سئو و بهینه سازی وبسایت

صفحه اول گوگل تنها ده جایگاه دارد چرا شما جزوه ده نفر نباشید ؟

خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت

با سئو نمودن وبسایت خود بازدید کنندگان هدفمند دریافت کنید

چرا سئو از اهمیت زیادی برخوردار است ؟

امروزه سئو و بهینه سازی وبسایت یکی از مهمترین فاکتور های کسب و کار های اینترنتی میباشد . آمار ها نشان میدهند که ۹۰ درصد کاربران اینترنتی در سرچ های خود در موتور های جستجو فقط بر روی وبسایت های صفحه اول گوگل کلیک خواهند نمود .

برای سئو نمودن یک وبسایت مدیران و نویسندگان میبایست فاکتور های زیادی را رعایت نمایند تا یک وبسایت در گوگل رتبه خوبی بگیرد در طول زمان و این رتبه خوب یعنی فروش بیشتر و بهتر دیده شدن چرا که حتی اگر بهترین و زیباترین وبسایت را نیز دارا باشید ولی اگر در موتور های جستجو رتبه خوبی نداشته باشد قطعا آنچنان پیشرفت نخواهید نمود .

سئو در رشت

مزایای سئو نمودن وبسایت

سئو چه اهمیتی در کسب و کار دیجیتالی ما خواهد داشت ؟

افزایش ترافیک وبسایت

با سئو نمودن وبسایت ورودی هایی که از طریق موتور های جستجو دریافت میکنید بیشتر خواهد شد و این امر باعث افزایش ترافیک وبسایتتان خواهد شد .

آگاهی از برند

همه ما میدانیم که سئو بعنوان یک شناسنامه برای یک وبسایت و یا سازمان شناخته میشود که شما با قرار گیری در صفحات اول گوگل اعتبار خود را چندین برابر خواهید نمود.

بازگشت سرمایه

با سئو بودن کلمات کلیدی اصلی کاربرانی که به صورت آنلاین دنبال محصول مورد نظر هستند هدف قرار خواهند گرفت که این از این امر درصد بالایی منجر به خرید خواهند شد .

مخاطبان واقعی

کسانی به وبسایت شما مراجعه خواهند نمود که دنبال خدمات و یا محصول شما هستند که قصد دارند نیاز های خود را برآورده نمایند .

شکست رقبای شما

وقتی شما در نتایج به صفحات اول گوگل میرسید رقبای شما به زیر شما خواهند آمد از آن جایی که بیشتر مردم روی وبسایت های اول نتایج کلیک خواهند نمود شانس شما بیشتر خواهد بود .

بازاریابی نوین

با سئو بودن وبسایت لازم نیست شما به دنبال مشتری بروید بلکه مشتری خودش در زمان نیاز به سمت وبسایتتان خواهد آمد . که بهترین روش بازاریابی به شمار می آید

خدمات سئو

همه صاحبان کسب و کار دیجیتال علاقه دارند تا وبسایتشان در صفحات اول گوگل قرار گیرد چون اینکار باعث افزایش فروش محصولات و یا خدمات آنها خواهد شد اما هر کسی لیاقت این را ندارد که در صفحات اول گوگل قرار گیرد . ماموریت ما این است تا به شما کمک کنیم تا در صفحات اول گوگل بدرخشید تا فروش خود را چندین برابر نمایید .


تحقیق و آنالیز

اولین مرحله در بهینه سازی وبسایت آنالیز دقیق وبسایت و رقبای شما میباشد که اینکار هزینه های شما را نیز کاهش خواهد داد .

بهینه سازی

اگر میخواهید با گوگل دوست باشید میبایست به قوانین گوگل نیز احترام بگذارید ما اینکار را برای شما خواهیم کرد .

لینک سازی

لینک سازی وبسایتتان را بصورت طبیعی و معتبر انجام خواهیم داد تا به نتایج خوبی دست یابید .

ارائه گزارش

تمامی کار هایی که بر روی وبسایتتان انجام داده ایم را بصورت ماهانه گزارش خواهیم داد .

خدمات سئو
بهینه سازی وبسایت

بهینه سازی وبسایت

در ابتدا ساختار وبسایت بر اساس موتور های جستجو بهینه سازی میشود و در صورت نیاز بر روی کلمات کلیدی وبسایت فعالیت خواهد شد .

آنالیز وبسایت

آنالیز وبسایت

در سئو نمودن وبسایت اولین گام آنالیز تخصصی و همه جانبه وبسایت جهت یافتن نقاط ضعف و قدرت وبسایت و همچنین بررسی دیگر رقبا میباشد

پشتیبانی سئو

پشتیبانی و مشاوره سئو

داشتن یک راهنما و متخصص در هر زمینه تجاری و دیجیتالی مورد نیاز میباشد , ما همواره همراه شما خواهیم بود .

تعرفه سئو نمودن وبسایت توسط تسمینو به چه صورت است ؟میزان رقابت در حوزه کاری

رقابت در حوزه کسب و کار شما یکی از مهمترین عوامل تعیین قیمت میباشد . هرچه رقابت در حوزه کسب و کار شما کمتر باشد مسلما هزینه بهینه سازی وبسایتتان نیز کاهش خواهد یافت . بطور کامل تر بخواهیم بگوییم این مخاطب است که قیمت سئوی وبسایتتان را مشخص میکند مثلا اگر شما بخواهید در زمینه دانلود موزیک وبسایتتان را بهینه سازی نمایید مسلما باید هزینه زیادی انجام دهید چون رقابت در این موضوع بسیار سنگین میباشد .
تعداد کلمات کلیدی

کلمات کلیدی در سئو از اهمیت بالایی برخوردار میباشد چرا که این کلمات کلیدی هستند که سئو خواهید نمود در نتایج اول گوگل ظاهر شوند . ما با بررسی کلمات کلیدی مناسب سطح کاری شما بهترین کلمات کلیدی را برای شما انتخاب خواهیم نمود تا بازدیدکنندگان وبسایتتان را تبدیل به مشتری نمایید .شما هرچه با تعداد کلمات کلیدی بیشتری در نتایج اول قرار گیرید هم فروش شما بیشتر خواهد شد و هم هزینه سئو نمودن کلمه مورد نظر .
بررسی ساختار سایت برای بهینه سازی کد ها

قبل از شروع پروژه برنامه نویسی میبایست سئوی داخلی وبسایتتان به خوبی بررسی شود چرا که این کد ها هستند به ربات های گوگل اجازه میدهند محتوا را بهتر درک نمایند . ما ساختار وبسایتتان را بررسی خواهیم نمود و راه کار های نوین را به شما ارائه خواهیم داد .
بررسی و بهینه سازی محتوا

محتوا یکی از مهمترین اساس هر وبسایت میباشد چرا که این محتوا ها هستند که بازدیدکنندگان را جذب وبسایتتان میکنند و باعث میشوند بازدیدکنندگان زمان بیشتری را در وبسایتتان سپری کنند . ما با راهکار های جامع برای شما استراتژی تولید محتوا را ارائه خواهیم داد تا بهترین محتوا را برای بازدیدکنندگان خود فراهم نمایید .


اگر تصمیمتان برای سئو و بهینه سازی وبسایتتان قطعی شده است میتوانید از لینک زیر سفارش خود را ثبت نمایید

سئو وبسایت با رپورتاژ آگهی

با رپورتاژ آگهی به رتبه اول گوگل برسید

خیلی از وبسایت ها هستند که سئوی داخلی و ساختار وبسایتشان بر اساس الگوریتم های گوگل میباشد ولی با هیچ یک از کلمات کلیدی مرتبط با زمینه کاری خودشان در صفحات اول گوگل دیده نمیشوند . شما میتوانید از رپورتاژ آگهی در وبسایت های خبریاستفاده نمایید . رپورتاژ به شما کمک خواهد نمود تا با کلمات کلیدی مورد نظر به رتبه خوبی در صفحات موتور های جستجو دست یابید .
میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا در این زمینه شما را همراهی نماییم .

رپورتاژ آگهی