2018-02-03 13:00:14
چگونه محتوای با کیفیت تولید کنیم؟

در دنیای وب امروزی بیشترین تاکید سئو بر روی تولید محتوای با کیفیت است. محتوای با کیفیت ویژگی های خاصی دارد. به عنوان مثال از متون دیگر کپی برداری نشده است و یا اصول سئو در آن رعایت شده است. به نوعی استانداردهای لازم برای انتشار در فضای وب را دارد. تولید محتوا چنانچه با کیفیت همراه باشد باعث می‎شود که رتبه‎ وب سایت بهبود یابد و به صفحه اول گوگل نزدیک تر باشد. در نتیجه به یک کسب و کار آنلاین اعتبار می‎ بخشد.

تولید محتوا با حفظ کیفیت

  • یک ایده مناسب برای تولید محتوا پیدا کنید.
  • لیستی از کلمات کلیدی فراهم کنید
  • از عنوان جذاب غافل نشوید.
  • به محتوای وب سایت های رقیب توجه کنید.

یک ایده مناسب برای تولید محتوا پیدا کنید.

ایده همواره یکی از چالش‎های تولید محتوا بوده است. شما برای این کار نیاز دارید به دسته بندی موضوع وب سایت و مقالاتی که مرتبط با حوزه کاری شما هستند. موضوعات را به ترتیب اولویت یادداشت کنید و با دسته بندی مناسب مقالات میتوانید مجموعه ای خوب از ایده‎های تولید محتوا داشته باشید.

لیستی از کلمات کلیدی فراهم کنید.

یکی از راهکارهای بالا آمدن در گوگل استفاده مناسب از کلمات کلیدی است. برای اینکار باید محتوا تولید کنید و کلمات کلیدی را بر اساس اصول سئو به کار ببرید. برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب ابزارهای مختلفی در اختیار دارید که بهترین آن موتور جستجوی گوگل است.

حتما بخوانید :  بازاریابی محتوایی چیست و چرا باید به آن اهمیت داد؟

از عنوان جذاب غافل نشوید.

این را همیشه به یاد داشته باشید که عنوان مناسب و جذابدر گیرایی مطلب شما بسیار تاثیر گذار است. عنوان مطلب یک ویترین محتوا است که اگر جذاب باشد مخاطب ادامه متن را هم می خواند و اگر جذاب نباشد از کنار آن به سادگی رد می‎شود.

به محتوای وب سایت های رقیب توجه کنید.

به محتوای دیگر سایت ها هم نگاهی بیندازید اما نه به قصد کپی برداری بلکه شما باید از کاستی های آن وب سایت ها آگاه شوید و سپس سعی کنید به آن موضوعات در وب سایت خود بیشتر بپردازید.

در این مقاله خلاصه ای از نکات لازم برای تولید محتوای با کیفیت را برای شما مطرح کردیم همچنین میتوانید برای مشاهده مطالب بیشتر به صفحه اصلی وبلاگ تسمینو مراجعه فرمایید .

Review: "چگونه محتوای با کیفیت تولید کنیم؟" by , written on2018-02-03T13:00:14+03:30

در دنیای وب امروزی بیشترین تاکید سئو بر روی تولید محتوای با کیفیت است. محتوای با کیفیت ویژگی های خاصی دارد. به عنوان مثال از متون دیگر کپی برداری نشده است و یا اصول سئو در آن رعایت شده است. به نوعی استانداردهای لازم برای انتشار در فضای وب را دارد. تولید محتوا چنانچه با […]

تعداد 2دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.

  1. بازتاب: آموزش کامل لینک سازی داخلی و بهبود سئو - وبلاگ

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوست داری با هزینه کم کسب و کارتو در رسانه ها معرفی کنی؟! ثبت رپورتاژ