رسانه ها

خرید رپورتاژ آگهی از جام جم آنلاین و قوانین آن

چرا رپورتاژ آگهی در جام جم آنلاین مناسب است؟

رسانه جام جم آنلاین یکی از برترین رسانه های ایران است که روزانه هزاران کاربر از آن بازدید می کنند. در این سایت انواع خبرها درج می شود؛ بنابراین انواع مخاطبان هدف در این سایت وجود دارند. اگر به دنبال خرید رپورتاژ آگهی از سایتی هستید که در آن مخاطبان هدف کسب و کارتان حضور داشته باشند، جام جم آنلاین انتخاب مناسبی است.

در این رسانه با توجه به تولید محتوا در حوزه های مختلف، مخاطبان هدف هر کسب و کاری حضور دارند و به راحتی می توانید رتبه سایت خود را در موتور های جستجو نظیر گوگل بهبود ببخشید. در این مقاله قصد داریم به بررسی کامل شرایط و مزایای انتشار رپورتاژ آگهی در رسانه جام جم آنلاین بپردازیم تا اگر قصد خرید رپورتاژ دارید، ببینید این رسانه برای کسب و کارتان مناسب است یا خیر! در این مقاله همراه ما باشید.

خرید رپورتاژ آگهی در جام جم آنلاین چه مزایایی دارد؟

رسانه جام جم آنلاین یکی از پر ترافیک ترین سایت های ایران محسوب می شود که در حال حاضر رتبه الکسای ۹۹۰ ایران را به خود اختصاص داده است. در واقع، این رسانه با داشتن رتبه الکسای زیر هزار ایران، توانسته مخاطبان و ترافیک بسیار بالایی را جذب کند. اگر به دنبال یک رسانه ای هستید که انواع مخاطبان هدف و به خصوص، مخاطبان هدف کسب و کار شما در آن حضور داشته باشند، جام جم آنلاین یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود که هزینه مناسبی هم دارد.

در حال حاضر این رسانه در حوزه های مختلفی نظیر خبری، سیاست، اقتصادی، سلامت، جامعه و… محتوای اختصاصی تولید می کند و توانسته اعتبار خوبی در میان کاربران داشته باشد.

حتما بخوانید :  مزایای خرید رپورتاژ آگهی در خبر آنلاین
رپورتاژ در جام جم آنلاین
رپورتاژ در جام جم آنلاین

دامین اتوریتی این رسانه در حال حاضر ۵۴ است که عدد نسبتاً خوبی دارد. با درج لینک های خود در رپورتاژ این رسانه به راحتی می توانید رتبه سایت خود را در موتور های جستجو بهبود ببخشید. البته اسپم اسکور این رسانه ۲۵ است که نشان می دهد برخی از محتوا های این سایت اختصاصی نیستند و به همین دلیل این عدد را کسب کرده است.

با این حال، با توجه به دامین اتوریتی بالای این رسانه به راحتی می توانید رتبه سایت خود را بهبود ببخشید و کاربران کسب و کارتان را افزایش دهید. در بخش بعدی این مقاله به بررسی کامل شرایط انتشار رپورتاژ آگهی در جام جم آنلاین می پردازیم!

بیشتر بخوانید :

چه شرایطی برای انتشار رپورتاژ آگهی در جام جم آنلاین وجود دارد؟

برای خرید رپورتاژ آگهی در رسانه جام جم آنلاین باید برخی شرایطی که این رسانه برای کاربران در نظر گرفته است را رعایت کنید! در این بخش به بررسی این شرایط می پردازیم تا یک محتوای رپورتاژ با استاندارد های این رسانه تولید کنید:

ارائه تصویر شاخص اصلی برای محتوا: اولین چیزی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در رسانه جام جم آنلاین به آن نیاز دارید، تصویر شاخص با کیفیت و مرتبط با موضوع رپورتاژ است. این تصویر شاخص در بالای رپورتاژ شما قرار می گیرد و هر چقدر بتوانید در انتخاب تصاویر دقت بیشتری داشته باشید و تصویر با موضوع رپورتاژ شما مرتبط باشد، کاربران بیشتری برای خواندن محتوای شما ترغیب می شوند.

ارائه عنوان اصلی برای انتشار در سایت جام جم آنلاین: یکی دیگر از مواردی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در این رسانه باید ارائه کنید، عنوان اصلی است. این عنوان در بالای محتوای شما نمایش داده می شود! بنابراین باید سعی کنید عنوانی بهینه و مرتبط با موضوع کلی رپورتاژ آگهی در جام جم آنلاین بنویسید.

حتما بخوانید :  خرید رپورتاژ آگهی در عصر ایران و امکانات آن

در عنوان خود از کلمات کلیدی مهم و پر جستجو هم استفاده کنید که از این طریق بتوانید کاربران را وارد صفحه رپورتاژ خود و در نهایت وارد سایت خود کنید. البته توجه داشته باشید که کلمه کلیدی شما دقیقاً همان کلمات کلیدی ای که در متن رپورتاژ درج کرده اید، نباشد.

حداکثر ۴ لینک فالو: یکی دیگر از کاربرد های مهم رپورتاژ آگهی، درج لینک فالو است تا بتوانید با آن کلمات کلیدی در موتور های جستجو رتبه خوبی کسب کنید. حداکثر تعداد لینکی که هنگام خرید رپورتاژ آگهی در جام جم آنلاین می توانید درج کنید، ۴ عدد است. بنابراین سعی کنید تنها لینک صفحات مهم سایت خود را که می خواهید رتبه خوبی در آن کسب کنید را در رپورتاژ قرار دهید.

حداکثر ۱۵۰۰ کلمه: یکی دیگر از محدودیت هایی که رسانه جام جم آنلاین برای کاربران در نظر گرفته است، تعداد کلماتی است که می توانید در محتوای رپورتاژ خود قرار دهید. این محدودیت حداکثر ۱۵۰۰ کلمه است و در صورتی که محتوای شما بیشتر ازا این تعداد کلمات باشد، تیم جام جم آنلاین از شما درخواست ویرایش رپورتاژ را می کند. بنابراین باید سعی کنید در حداکثر ۱۵۰۰ کلمه رپورتاژ خود را به نحوی آماده کنید که محتوای مورد نظر شما به صورت کامل در اختیار کاربران قرار بگیرد.

حداکثر ۳ تصویر: تصاویر یکی از بخش های مهم رپورتاژ آگهی هستند و تاثیر محتوای شما بر کاربران را چند برابر می کند. در واقع کاربران محتوایی که در آن از تصاویر استفاده شده باشد را بیشتر از محتوایی که تصویری ندارد، می خوانند.

به همین دلیل بهتر است برای افزایش بازدهی رپورتاژ خود و افزایش ترافیک ورودی از سایت جام جم آنلاین از تصاویر استفاده کنید. حداکثر تعداد تصاویری که می توانید در رپورتاژ آگهی در جام جم آنلاین درج کنید، ۳ عدد است. بنابراین بهتر است برای هر بخش اصلی محتوا یک تصویر مرتبط درج کنید تا بهترین بازدهی را بگیرید.

حتما بخوانید :  مزایای خرید رپورتاژ آگهی در وانانیوز

امکان درج دو دامین متفاوت در رپورتاژ: یکی دیگر از مواردی که برای کاربران اهمیت دارد، این است که آیا می توان در یک رپورتاژ برای دو سایت (دامین) خود لینک قرار داد؟ بسیاری از رسانه ها از انجام این کار خودداری می کنند اما رسانه جام جم آنلاین به شما اجازه می دهد تا با پرداخت مابه تفاوت، بتوانید لینک های مربوط به دو دامنه را در محتوای رپورتاژ خود درج کنید.

عدم امکان درج رپورتاژ در صفحه اصلی و دسته بندی موردنظر شما: این رسانه به شما اجازه انتشار رپورتاژ در صفحه اصلی را نمی دهد. همچنین اگر قصد انتشار رپورتاژ در دسته بندی اختصاصی را دارید، باز هم این رسانه اجازه این کار را به شما نمی دهد. در واقع رپورتاژ شما تنها از طریق دسته بندی مربوط به رپورتاژ های این سایت و همچنین موتور های جستجو قابل مشاهده است.

بنابراین این رسانه تنها می تواند روی افزایش رتبه سایت شما در موتور های جستجو تاثیرگذار است و اگر بخواهید به صورت مستقیم ازطریق این سایت کاربر جذب کنید، باید محتوای بهینه با رعایت کلمات کلیدی بنویسید که کاربران از طریق گوگل وارد صفحه رپورتاژ و در نهایت، وارد سایت شما شوند.

انتشار رپورتاژ آگهی جام جم نیوز در دسته بندی بازار است!

تمامی رپورتاژ هایی که در این سایت درج می شوند، وارد دسته بندی بازار شده و از این طریق قابل دسترسی هستند. در واقع این دسته بندی مربوط به رپورتاژ های سایت جام جم آنلاین است که کاربران از طریق این بخش، می توانند رپورتاژ ها را مشاهده کنند.

در نهایت!

این رسانه یکی از بزرگ ترین رسانه های ایران محسوب می شود که شرایط نسبتاً خوبی برای انتشار رپورتاژ آگهی دارد.

نمایش بیشتر

امیر حسین برمچ

تنها دو چیز میتونم راجب خودم بگم اینکه عاشق سئو و دیجیتال مارکتینگ هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا