نزد گوگل از ارزش بسیار بالایی برخوردار میباشند .اگر از رسانه های معتبر بک لینک و یا رپورتاژ آگهی بصورت فالو و دائمی دریافت نمایید رتبه سایت شما در گوگل افزایش پیدا خواهد نمود و فروش وبسایتتان چندین برابر خواهد شد.

خرید بک لینک قوی

چرا بک لینک مفید است؟

با خرید بک لینک با کیفیت به راحتی میتوانید در صدر نتایج جستجو های گوگل ظاهر شوید . دریافت بک لینک یک روش بسیار عالی میباشد برای صعود به نتایح اول گوگل زیرا لینک شما در تمام صفحات سایت های معتبر مورد نظر شما درج خواهد شد که باعث بهبود رتبه شما میشود . بسیاری از همکاران سئو کار یکی از مشتریان همیشگی ما میباشند و همچنین از قسمت نمونه کار ها خواهید توانست وبسایت هایی که توسط ما به صفحات اول گوگل رسیده اند را مشاهده نمایید .

خرید بک لینک ارزان !

همه ما خوب میدانیم که هیچ ارزانی ای بی دلیل نمیباشد و در هر وبسایتی با این کلمه موجه شدید بدانید که یعنی بک لینک بی کیفیت ! همیشه سعی کنید بهترین بک لینک ها را برای وبسایت خود دریافت نمایید زیرا اینگونه وبسایت ها هستند که رتبه شما را در گوگل تغییر خواهند داد.همچنین لازم به ذکر است وبسایت هایی که وبسایت هایی که بک لینک خارجی زیاد دارند از دید گوگل فروشنده به حساب می آیند و اگر از اینگونه وبسایت ها بک لینک نخرید خیلی بهتر و مفید تر میباشد

خرید بک لینک ارزان

ویژگی بک لینک های ما

ویژگی های خرید بک لینک از تسمینو

کیفیت بالا

در میان لیست های ما وبسایت های معتبری قرار دارند که از رتبه خوبی برخوردار میباشند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند

آپدیت روزانه

سایت هایی که با ما قرار داد دارند بصورت دائم در حال آپدیت شدن هستند و همیشه فعالیت خود را ادامه خواهند داد

قیمت های رقابتی

کلیه وبسایت های ما دارای تخفیف ۱۰ الی ۳۰ درصدی میباشند که میتوانید با خیالی آسوده و قیمتی کمتر نسبت به خرید بک لینک اقدام نمایید

مشاوره

پیشرفت کسب و کار شما باعث افتخار ما میباشد ما همواره تمام دانش خود را در این زمینه در اختیار شما خواهیم گذاشت تا پیشرفت کنید

چند نکته مهم در خرید بک لینک

  • از وبسایت هایی که بک لینک های خارجی زیادی دارند خرید نکنید زیرا بیشتر آن بک لینک ها اسپم میباشند و برای وبسایت شما ضرر دارند .
  • از وبسایت های تازه تاسیس که در گوگل رتبه ای ندارند بک لینک برای وبسایت خود خرید نکنید
  • تا جایی که سعی دارید بیشتر بک لینک های مرتبط با وبسایت خود خرید نمایید و یا از وبسایت های خبری و یا تفریحی بک لینک دریافت نمایید زیرا اینگونه وبسایت ها در گوگل جایگاه خوبی دارند.
  • همیشه خرید بک لینک دائمی انجام دهید و هیج گاه لینک خود را از سایتی که بک لینک خریده اید پاک نکنید و همیشه تمدید نمایید.
  • در مدت زمان کم لینک های زیادی خرید نکنید و سعی کنید بین هر خرید فاصله زمانی خاصی داشته باشید

با خرید یک بک لینک با کیفیت جایگاه وبسایت خود را در گوگل تضمین کنید

از همین امروز حضور خود را در رسانه ها تثبیت کنید

کارشناسان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل پیشرفت کسب و کارتان راهنمایی کنند

پاسخ به تمامی سوالات شما

سوالات متداول


بک لینک بخریم یا رپورتاژ ؟

ما برای افزایش رتبه سایت هردو را به شما پیشنهاد میکنیم تنها فرقی که این بک لینک با رپورتاژ دارد در این است که با خرید رپورتاژ آگهی لینک شما فقط در یک صفحه وجود دارد ولی با خرید بک لینک لینک شما در تمام صفحات سایت مورد نظر وجود خواهد داشت .

پس از اتمام تاریخ لینک ها چه میشوند ؟

پس از منقضی شدن تاریخ لینک های شما یک ایمیل از سوی ما دریافت خواهید نمود برای تمدید نمودن بک لینک مورد نظر که اگر تمدید نکنید بک لینک های شما از وبسایت مورد نظر حذف خواهند شد .

محدودیتی در انتخاب کلمات کلیدی وجود دارد ؟

خبر , شما محدودیتی در انتخاب کلید واژه ندارید ولی اگر روی یک کلمه کلیدی تمرکز کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت تا اینکه روی مثلا ۵ وبسایت ۵ کلمه کلیدی متفاوت قرار دهید .

آیا بک لینک ضرر دارد ؟

خبر , بک لینک هیچگونه ضرری به وبسایت شما نخواهد زد در صورتی که هدفمند بک لینک خرید نمایید شما با هر بک لینکی که خرید میکنید از دیگر رقبای خود پیشی خواهید گرفت که به هیچ وجه سقوط نخواهید نمود با مشاوره هایی که در این زمینه تیم تسمینو به شما خواهد داد .

میزبان صدای گرم شما هستیم …

کارشناسان ما آماده هستند تا شما را در تمامی مراحل پیشرفت کسب و کارتان همراهی نمایند