2018-04-05 12:55:04
وبلاگ نویسی مهمان

بسیاری از وبلاگداران و صاحبان وب سایت ها مزایای وبلاگ نویسی مهمان را به عنوان وسیله ای برای ارائه محتوای با کیفیت علاوه بر ایجاد روابط طولانی مدت با دیگر حرفه ای ها در طاقچه خود می دانند..

محدوده بیشتر برای یک وبلاگ یا وب سایت

اگر شخصی یک پست مهمان را خواند و از آن لذت برد،قصد دارد درباره نویسنده بیشتر بداند پس به وبسایت اصلی نویسنده رجوع خواهد نمود. و وب سایت نویسنده شروع به کسب ترافیک بیشتر از مقالات و یا خدماتی که ارائه میدهد میشود.

وبلاگ نویسی مهمان فرصتی بیشتر برای افزایش مخاطبان و ترافیک وبسایت میباشد.که این ترافیک جدید بالقوه برای ارائه مشترکین جدید است.

وقتی اولین بار وبسایت یا وبلاگ را راه اندازی کردید، انتظار دارید که مخاطبان زیادی وارد آن شوند. وبلاگ نویسی مهمان این اجازه را می دهد تا ترافیک بیشتری را دریافت کنید که فقط شما را مجذوب محتوای عالی می کند..

ترافیک هدفمند

ترافیک هدفمند بسیار مفیدتر از ترافیک معمولی است که به شما امکان می دهد مخاطبانی که برای دسته بندی خاصی مطلب مهمان نوشته اید به وبسایت شما رجوع کنند و در مورد یک مطلب خاص بیشتر یاد بگیرند .

بهینه سازی وبسایت با انتشار پست مهمان

هر وبسایت و یا وبلاگی باید ازروشهای معتبر و گوناگونی برای لینک سازی استفاده کند , بسیاری از صاحبان وبسایت ها نمیدانند که وبلاگ نویسی مهمان تا چه حد میتواند برای لینک سازی مفید باشد . شما هربار که مطلبی را بعنوان یک پست مهمان در وبسایتی درج میکنید قادر خواهید بود در مطلب خود لینکی را به وبسایت خود متصل کنید که این لینک بسیار معتبر میباشد و یک نوع رپورتاژ آگهی نیز به حساب خواهد آمد .

حتما بخوانید :  آموزشی کاربردی برای تولید محتوای استاندارد

محتوای رایگان

به صاحبان وب سایت و وبلاگ ها اجازه می دهد تا از طریق وبلاگ نویسی مهمان محتوای رایگان و ارزشمند بدست آورند.

افزایش اعتبار

وبلاگ نویسی مهمان راهی برای ایجاد اعتبار در مقابل روش های بازاریابی سنتی است. شما با درج پست مهمان در وبسایت ها وقتی که خوانندگان مطالب شما را میخوانند باعث میشود که به شما اعتماد کنند و این امر باعث خواهد شد یک شهرت خوب برای خود و برند خود بدست آورید ..

علاوه بر ایجاد اعتبار شما شروع به یادگیری آنچه که دیگران واقعا در مورد شما و یا مقاله شما فکر میکنند بدست آورید. همیشه سعی کنید به نظرات خوانندگان پاسخ داده و با آنها در ارتباط باشید تا به آنها در درک بهتر این موضوع کمک نمایید. در صورت لزوم نظرات خود را در نظر بگیرید تا پست های خود را بهبود ببخشید.

فرصت های مالی

اگر وبلاگ و یا وبسایت خود را به طور منظم برای وبسایتها و وبلاگهای خاص به کار ببرید، ممکن است به شما یک شغل ارائه دهند. این می تواند یک شغل نیمه وقت یا تمام وقت باشد، اما در آینده می تواند درآمد مالی پایدارتری داشته باشد. شما همچنین ممکن است درخواستهای دیگر از صاحبان وبلاگهایی که مطالب شما را ممکن است بخوانند و از سبک نوشتاری شما لذت ببرند، دریافت کنید..

مهارت های نوشتن خود را بهبود بخشد

وبلاگ نویسی مهمان برای دیگران اجازه می دهد تا مهارت های نوشتن خود را بهبود ببخشید. هر وبسایت یک سبک نوشتن منحصر به فرد دارد. این می تواند چالش برانگیز باشد، اما با برقراری ارتباط و ویرایش مناسب، شما و مالک می توانید محتوای کامل تری را تولید کنید. هرچه بیشتر بنویسید، بیشتر یاد می گیرید

وبلاگ نویسی مهمان یک راه عالی برای افزایش ترافیک خود و به دست آوردن و قرار گرفتن در معرض عموم بدون انجام کاری سخت است .همچنین بسیاری از صاحبان اجازه پست مهمان را به کسانی که محتوای ضعیف و یا بدرد نخور دارند اجازه نخواهند داد.

حتما بخوانید :  انواع روش‌های تبلیغات در تلگرام

 

Review: "مزایای وبلاگ نویسی مهمان" by , written on2018-04-05T12:55:04+00:00

۵٫۰ ۰۱ بسیاری از وبلاگداران و صاحبان وب سایت ها مزایای وبلاگ نویسی مهمان را به عنوان وسیله ای برای ارائه محتوای با کیفیت علاوه بر ایجاد روابط طولانی مدت با دیگر حرفه ای ها در طاقچه خود می دانند.. محدوده بیشتر برای یک وبلاگ یا وب سایت اگر شخصی یک پست مهمان را خواند […]

تعداد 1دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.

  1. یک تجربه:
    مطلب جالبی بود، اما متاسفانه برای وب فارسی کاربردی ندارد. چندین مرتبه پلتفرم پست مهمان را تست کردیم اما بعد از یک ماه سایت ها تبدیل شده بودند به محلی برای سئوکاران و تبلیغات و گرفتن صرفا لینک!!
    که در نهایت درج مطالب کپی و اسپم باعت شد که بخش پست مهمان را غیر فعال کنیم.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوست داری با هزینه کم کسب و کارتو در رسانه ها معرفی کنی؟! ثبت رپورتاژ