0

خرید رپورتاژ آگهی در دیجیاتو و شرایط انتشار آن

خرید رپورتاژ آگهی از دیجیاتو

چرا انتشار رپورتاژ آگهی در دیجیاتو مناسب است؟

دیجیاتو یکی از رسانه های فعال در حوزه تکنولوژی است که روزانه ده ها خبر در حوزه تکنولوژی منتشر می کند. این رسانه در زمینه های مختلفی نظیر موبایل، خودرو، کسب و کار و هر آن چیزی که با تکنولوژی مرتبط باشد، محتوا تولید می کند. به همین دلیل است که مخاطب حوزه های مختلف تکنولوژی در این رسانه حضور دارند و این رسانه گزینه مناسبی برای انتشار رپورتاژ آگهی محسوب می شود.

اگر به دنبال یک رسانه مناسب هستید، خرید رپورتاژ آگهی در دیجیاتو گزینه مناسبی محسوب می شود و می تواند به رشد کسب و کارتان کمک زیادی کند. اگر این سوال برایتان پیش آمده است که انتشار رپورتاژ آگهی در دیجیاتو چه مزایایی دارد، در بخش بعدی این مقاله همراه ما باشید تا به بررسی کامل آن بپردازیم.

خرید رپورتاژ آگهی در دیجیاتو چه مزایایی دارد؟

اگر به دنبال یک رسانه حرفه ای و تاثیر گذار برای خرید رپورتاژ آگهی برای سایت خود هستید، ما دیجیاتو را به شما پیشنهاد می کنیم. این رسانه در حال حاضر رتبه ۶۲ ایران را به خود اختصاص داده است که نشان دهنده ترافیک بسیار خوب این رسانه است. با توجه به این که این رسانه در حوزه های مختلفی دست به تولید محتوا می زند، مخاطبان انواع کسب و کارهای مرتبط با تکنولوژی در این سایت حضور دارند.

از طرف دیگر، دامین اتوریتی این رسانه عدد ۴۵ است که رقم مناسبی است. این دامین اتوریتی نشان دهنده قدرت بالای دامنه است و لینک گرفتن از آن می تواند تاثیر بسیار خوبی در رتبه سایت شما در گوگل داشته باشد.

اسپم اسکور یکی دیگر از مواردی است که هنگام خرید رپورتاژ آگهی باید به آن دقت کنید! اسپم اسکور رسانه دیجیاتو عدد ۲ است که بسیار پایین و قابل قبول است! در واقع این عدد نشان دهنده کیفیت بسیار بالای محتوای این رسانه است و اعتبار این رسانه برای کاربران بسیار بالا است. با خرید رپورتاژ از این رسانه می توانید نظر کاربران آن را هم با توجه به اعتباری که نزد آن ها دارد، جلب کنید.

چه شرایطی برای انتشار رپورتاژ آگهی در دیجیاتو وجود دارد؟

برای انتشار رپورتاژ آگهی در دیجیتاتو باید برخی قوانین و شرایط را که این رسانه در نظر گرفته است، رعایت کنید. در این بخش به بررسی کامل این شرایط و قوانین می پردازیم:

ارائه تصویر شاخص اصلی برای محتوا (سایز ۶۰۰ در ۴۰۰): اولین چیزی که برای انتشار رپورتاژ آگهی به آن نیاز دارید، تصویر شاخص است. سایت دیجیاتو برای انتشار رپورتاژ نیاز به یک تصویر شاخص با سایز ۶۰ در ۴۰۰ دارد تا بتواند آن را در بالای صفحه رپورتاژ شما نمایش دهد. شما باید سعی کنید یک تصویر شاخص با کیفیت و جذاب انتخاب کنید تا اگر کاربران رپورتاژ شما را در صفحه اصلی مشاهده کردند، ترغیب به خواندن کامل محتوای رپورتاژ در دیجیاتو شوند.

ارائه عنوان اصلی برای انتشار در سایت دیجیاتو: یکی دیگر از مواردی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در دیجیاتو به آن نیاز دارید، یک عنوان اصلی برای نمایش در صفحه اصلی و بالای مطلب است. توجه داشته باشید که این عنوان در موتور های جستجو هم ثبت می شود و کاربران با این عنوان می توانند به محتوای رپورتاژ شما دسترسی داشته باشند. این عنوان باید کاملاً جذاب باشد و در آن، از کلمات کلیدی مناسبی استفاده شود تا بتوانید ترافیک خوبی از طریق موتور های جستجو برای رپورتاژ خود جذب کنید.

حداکثر ۳ لینک فالو: حتماً یکی از اهداف شما برای انتشار رپورتاژ در این رسانه، بهبود رتبه سایت در موتور های جستجو است! این کار فقط با درج لینک های مناسب و مهم سایت شما امکان پذیر است. دیجیاتو به شما اجازه می دهد که ۳ لینک را به صورت فالو در محتوای خود درج کنید. بنابراین با توجه به محدودیتی که این رسانه برای شما در نظر گرفته است، بهتر است فقط لینک های مهم سایت خود را لینک کنید! منظور از لینک های مهم، لینک هایی است که می خواهید در موتور های جستجو نظیر گوگل رتبه خوبی کسب کنند.

حداکثر ۱۵۰۰ کلمه: یکی دیگر از محدودیت هایی که هنگام تولید محتوای رپورتاژ آگهی خود باید در نظر داشته باشید، این است که تعداد کلمات محدود است! شما تنها می توانید ۱۵۰۰ کلمه در محتوای رپورتاژ خود درج کنید و اگر تعداد بیشتر از این شود، تیم دیجیاتو از شما می خواهد که محتوای خود را ویرایش کنید. بنابراین سعی کنید در همین تعداد کلمات موضوع خود را به صورت کامل توضیح دهید و لینک های خود را در میان این کلمات پخش کنید.

حداکثر ۴ تصویر: حداکثر تعداد تصاویری که می توانید در محتوای رپورتاژ خود برای رسانه دیجیاتو درج کنید، ۴ عدد است. در واقع باید سعی کنید برای هر بخش اصلی تنها یک تصویر قرار دهید تا با این کار، هم محدودیت دیجیاتو را رعایت کرده باشید و هم تاثیر آن بخش از محتوا را روی کاربران بیشتر کنید. همچنین باید توجه داشته باشید که شما باید حداقل یک تصویر با سایز ۶۰۰ در ۴۰۰ در اختیار دیجیاتو قرار دهید تا از آن برای تصویر شاخص رپورتاژ آگهی استفاده کند.

بیشتر بخوانید :

امکان درج رپورتاژ در صفحه اصلی: در این رسانه امکان انتشار رپورتاژ آگهی در صفحه اصلی وجود دارد! در واقع هنگامی که رپورتاژ شما در سایت دیجیاتو منتشر می شود، در صفحه اصلی هم نمایش داده می شود و شانس این را دارید که کاربران زیادی به صورت مستقیم و از طریق سایت دیجیاتو رپورتاژ شما را ببینند. بنابراین در انتخاب عنوان رپورتاژ و تصویر شاخص دقت زیادی داشته باشید تا بتوانید بهترین بازخورد را از طرف کاربران دیجیاتو دریافت کنید.

عدم امکان درج رپورتاژ در دسته بندی موردنظر شما: برخی از رسانه ها به شما اجازه انتشار رپورتاژ در دسته بندی خاصی را می دهند اما متاسفانه دیجیاتو به شما این امکان را نمی دهد. در واقع رپورتاژ آگهی شما تنها در صفحه اصلی و دسته بندی مربوط به رپورتاژ منتشر می شود و کاربران نمی توانند از طریق دسته بندی های سایت به آگهی شما دسترسی داشته باشند.

عدم امکان درج دو دامین متفاوت در رپورتاژ: یکی دیگر از محدودیت هایی که سایت دیجیاتو برای انتشار رپورتاژ در نظر گرفته است، عدم امکان درج دو دامنه متفاوت است. به عبارت ساده تر، لازم است که لینک های شما از یک دامنه باشند؛ در غیر این صورت تیم دیجیاتو از شما می خواهد که لینک های رپورتاژ را ویرایش کنید. بنابراین لازم است تنها لینک های مهم مربوط به صفحات یک دامنه را در محتوای خود قرار دهید.

نقد و بررسی نهایی!

رسانه دیجیاتو یکی از رسانه های فعال در حوزه تکنولوژی است که روزانه ده ها مطلب در مورد تکنولوژی منتشر می کند. این رسانه رتبه خوبی در ایران دارد که نشان دهنده ترافیک بسیار خوب این رسانه است! اگر به دنبال یک رسانه مناسب برای انتشار رپورتاژ آگهی هستید و کسب و کارتان در حوزه موبایل، کامپیوتر، تکنولوژی یا موارد مرتبط با این سایت فعالیت می کند، این رسانه گزینه مناسبی است.

در این مقاله به بررسی کامل مزایا و شرایط انتشار رپورتاژ آگهی در دیجیاتو پرداختیم و اگر سوالی دارید، می توانید از طریق بخش نظرات مطرح کنید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *