2018-06-15 20:59:53
نقش-رپورتاژ-آگهی-در-افزایش-ترافیک

رپورتاژ آگهی یکی از مقوله های بسیار مهم در افزایش بازدید و ترافیک وب سایت ها و هم چنین بهبود فروش محصولات می باشد. ما در این مقاله می خواهیم به همین موضوع بپردازیم و شما را با این مقوله بیش تر آشنا کنیم. اگر شما هم با رپورتاژ آگهی آشنایی چندانی ندارید، بهتر است با ما همراه باشید و وقت تان را در اختیار ما قرار دهید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی احتمالاً کلمه نا آشنایی برای عموم مردم باشد؛ اما افرادی که صاحب یک وب سایت فروش هستند یا افرادی که در این زمینه تخصص دارند، به خوبی با این کلمه آشنا هستند. رپورتاژ آگهی ارتباط تنگاتنگی با تبلیغ آگهی دارد. برای مثال فرض کنید شما صاحب یک وب سایت فروش محصول های مختلفی هستید. در ابتدا شاید وب سایت شما بازدید کننده خاصی نداشته باشد و همین باعث دلسردی شما شود. این بدان دلیل است که سئو وب سایت شما پایین بوده و هنوز افراد زیادی نیستند که با سایت شما آشنا شده باشند. شما در این حالت می توانید وب سایت و محصولاتتان را در قالب یک مقاله و آگهی تبلیغ کنید و همین موضوع می تواند به شما در افزایش بازدید و فروشتان کمک شایانی بکند. البته نوشتن یک رپورتاژ و تبلیغ کار چندان راحتی نیست و اصول و قوانین خاص خود را دارد. در ادامه بیش تر در ارتباط با این قوانین و نقش آن ها صحبت خواهیم کرد.

رپورتاژ آگهی چیست قالب یک رپرتاژ آگهی مناسب و پر بازده

مقاله شما باید چهارچوب خاصی داشته باشد. این چهارچوب شامل عنوان اصلی مقاله، چکیده یا مقدمه، متن اصلی و در آخر اطلاعات تماس می باشد. عنوان مقاله باید کاملاً گویا و واضح و مرتبط با متن و موضوعی که می خواهید در ارتباط با آن صحبت کنید، باشد. تعداد کلمات عنوان می تواند بین ۳۰ تا ۶۰ کلمه باشد. یک قانون مهم این است که باید برای متن خود یک کلمه کلیدی اصلی و تعدادی کلمه کلیدی دیگر که مرتبط با محصولتان می باشد، انتخاب کنید. کلمه کلیدی اصلی باید در عنوان مقاله وجود داشته باشد.

حتما بخوانید :  0 تا 100کسب و کار اینترنتی و انواع کسب و کار اینترنتی

پس از نوشتن عنوان مقاله بهتر است برویم سراغ چکیده یا مقدمه که نوشتن چکیده می تواند اختیاری باشد؛ اما بهتر است آن را نیز بنویسم. در چکیده نیز باید کلمه کلیدی چند بار در متن چکیده تکرار شود و چکیده باید یک دید کلی از محتوای رپورتاژ آگهی مان را به خواننده بدهد. پس از این کار باید وارد مرحله نوشتن متن اصلی یا محتوا آگهی شویم که شامل مقدمه نیز می باشد. در مقدمه باید یک کمی در ارتباط با موضوع مان صحبت کنیم؛ اما متن اصلی نیز هر آن چیزی است که می خواهید به وسیله آن محصولتان را معرفی کنید. کلمات کلیدی را باید در محتوای اصلی استفاده کنید. در پایان نیز بهتر است راه های ارتباطی و آدرس سایتتان را اضافه کنید.

چگونه یک رپورتاژ آگهی می تواند به افزایش ترافیک وب سایت کمک کند؟

یک رپورتاژ آگهی اگر مناسب و ایده آل باشد و طوری نوشته شود که بتواند مخاطبین زیادی را جذب کند، باعث می شود، خوانندگان ترغیب شده و به وب سایت شما سر بزنند. در این صورت بازدید کنندگان وب سایتتان زیاد تر شده و همین موضوع ترافیک سایتتان را بالا می برد. اگر کار تان خیلی خوب باشد، حتی می توانید با یک سئو خوب با تبلیغات کم تر نیز خودتان را بالا بیاورید؛ اما برای شروع کار شما نیازمند رپورتاژ آگهی هستید. حتی معروف ترین وب سایت های فروش نیز با وجود بازدید کنندگان بسیاری که دارند باز هم رپورتاژ آگهی را فراموش نکرده اند.

ترافیک وب سایت

آیا رپورتاژ و تبلیغ آگهی می تواند به افزایش فروش ما کمک کند؟

شاید افرادی که تازه کار هستند و می خواهند از طریق خرید رپورتاژ آگهی و استفاده از محتوای تبلیغاتی مناسب به بهبود سئوی سایت خود کمک کنند، این کار برای شان ریسک بالایی داشته باشد. چرا که در ابتدا سرمایه و سود چندانی ندارند و رپورتاژ برای شان کار سختی است. باید به این افراد بگوییم اگر شما محتوای آگهی تان را به درستی تهیه کنید و در سایت های خوبی ریپورتاژ آگهی را انجام دهید، حتماً تعداد بازدید کنندگان شما افزایش خواهند یافت و البته مدت زمانی طول می کشد تا شما به سود خوبی دست یابید. این نکته را فراموش نکنید در همان ابتدا و با اولین رپورتاژ نباید انتظار داشته باشید تا افراد زیادی از وب سایت شما خریداری کنند. این پروسه می تواند مدت زمانی به طول بیانجامد.

حتما بخوانید :  برند چیست ؟ و چگونه می توانیم برندسازی کنیم

قوانین و اصول اولیه و مهم نوشتن رپورتاژ آگهی

برخی قوانین در نوشتن متن رپورتاژ وجود دارند که اگر به آن ها توجه کنید و این موارد را رعایت کنید، می توانید راحت تر به یک برند تبدیل شوید. اول این که سعی کنید در متن و آگهی تان به هیچ وجه کپی برداری نکنید و از دیگر مقاله های تبلیغاتی سایت های معروف استفاده نکنید. این کار علاوه بر این که به سایت های معروف ضربه می زند، باعث می شود مردم نسبت به وب سایت شما دید خوبی نداشته باشند. پس سعی کنید یک متن خوب و مناسب و مختص خودتان داشته باشید. از دروغ گویی و اغراق در محتوای رپورتاژ آگهی خودداری کنید. این کار باعث می شود، دیگر مخاطبان به شما اعتماد نداشته باشند.

نقش محتوای مناسب در رپورتاژ خوب آگهی و بهبود سئو سایت

همان طور که می دانید بار ها اتفاق افتاده است که عنوان یک متن شما را ترغیب کرده است، آن محتوا را بخوانید؛ اما پس از مدتی از خواندن این مقاله منصرف می شوید و برای تان کاملاً خسته کننده می شود. پس شاید با این جمله دریافته باشید، یک محتوای مناسب چقدر می تواند به جذب مخاطب کمک کند. محتوا پایه و شالوده ی رپورتاژ آگهی می باشد. سعی کنید خلاق باشید و هدفتان را در کم ترین جملات بیان کنید. از شاخ و برگ دادن های اضافه به متن خودداری کنید.

نکات مهم در نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی

در نوشتن یک آگهی و رپورتاژ آن باید به نکاتی توجه کنید. در زیر تعدادی از آن ها را بیان خواهیم کرد:

  • سعی کنید خودتان را جای خواننده بگذارید و ببینید او چه دوست دارد از شما بداند. آیا حرف های اضافه و خسته کننده می تواند باعث جلب توجه او شود یا خیر؟
  • بهتر است بهترین سایت های ریپورتاژ آگهی را پیدا کرده و مقاله تبلیغاتی تان را در این وب سایت ها منتشر کنید.
  • اگر چند وب سایت را برای رپورتاژ آگهی انتخاب کرده اید، بهتر است، متنی که برای رپورتاژ در هر یک از سایت ها قرار می دهید، با یک دیگر متفاوت باشد و بتواند کاربران بیش تری را جذب نماید.
حتما بخوانید :  تفاوت خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک

چه چیزی باعث می شود ریپورتاژ آگهی تاثیر منفی داشته باشد؟

بی توجهی به برخی موارد و اصول می تواند باعث شود، رپورتاژ آگهی شما علاوه بر این که نتیجه مثبتی برای تان ندارد، تاثیر منفی نیز داشته باشد. یکی از این موارد که قبلا نیز به آن به صورت مختصر اشاره کردیم، بی توجهی به صداقت در نوشتار است. مردم می خواهند به شما اعتماد کنند تا بتوانند از شما خرید کنند. اگر شما این اعتماد را با دروغ سلب کنید، می توانید از خودتان یک نام بد بسازید. مورد بعدی بی توجهی به اصول نوشتن تبلیغ و رپورتاژ آگهی می باشد. ما در ارتباط با اصول نوشتن آگهی رپورتاژ صحبت کردیم؛ اما درباره ی اصول و نحوه رپورتاژ آگهی چیزی نگفتیم. پس بهتر است این نکات را نیز نادیده نگیرید.

نتیجه گیری

این مقاله در خصوص اصول نوشتن رپورتاژ آگهی و نقش آن در افزایش ترافیک و بازدید سایت ارائه شده است. ما در این مقاله سعی داشتیم تا ضمن آشنا کردن شما با این مقوله نکات مهم در این زمینه را نیز به شما گوشزد کنیم تا بتوانید نتیجه ی هزینه ای که می کنید را زود تر و بهتر ببینید. از شما نیز سپاس گزاریم که وقت خود را در اختیار این وب سایت قرار دادید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ تسمینو مجری انحصاری ریپورتاژ آگهی در برترین وبسایت های ایران و با داشتن نمونه کار های زیاد در این راه همراه و همیار شماست

Review: "نقش رپورتاژ آگهی در افزایش ترافیک و بازدید کننده سایت" by , written on2018-06-15T20:59:53+04:30

رپورتاژ آگهی یکی از مقوله های بسیار مهم در افزایش بازدید و ترافیک وب سایت ها و هم چنین بهبود فروش محصولات می باشد. ما در این مقاله می خواهیم به همین موضوع بپردازیم و شما را با این مقوله بیش تر آشنا کنیم. اگر شما هم با رپورتاژ آگهی آشنایی چندانی ندارید، بهتر است […]

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوست داری با هزینه کم کسب و کارتو در رسانه ها معرفی کنی؟! ثبت رپورتاژ