رسانه ها

خرید رپورتاژ آگهی در چطور (پورتال تفریحی)

چرا انتشار رپورتاژ آگهی در چطور مناسب است؟

هر کاربری هنگام جستجوی موضوعات مختلف، حتی برای یک بار هم که شده از سایت چطور بازدید کرده است! این رسانه یکی از بزرگ ترین و پر بازدید ترین رسانه های ایران محسوب می شود که روزانه میلیون ها بازدید دارد. در این سایت، برای موضوعات مختلفی محتوا تولید می شود و به همین دلیل انواع مخاطبان هدف با ویژگی های مختلف را در خود جای داده است.

بسیاری از کسب و کار ها دست به خرید رپورتاژ آگهی از این رسانه می زنند که البته نتیجه بسیاری خوبی هم از آن می گیرند. با توجه به این که این رسانه محتوای اختصاصی تولید می کند، کاربران رضایت بسیار خوبی نسبت به مطالب این سایت دارند و با انتشار رپورتاژ آگهی در این رسانه می توانید کاربران زیادی را جذب کنید. این در حالی است که رپورتاژ به صورت مستقیم روی رتبه شما در موتور های جستجو هم تاثیر زیادی دارد.

خرید رپورتاژ آگهی در چطور چه مزایایی دارد؟

در حال حاضر رسانه چطور رتبه ۹۸ ایران را به خود اختصاص داده است که نشان دهنده بازدید بسیار بالای آن است. به عبارت ساده تر، این رسانه در حال حاضر از نظر بازدید ۹۸ مین سایت ایران محسوب می شود که روزانه، کاربران میلیون ها بار از آن بازدید می کنند. از طرف دیگر دامین اتوریتی این سایت ۲۷ است که با توجه به مدت زمان متوسط فعالیت آن ها، رقم بسیار خوبی است.

با استفاده از خرید رپورتاژ در رسانه چطور می توانید اعتماد مخاطبان هدفی که در این سایت حضور دارند را جلب کنید و از طرف دیگر، رتبه سایت خود در موتور های جستجو را تا حد زیادی بهبود ببخشید. همچنین این رسانه در موضوعات مختلفی دست به تولید محتوا اختصاصی می زند که توانسته اعتبار خوبی در میان کاربران داشته باشد.

حتما بخوانید :  مزایای خرید رپورتاژ آگهی در وانانیوز

اسپم اسکور این رسانه عدد ۴ است که رقم بسیار پایینی را نشان می دهد! هر چقدر اسپم اسکور یک رسانه پایین تر باشد، نشان دهنده کیفیت محتوای بالاتر است و خرید رپورتاژ در این سایت می تواند یک تبلیغات عالی برای شما محسوب شود.

پس اگر به دنبال یک رسانه ای هستید که در آن انواع مخاطبان هدف حضور داشته باشند، سایت اعتبار خوبی در میان کاربران داشته باشد و در نهایت، بتوانید بهترین بازخورد را از رپورتاژ خود بگیرید، سایت چطور را از دست ندهید.

بیشتر بخوانید :

چه شرایطی برای انتشار رپورتاژ آگهی در چطور وجود دارد؟

اگر قصد انتشار رپورتاژ اگهی در چطور را دارید، ابتدا باید با قوانین و شرایطی که این رسانه برای انتشار رپورتاژ در نظر گرفته است، آشنا شوید. در این بخش به بررسی کامل شرایط انتشار رپورتاژ در سایت چطور می پردازیم:

رپورتاژ آگهی جطور
رپورتاژ آگهی جطور

ارائه تصویر شاخص اصلی برای محتوا: اولین چیزی که برای نوشتن محتوای رپورتاژ آگهی جهت انتشار در سایت چطور به آن نیاز دارید، یک تصویر شاخص با کیفیت است. تصویر شاخص شما باید بیان گر موضوع کلی مقاله شما باشد تا کاربر با دیدن آن، متوجه شود که قرار است در مورد چه چیزی مطلبی را بخواند! بنابراین شما باید یک تصویر جذاب، مرتبط و با کیفیت انتخاب کنید تا در مرحله اول نظر کاربر را به خود جلب و در مرحله دوم، موضوع کلی محتوا را به صورت غیر مستقیم به کاربران بگوید.

ارائه عنوان اصلی برای انتشار در سایت چطور: هنگام ارائه محتوای رپورتاژ، لازم است تا یک عنوان هم به تیم چطور ارائه کنید. این عنوان در بالای محتوای رپورتاژ شما نمایش داده می شود و نشان دهنده موضوع کلی محتوای شما است. پس از آن که کاربران جذب تصویر شدند، به سراغ عنوان می روند تا بدانند که موضوع رپورتاژ در چه زمینه ای است. بنابراین باید سعی کنید یک عنوان جذاب و مرتبط با موضوع رپورتاژ خود انتخاب کنید و در آن از کلمات کلیدی مرتبط با موضوع هم استفاده شده باشد.

حتما بخوانید :  خرید رپورتاژ آگهی در اقتصاد نیوز چه شرایط و مزایایی دارد؟

حداکثر ۴ لینک فالو: یکی از مهم ترین دلایلی که کسب و کار های مختلف دست به خرید رپورتاژ آگهی می زنند، خرید بک لینک یا همان لینک فالو است. حداکثر تعداد لینک فالویی که می توانید در رسانه چطور منتشر کنید، ۴ عدد است. بنابراین توجه داشته باشید که حتماً لینک صفحات مهم سایت خود را انتخاب کنید و با استفاده از کلمات کلیدی که قصد بهبود رتبه در گوگل را دارید، به آن صفحات لینک بدهید.

حداکثر ۱۳۰۰ کلمه: حداکثر تعداد کلماتی که رسانه چطور برای انتشار رپورتاژ آگهی در نظر گرفته است، ۱۳۰۰ است. به عبارت ساده تر شما باید در ۱۳۰۰ کلمه محتوای خود را کامل کنید! بنابراین سعی کنید موضوعی را انتخاب کنید که در همین تعداد محدود کلمات بتوانید به صورت جامع به کاربران توضیح دهید و آن ها را برای هدایت به سایت خود ترغیب کنید.

حداکثر ۴ تصویر: یکی دیگر از مواردی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در سایت چطور باید دقت کنید، حداکثر تعداد تصاویر است. شما می توانید نهایتاً ۴ تصویر برای انتشار رپورتاژ انتخاب کنید! بنابراین سعی کنید برای هر بخش اصلی محتوای خود یک تصویر قرار دهید تا کاربران بهتر با آن بخش ارتباط برقرار کنند.

امکان درج رپورتاژ در صفحه اصلی: در رسانه چطور، رپورتاژ شما علاوه بر دسته بندی مربوط به رپورتاژ های این سایت در صفحه اصلی چطور هم منتشر می شود. به همین دلیل است که رسانه چطور از محبوبیت بالایی در میان کسب و کار ها برخوردار است. به همین دلیل لازم است تا عنوان و تصویر شاخص جذابی انتخاب کنید تا کاربران که محتوای رپورتاژ شما را در صفحه اصلی می بینند، وارد صفحه رپورتاژ و در نهایت سایت شما شوند.

حتما بخوانید :  خرید رپورتاژ آگهی در رکنا چه شرایط و مزایایی دارد؟

عدم امکان درج رپورتاژ در دسته بندی موردنظر شما: این رسانه به شما اجازه نمی دهد که رپورتاژ خود را در یک دسته بندی خاص منتشر کنید. بسیاری از کسب و کار ها نیاز دارند تا رپورتاژ خود را در دسته بندی های اصلی سایت میزبان انتشار دهند تا از این طریق هم بتوانند بازدید جذب کنند! این روش برای زمانی است که بخواهید به صورت مستقیم تبلیغ کنید و کاربران آن سایت را جذب کنید. بنابراین اگر قصد شما از انتشار رپورتاژ بک لینک گرفتن است، احتمالاً اهمیت زیادی برای شما نخواهد داشت.

عدم امکان درج دو دامین متفاوت در رپورتاژ: در رسانه چطور شما نمی توانید رپورتاژی منتشر کنید که در آن لینک های مربوط به دو یا چند دامنه متفاوت وجود دارد! به عبارت ساده تر، لینک های شما تنها باید مربوط به یک دامنه باشد. بنابراین لازم است تا مهم ترین صفحات سایت خود را پیدا کنید و لینک های آن که مربوط به یک دامنه است را در رپورتاژ خود درج کنید.

نقد و بررسی نهایی!

اگر قصد خرید یک رپورتاژ آگهی با کیفیت را دارید، سایت چطور یکی از گزینه هایی است که می تواند رتبه سایت شما در موتور های جستجو را بهبود ببخشد. این رسانه که در حال حاضر یکی از پر ترافیک ترین رسانه های ایران است، توانسته مخاطبان انواع کسب و کار ها را در خود جای دهد و به همین دلیل، برای تبلیغات و خرید رپورتاژ برای هر کسب و کاری مناسب است.

همچنین با توجه به این که در این رسانه انواع موضوعات، به خصوص موضوعات روز نظیر بازاریابی دیجیتال، وجود دارد گزینه مناسبی برای خرید رپورتاژ آگهی است.

نمایش بیشتر

امیر حسین برمچ

تنها دو چیز میتونم راجب خودم بگم اینکه عاشق سئو و دیجیتال مارکتینگ هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا