2018-01-30 19:51:10

سرویس گوگل ادوردز یکی از سیستم های تبلیغاتی روز دنیا است. این سرویس به شما امکان میدهد تا کالای خود را در معرض دید بازدیدکنندگان وب سایت گوگل قرار دهید. تبلیغات گوگل ادوردز یکی از سیستمهای تبلیغاتی شرکت گوگل محسوب میشود. در این روش کارفرما میتواند با پرداخت مبلغی به گوگل ادوردز، در لیست جستجوهای گوگل قرار گیرد و به این ترتیب محصول یا کالای خود را برای جامعۀ هدف تبلیغ کند.

گوگل ادوردز چیست؟

رشد تکنولوژی موجب ایجاد نیازهای جدیدی درتجارت جهانی شده است. یکی از این نیازها نیاز به دیده شدن تبلیغات است. با جهانی شدن بازارها، تبلیغات نیز باید جهانی شود. هرچه جامعۀ هدف بزرگتر باشد، به تبلیغات قدرتمندتری نیازمند هستیم. سرویس گوگل ادوردز یکی از خدمات شرکت گوگل است که برای بازدیدکنندگان این امکان را فراهم میکند که با پرداخت یک هزینۀ اندک، محصول یا شرکت خود را در میان جستجوهای گوگل قرار دهند و به این ترتیب در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گیرند.

تبلیغات گوگل ادوردزچگونه در گوگل ادوردز تبلیغ کنیم؟

با رشد استفاده از اینترنت، سرویسها و تجارتهای اینترنتی نیز گسترش بسیاری یافته اند. همین مسئله نیاز به بازاریابی اینترنتی را نیز گسترش داده است.در این سبک از بازاریابی، کارفرما برای نمایش دادن محصول یا خدمات خود در وبسایت گوگل، هزینه ای را به این شرکت میپردازد. همانطور که میدانید گوگل بزرگترین سرویس جستجو را در سطح اینترنت جهانی دارد. این مسئله به این شرکت قدرت میدهد تا بتواند به بازار هدف در سطحی جهانی دسترسی داشته باشد، به این ترتیب وب سایت کارفرما در میان لیست نتایج جستجوی گوگل در جستجوهای کلیدی مرتبط با فعالیت مربوطه ثبت میشود و به بازدیدکنندگان نمایش داده میشود.
البته این روش، تبلیغات امتیازی نیز دارد و آن روش پیپر کلیک (پرداخت در برابر کلیک) می باشد.

به این معنی که شما در برابر کلیکهای انجام شده روی تبلیغاتتان هزینه ای پرداخت میکنید و نه بیشتر. با عضو شدن در سرویس گوگل ادوردز تبلیغات شما در بالا یا پایین نتایج جستجوی گوگل ظاهر میشوند. اما برای گرفتن جایگاه بهتر در صفحه نمایش شما میتوانید در مزایده شرکت کنید. براساس تحقیقات، بیشتر از ۸۷ درصد افراد جستجوی خود را به صفحه اول گوگل محدود میکنند. پس هرچقدر که محل تبلیغ شما بهتر و بالاتر باشد، کاربران بیشتری آن را خواهند دید.

بخوانید  آموزش تبلیغات در گوگل و اهمیت استفاده از این روش برای تبلیغات موثر

در مورد گوگل ادوردزافتتاح حساب گوگل ادوردز

این روش تبلیغاتی خدمات شما را در معرض دید قرار میدهد و ثابت شده که تأثیر بسیاری در جذب مخاطب دارد. موفقیت این روش موجب شده که گوگل در آمد سرشاری از آن داشته باشد. به طور مثال در سال ۲۰۱۲ چیزی حدود ۴۳/۷ میلیارد دلار از این تبلیغات برای شرکت گوگل درآمد سازی شد. این مسئله موجب شده تا کلیۀ شرکتهای فعال در دنیای دیجیتال، رقابتی برای قرار گرفتن در صفحات گوگل داشته باشند.

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟

بین افرادی که سایت یا خدمات شما را در صفحۀ عادی گوگل پیدا کرده اند و افرادی که به کمک گوگل ادوردز وارد سایت شما شده اند تفاوت بسیاری وجود دارد. افرادی که با جستجوی کلمات (سئو) شما را پیدا میکنند، با افرادی که به دنبال اطلاعات خدمات شما هستند تفاوت بسیاری دارند. چرا که دسته دوم به احتمال قوی به دنبال محصول شما میگردند و میتوانند مشتری شما باشند.

پس ممکن است که در روز چند میلیون بازدیدکننده از یک جستجوی عادی گوگل داشته باشید که ممکن است هیچ کدام مشتری شما نباشند یا صدها نفر بازدیدکننده از طریق گوگل ادوردز داشته باشید که با هدف اطلاع و آشنایی با خدمات شما وارد سایتتان میشوند و میتوانند مشتریان شما باشند.

آیا استفاده از خدمات گوگل ادوردز موثر است؟

این مسئله رابطه مستقیم با سیستم شما و دقت شما در انتخاب کلمات مناسب دارد. کلمات کلیدی مناسب میتوانند به شما کمک کنند تا نتایج بهتری دریافت کنید و کلمات کلیدی ضعیف میتواند به همان نسبت نتایج تبلیغات شما را بی اثر کند. پس اگر درست هزینه کنید و با برنامه پیش بروید، نتایج درستی نیز به دست خواهید آورد.

روش مزایده در گوگل ادوردز چیست؟

در این روش مزایده، موقعیت تبلیغتان را میتوانید مشخص کنید. رتبه های بالاتر جایگاه بهتری در نتایج جستجو خواهند داشت. زمانی که جایگاه شما مشخص شد، هزینه ای که برای تبلیغات خودتان باید بپردازید مشخص میشود که براساس همان روند (CPC) یا پید تو کلیک میباشد.

بخوانید  آشنایی با انواع تبلیغات اینترنتی

مزایده گوگل ادوردزمزایده های گوگل چند بار برگزار می شود؟

در حقیقت روزانه هزاران مزایده برگزار میشود. این مزایده ها کمک میکنند تا کاربران بتوانند تبلیغاتی را که متناسب با نیازشان است پیدا کنند. تبلیغ کنندگان نیز میتوانند به سادگی به مشتریانشان دسترسی پیدا کنند و گوگل هم درآمد خوبی از این روش دارد.

Review: "معرفی سرویس گوگل ادوردز و امکانات آن" by , written on 2018-01-30T19:51:10+00:00

سرویس گوگل ادوردز یکی از سیستم های تبلیغاتی روز دنیا است. این سرویس به شما امکان میدهد تا کالای خود را در معرض دید بازدیدکنندگان وب سایت گوگل قرار دهید. تبلیغات گوگل ادوردز یکی از سیستمهای تبلیغاتی شرکت گوگل محسوب میشود. در این روش کارفرما میتواند با پرداخت مبلغی به گوگل ادوردز، در لیست جستجوهای […]

به این مطلب امتیاز دهید

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوست داری با هزینه کم کسب و کارتو در رسانه ها معرفی کنی؟! ثبت رپورتاژ