9:00 - 18:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

0902-676-4995

تماس برای مشاوره رایگان

فیسبوک

توئیتر

جستجو

خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت

با سئو نمودن وبسایت خود بازدید کنندگان هدفمند دریافت کنید

سئو و بهینه سازی

سئو در رشت

چرا سئو از اهمیت زیادی برخوردار است ؟

امروزه سئو و بهینه سازی وبسایت یکی از مهمترین فاکتور های کسب و کار های اینترنتی میباشد . آمار ها نشان میدهند که ۹۰ درصد کاربران اینترنتی در سرچ های خود در موتور های جستجو فقط بر روی وبسایت های صفحه اول گوگل کلیک خواهند نمود .

برای سئو نمودن یک وبسایت مدیران و نویسندگان میبایست فاکتور های زیادی را رعایت نمایند تا یک وبسایت در گوگل رتبه خوبی بگیرد در طول زمان و این رتبه خوب یعنی فروش بیشتر و بهتر دیده شدن چرا که حتی اگر بهترین و زیباترین وبسایت را نیز دارا باشید ولی اگر در موتور های جستجو رتبه خوبی نداشته باشد قطعا آنچنان پیشرفت نخواهید نمود .

مزایای سئو نمودن وبسایت

سئو چه اهمیتی در کسب و کار دیجیتالی ما خواهد داشت ؟

بازگشت سرمایه

با سئو بودن کلمات کلیدی اصلی کاربرانی که به صورت آنلاین دنبال محصول مورد نظر هستند هدف قرار خواهند گرفت که این از این امر درصد بالایی منجر به خرید خواهند شد .

آگاهی از برند

همه ما میدانیم که سئو بعنوان یک شناسنامه برای یک وبسایت و یا سازمان شناخته میشود که شما با قرار گیری در صفحات اول گوگل اعتبار خود را چندین برابر خواهید نمود.

افزایش ترافیک وبسایت

با سئو نمودن وبسایت ورودی هایی که از طریق موتور های جستجو دریافت میکنید بیشتر خواهد شد و این امر باعث افزایش ترافیک وبسایتتان خواهد شد .

بازاریابی نوین

با سئو بودن وبسایت لازم نیست شما به دنبال مشتری بروید بلکه مشتری خودش در زمان نیاز به سمت وبسایتتان خواهد آمد . که بهترین روش بازاریابی به شمار می آید

شکست رقبای شما

وقتی شما در نتایج به صفحات اول گوگل میرسید رقبای شما به زیر شما خواهند آمد از آن جایی که بیشتر مردم روی وبسایت های اول نتایج کلیک خواهند نمود شانس شما بیشتر خواهد بود .

مخاطبان واقعی

کسانی به وبسایت شما مراجعه خواهند نمود که دنبال خدمات و یا محصول شما هستند که قصد دارند نیاز های خود را برآورده نمایند .

خدمات سئو

صفحه اول گوگل در انتظار شماست
رتبه اول گوگل
بهینه سازی ساختار وبسایت

بهینه سازی

اگر میخواهید با گوگل دوست باشید میبایست به قوانین گوگل نیز احترام بگذارید ما اینکار را برای شما خواهیم کرد .
تحقیق و آنالیز

تحقیق و آنالیز

اولین مرحله در بهینه سازی وبسایت آنالیز دقیق وبسایت و رقبای شما میباشد که اینکار هزینه های شما را نیز کاهش خواهد داد .
ارائه گزارش

ارائه گزارش

تمامی کار هایی که بر روی وبسایتتان انجام داده ایم را بصورت ماهانه گزارش خواهیم داد .
لینک سازی

لینک سازی

لینک سازی وبسایتتان را بصورت طبیعی و معتبر انجام خواهیم داد تا به نتایج خوبی دست یابید .

همه صاحبان کسب و کار دیجیتال علاقه دارند تا وبسایتشان در صفحات اول گوگل قرار گیرد چون اینکار باعث افزایش فروش محصولات و یا خدمات آنها خواهد شد اما هر کسی لیاقت این را ندارد که در صفحات اول گوگل قرار گیرد . ماموریت ما این است تا به شما کمک کنیم تا در صفحات اول گوگل بدرخشید تا فروش خود را چندین برابر نمایید .

پشتیبانی سئو

پشتیبانی و مشاوره سئو

داشتن یک راهنما و متخصص در هر زمینه تجاری و دیجیتالی مورد نیاز میباشد , ما همواره همراه شما خواهیم بود .

آنالیز وبسایت

آنالیز وبسایت

در سئو نمودن وبسایت اولین گام آنالیز تخصصی و همه جانبه وبسایت جهت یافتن نقاط ضعف و قدرت وبسایت و همچنین بررسی دیگر رقبا میباشد

بهینه سازی وبسایت

بهینه سازی وبسایت

در ابتدا ساختار وبسایت بر اساس موتور های جستجو بهینه سازی میشود و در صورت نیاز بر روی کلمات کلیدی وبسایت فعالیت خواهد شد .

تعرفه سئو نمودن وبسایت توسط تسمینو به چه صورت است ؟

تعداد کلمات کلیدی

کلمات کلیدی در سئو از اهمیت بالایی برخوردار میباشد چرا که این کلمات کلیدی هستند که سئو خواهید نمود در نتایج اول گوگل ظاهر شوند . ما با بررسی کلمات کلیدی مناسب سطح کاری شما بهترین کلمات کلیدی را برای شما انتخاب خواهیم نمود تا بازدیدکنندگان وبسایتتان را تبدیل به مشتری نمایید .شما هرچه با تعداد کلمات کلیدی بیشتری در نتایج اول قرار گیرید هم فروش شما بیشتر خواهد شد و هم هزینه سئو نمودن کلمه مورد نظر .

میزان رقابت در حوزه کاری

رقابت در حوزه کسب و کار شما یکی از مهمترین عوامل تعیین قیمت میباشد . هرچه رقابت در حوزه کسب و کار شما کمتر باشد مسلما هزینه بهینه سازی وبسایتتان نیز کاهش خواهد یافت . بطور کامل تر بخواهیم بگوییم این مخاطب است که قیمت سئوی وبسایتتان را مشخص میکند مثلا اگر شما بخواهید در زمینه دانلود موزیک وبسایتتان را بهینه سازی نمایید مسلما باید هزینه زیادی انجام دهید چون رقابت در این موضوع بسیار سنگین میباشد .

بررسی و بهینه سازی محتوا

محتوا یکی از مهمترین اساس هر وبسایت میباشد چرا که این محتوا ها هستند که بازدیدکنندگان را جذب وبسایتتان میکنند و باعث میشوند بازدیدکنندگان زمان بیشتری را در وبسایتتان سپری کنند . ما با راهکار های جامع برای شما استراتژی تولید محتوا را ارائه خواهیم داد تا بهترین محتوا را برای بازدیدکنندگان خود فراهم نمایید .

بررسی ساختار سایت برای بهینه سازی کد ها و ساختار وبسایت

قبل از شروع پروژه برنامه نویسی میبایست سئوی داخلی وبسایتتان به خوبی بررسی شود چرا که این کد ها هستند به ربات های گوگل اجازه میدهند محتوا را بهتر درک نمایند . ما ساختار وبسایتتان را بررسی خواهیم نمود و راه کار های نوین را به شما ارائه خواهیم داد .

اگر تصمیمتان برای سئو و بهینه سازی وبسایتتان قطعی شده است میتوانید ار لینک زیر سفارش خود را ثبت نمایید

ثبت سفارش سئو و بهینه سازی وبسایت

سئو وبسایت با رپورتاژ آگهی

با رپورتاژ آگهی به رتبه اول گوگل برسید
رپورتاژ آگهی

خیلی از وبسایت ها هستند که سئوی داخلی و ساختار وبسایتشان بر اساس الگوریتم های گوگل میباشد ولی با هیچ یک از کلمات کلیدی مرتبط با زمینه کاری خودشان در صفحات اول گوگل دیده نمیشوند . شما میتوانید از رپورتاژ آگهی در وبسایت های خبریاستفاده نمایید . رپورتاژ به شما کمک خواهد نمود تا با کلمات کلیدی مورد نظر به رتبه خوبی در صفحات موتور های جستجو دست یابید .
میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا در این زمینه شما را همراهی نماییم .