رسانه ها

خرید رپورتاژ آگهی از بیتوته (پورتال جامع سرگرمی)

چرا انتشار رپورتاژ آگهی در بیتوته مناسب است؟

بسیاری از ما هنگامی که به کمک موتور های جستجو به دنبال یک مطلب خاص می گردیم، با جستجو در گوگل به سایت بیتوته می رسیم. در حال حاضر سایت بیتوته یکی از بزرگ ترین رسانه های ایران است که مخاطبان زیادی دارد. با توجه به انتشار انواع مطالب در این رسانه، انواع مخاطبان هدف مربوط به کسب و کارهای مختلف در آن وجود دارد و به راحتی می توانید کسب و کار خود را در این رسانه تبلیغ کنید. در این مقاله قصد داریم به بررسی کامل مزایا و شرایط انتشار رپورتاژ آگهی در بیتوته بپردازیم تا برای انتشار آن، بهتر تصمیم بگیرید.

خرید رپورتاژ آگهی در بیتوته چه مزایایی دارد؟

در حال حاضر رسانه بیتوته یکی از بزرگ ترین و پر ترافیک ترین رسانه های ایران محسوب می شود که توانسته رتبه ۱۶ ایران را به خود اختصاص دهد؛ این رتبه بسیار عالی است و نشان دهنده این موضوع است که این سایت ۱۶ مین سایت ایران از نظر ترافیک محسوب می شود. همچنین دامین اتوریتی این رسانه در حال حاضر عدد ۴۳ است که قابل قبول است و می تواند تاثیر بسیار خوبی در رتبه سایت شما در گوگل و سایر موتور های جستجو داشته باشد.

همچنین اسپم اسکور این رسانه ۲ است که نشان می دهد محتوای این رسانه از کیفیت بالایی برخوردار است. هر چقدر محتوای یک رسانه اختصاصی و کاربردی تر باشد، رتبه اسپم اسکور آن کم و اعتماد کاربران نسبت به مطالب آن بیشتر است. با توجه به اسپم اسکور این سایت به راحتی می توانید رپورتاژ آگهی خود را در بیتوته منتشر کنید و نظر کاربران مختلفی را که از طریق این سایت با شما آشنا می شوند، جلب کنید.

حتما بخوانید :  خرید رپورتاژ آگهی اقتصاد آنلاین و مزایای آن
خرید رپورتاژ آگهی بیتوته
خرید رپورتاژ آگهی بیتوته

چه شرایطی برای انتشار رپورتاژ آگهی در بیتوته وجود دارد؟

خرید رپورتاژ آگهی در رسانه بیتوته هم مانند هر سایت دیگری، شرایط و قوانین خاص خود را دارد که برای انتشار، باید آن ها را در محتوای رپورتاژ رعایت کنید. شرایط رپورتاژ آگهی در بیتوته عبارتند از:

ارائه تصویر شاخص اصلی برای محتوا: اولین و مهم ترین بخشی که رسانه بیتوته از شما می خواهد، ارائه یک تصویر شاخص اصلی برای انتشار در بالای مطلب است. این تصویر شاخص هنگام انتشار در صفحه اصلی هم نمایش داده می شود؛ بنابراین انتخاب آن اهمیت زیادی دارد! انتخاب تصویر می تواند به شما کمک کند تا محتوای شما توسط هزاران نفر خوانده شود یا این که کسی وارد صفحه رپورتاژ شما نشود. بنابراین در انتخاب تصویر شاخص توسط داشته باشید که یک تصویر شاخص جذاب، مرتبط و با کیفیت انتخاب کنید تا کاربران محتوای شما را بخوانند.

ارائه عنوان اصلی برای انتشار در سایت بیتوته: یکی دیگر از بخش های مهم رپورتاژ شما، بخش عنوان است. شما باید یک انتخاب جذاب و مرتبط با موضوع کلی رپورتاژ خود انتخاب کنید تا کاربران بدانند رپورتاژ در مورد چیست! همچنین هر چقدر عنوان جذاب تر و حرفه ای تر انتخاب شود، می توانید کاربران زیادی را ترغیب کنید تا محتوای رپورتاژ شما را بخوانند. این عنوان نباید کلمات کلیدی اصلی سایت شما را در بر گرفته باشد! زیرا در این صورت صفحه رپورتاژ شما در بیتوته یک رقیب برای سایت شما محسوب می شود و رقابت با آن مشکل است.

بیشتربخوانید :

حداکثر ۳ لینک فالو: یکی از مهم ترین کاربرد های رپورتاژ آگهی، بک لینک گرفتن از سایت میزبان است. هنگام خرید رپورتاژ آگهی در بیتوته شما حداکثر می توانید ۳ لینک فالو در آن درج کنید! بنابراین توجه داشته باشید که لینک های فالو شما، مهم ترین صفحات سایت کسب وکارتان به همراه کلمات کلیدی مهم آن صفحات را در بر گرفته باشد.

حتما بخوانید :  راهنمای خرید رپورتاژ آگهی در ایرنا و مزایای آن

حداکثر ۱۵۰۰ کلمه: یکی دیگر از مواردی که هنگام تولید محتوا برای رپورتاژ آگهی در بیتوته باید در نظر بگیرید، تعداد کلمات آن است. شما حداکثر می توانید ۱۵۰۰ کلمه برای محتوای آن بنویسید و اگر بیشتر از این تعداد شود، لازم است تا آن را کوتاه تر کنید. البته تعداد کمتر مشکلی ندارد اما بهتر است یک موضوع جامع در ۱۵۰۰ کلمه در اختیار کاربران قرار دهید.

حداکثر ۳ تصویر: یکی دیگر از شرایطی که رسانه بیتوته برای کاربران در نظر گرفته است، تعداد تصاویر محتوای رپورتاژ است. شما حداکثر می توانید ۳ تصویر در رپورتاژ آگهی سایت بیتوته درج کنید. بنابراین سعی کنید برای هر بخش، تنها یک تصویر با کیفیت و مرتبط درج کنید تا تاثیر محتوای شما روی کاربران بیشتر شود. همچنین این تصاویر در موتورهای جستجو ثبت می شوند و بهتر است عنوان مناسبی برای آن انتخاب کنید.

اگر کاربران در بخش تصاویر گوگل، عنوان مرتبط با رپورتاژ شما را جستجو کنند، در صورتی که یک عنوان بهینه برای آن انتخاب کرده باشید، به راحتی می توانید ترافیک رپورتاژ خود را افزایش دهید. هر چقدر تعداد کاربرانی که از رپورتاژ شما بازدید می کنند بیشتر باشد، ترافیک سایت شما هم افزایش پیدا می کند. همچنین با این کار می توانید تعداد مشتریان کسب و کارتان را افزایش دهید و شرایط آن را بهبود ببخشید.

امکان درج دو دامین متفاوت در رپورتاژ: در رسانه بیتوته شما می توانید یک رپورتاژ بنویسید و به دامین های مختلف لینک بدهید! در واقع بسیاری از رسانه ها اجازه نمی دهند که لینک چندین دامنه را درج کنید و تمام لینک های شما باید مربوط به یک دامنه شود. این در حالی است که شما می توانید حداکثر ۳ دامنه را (با توجه به حداکثر تعداد لینک های مجاز) در محتوای رپورتاژ لینک کنید. البته بهتر است این مسئله کاملاً هدفمند باشد و برای تاثیر بیشتر، بهتر است لینک یک دامنه را در محتوای خود قرار دهید و برای هر دامنه، یک رپورتاژ جداگانه تهیه کنید؛ به جز در شرایطی که می خواهید دامنه شما تنها با یک کلمه کلیدی در گوگل افزایش رتبه داشته باشد.

حتما بخوانید :  خرید رپورتاژ آگهی در تابناک چه شرایط و مزایایی دارد؟

امکان درج رپورتاژ در صفحه اصلی: رپورتاژ شما در صفحه اصلی منتشر می شود! بنابراین هنگام انتشار رپورتاژ شانس این را دارید که کاربران بیتوته را از صفحه اصلی به صفحه رپورتاژ خود در بیتوته منتقل کنید. برای این مسئله کافی است یک عنوان و تصویر شاخص جذاب و حرفه ای انتخاب کنید.

عدم امکان درج رپورتاژ دسته بندی موردنظر شما: در رسانه بیتوته شما امکان قرار دادن رپورتاژ خود در دسته بندی خاصی را نخواهید داشت! بنابراین کاربران تنها از طریق صفحه اصلی و دسته بندی مربوط به رپورتاژ امکان دسترسی به محتوا شما را خواهند داشت.

محدودیت زمانی رپورتاژ آگهی در سایت بیتوته!

یکی دیگر از مسائلی که هنگام خرید رپورتاژ آگهی در سایت بیتوته باید در نظر بگیرید، این است که رپورتاژ شما دائمی نیست و پس از یک سال حذف می شود! البته شما می توانید پس از یک سال با پرداخت هزینه آن را نگه داری کنید.

نقد و بررسی نهایی!

رسانه بیتوته یکی از برترین و بزرگ ترین رسانه های ایران است که در حال حاضر میلیون ها مخاطب دارد. در این رسانه انواع محتوا منتشر می شود و مخاطبان هدف هر کسب و کاری را جذب کرده است. در این مقاله به بررسی کامل مزایا و شرایط انتشار رپورتاژ آگهی در بیتوته پرداختیم تا برای انتشار رپورتاژ در این رسانه راحت تر تصمیم بگیرید.

نمایش بیشتر

امیر حسین برمچ

تنها دو چیز میتونم راجب خودم بگم اینکه عاشق سئو و دیجیتال مارکتینگ هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا