آموزش سئو

پروفایل بک لینک : با ایجاد حساب کاربری، بک لینک بگیرید

همه ما برای حضور در فضای آنلاین و استفاده از انواع سایت ها و اپلیکیشنها، به یک حساب کاربری نیاز داریم. اما سوالی که در دیجیتال مارکتینگ و سئو، توجه بسیاری را به خود جلب کرده این است که آیا میتوان با ایجاد حساب کاربری، برای وب سایتمان هم بک لینک بگیریم؟ پروفایل بک لینک ها تا چه اندازه معتبر هستند؟ خرید رپورتاژ آگهی بهتر است یا خرید بک لینک پروفایلی؟

[lwptoc]

 

لینک سازی به منظور بهبود رتبه بندی سئو سایت، افزایش ترافیک و در نهایت افزایش فروش؛ یکی از مهمترین مواردی است که هنگام تعیین استراتژی سئو سایت باید به آن توجه داشت. با توجه به اهمیت همین مسئله، روز به روز به تعداد روشهای خلاقانه ای که برای لینک سازی استفاده میشوند، اضافه میشود. اما سوال مهم این است که کدام یک از این روشها اثربخشی بیشتری دارند؟ بهتر است که بودجه محدودی که برای بازاریابی آنلاین در نظر گرفته ایم، صرف رپورتاژ آگهی کنیم یا خرید بک لینک پروفایلی؟!

آیا خرید بک لینک پروفایلی برای لینک سازی طبیعی انتخاب خوبی است؟

اگر در زمینه سئو مطالعه و فعالیت کرده باشید، حتما میدانید که گوگل به طبیعی بودن هر ترفندی، تا چه اندازه اهمیت میدهد. لینک سازی یکی از مهمترین فاکتورهای سئو خارجی است که طبیعی بودن آن برای کسب نتیجه مطلوب، اهمیت زیادی دارد. به همین خاطر است که خرید بک لینک، یکی از دلایل اصلی پنالتی گوگل در نظر گرفته میشود. به همین خاطر قبل از خرید پروفایل بک لینک باید از مطمئن شوید که انتخاب درستی کرده اید یا نه!

سایت هایی که برای ساخت پروفایل بک لینک مورد استفاده قرار میگیرند، به کاربران خود اجازه میدهند یک حساب کاربری به منظور قرار دادن لینک در سایت ایجاد کنند. از لحاظ تئوری، هرچه که سایتی که برای انجام این کار انتخاب کرده اید، اعتبار بهتری داشته باشید، کیفیت لینک ساخته شده هم بهتر خواهد بود. نمونه ای از یک سایت با کیفیت بالا که میتوانید از آن برای ایجاد یک پروفایل بک لینک استفاده کنید، Gravatar است ، یک سایت آواتار متعلق به وردپرس.

بیشتر بخوانید:
لیست فروم های فارسی ۴۰۰ فروم جهت لینک سازی
پست مهمان – روشی برای بهبود جایگاه سئوی سایت

کیفیت یا کمیت؟ کدام یک هنگام لینک سازی اهمیت بیشتری دارند؟

یکی از تصورات رایج و البته غلط بسیاری از صاحبان سایت و وبمستران این است که هرچه تعداد بک لینکهای یک صفحه و در حالت کلی یک سایت بیشتر باشد، شانس سایت برای کسب رتبه های برتر هم بیشتر میشود. این تصور از این ناشی میشود که گوگل هر بک لینکی را به عنوان یک رای اعتماد برای سایت در نظر میگیرد. اما قطعا هر سایتی و هر رایی ارزش زیادی ند