رسانه ها

راهنمای خرید رپورتاژ آگهی در ایرنا و مزایای آن

خرید رپورتاژ آگهی در ایرنا

ایرنا یکی از بزرگ ترین رسانه های ایران محسوب می شود که روزانه میزبان هزاران کاربر از سراسر دنیا است. این رسانه علاوه بر تولید محتوا به زبان فارسی، به زبان های دیگر هم تولید محتوا می کند و به همین دلیل پتانسیل بسیار بالایی برای جذب مخاطب از سراسر دنیا دنیا دارد. با این حال، اکثر کاربران این رسانه ایرانی هستند و به همین دلیل، یکی از گزینه های مناسب درج رپورتاژ آگهی در ایرنا است. در این مقاله می خواهیم به بررسی مزایا و شرایط انتشار رپورتاژ اگهی در ایرنا بپردازیم.

برای خرید رپورتاژ آگهی در ایرنا عضو شوید

چرا باید از رسانه ایرنا رپورتاژ بگیریم؟

رسانه ایرنا در حال حاضر یکی از بزرگ ترین و پر بازدید ترین سایت های ایران محسوب می شود و توانسته است رتبه ۷۰ در الکسا را به خود اختصاص دهد. همچنین دامین اتوریتی این رسانه ۸۰ است که عدد بسیار مناسبی است! به عبارت ساده تر، با خرید رپورتاژ آگهی در ایرنا به راحتی می توانید رتبه سایت خود را با توجه به قدرت دامنه ای که دارد، بهبود ببخشید.

همچنین اسپم اسکور این سایت عدد متوسطی بوده و نشان دهنده رضایت نسبی کاربران نسبت به محتوای این سایت است. شما می توانید با خرید رپورتاژ آگهی از این رسانه، هم تبلیغات کنید و هم لینک های مربوط به صفحات مهم سایت خود را در آن قرار دهید. همچنین در این رسانه موضوعات مختلفی وجود دارد که برای همه آن ها محتوا تولید می شود؛ بنابراین مخاطبان هدف هر کسب و کاری در این رسانه حضور دارند. بنابراین این سایت گزینه مناسبی برای خرید رپورتاژ آگهی محسوب می شود.

خرید رپورتاژ آگهی ایرنا
خرید رپورتاژ آگهی ایرنا

قوانین درج رپورتاژ آگهی در ایرنا

برای انتشار رپورتاژ آگهی در سایت ایرنا شما باید قوانینی را هنگام تولید محتوا و درج لینک رعایت کنید. ما قوانین کلی و دقیق برای انتشار رپورتاژ آگهی در ایرنا را به صورت کامل بررسی می کنیم تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی رپورتاژ خود را انتشار دهید:

 

ارائه تصویر شاخص اصلی برای محتوا: اولین چیزی که برای انتشار رپورتاژ در سایت ایرنا باید ارائه کنید، یک تصویر شاخص با کیفیت است. با توجه به این که محتوای شما در صفحه اصلی و دسته بندی خاص منتشر می شود، وجود این بخش ضروری است. سعی کنید تصویر شاخص شما با کیفیت و جذاب باشد تا کاربران وارد صفحه محتوای شما شوند. در این صورت می توانید تعداد زیادی از کاربران را به سایت خود هدایت کنید و اعتبار صفحه رپورتاژ خود را نیز افزایش دهید. هر چقدر اعتبار صفحه رپورتاژ بیشتر باشد، اعتبار سایت شما هم بیشتر بهبود پیدا می کند.

ارائه عنوان اصلی برای انتشار در سایت ایرنا: یکی دیگر از مواردی که هنگام انتشار رپورتاژ آگهی در ایرنا باید دقت کنید، ارائه یک عنوان اصلی است. توجه داشته باشید که این عنوان باید مرتبط با موضوع کلی محتوای شما باشد. همچنین آن قدر جذاب باشد که بتواند نظر کاربران را جلب کند! استفاده از کلمات کلیدی اصلی در این عنوان هم می تواند ترافیک گوگل برای محتوا را افزایش دهید که در این صورت ترافیک و رتبه سایت شما بهبود پیدا می کند. التبه توجه داشته باشید که کلمه کلیدی محتوای رپورتاژ آن کلماتی که به سایت خود لینک می کنید، نباشد!

حداکثر ۳ لینک فالو: یکی از مهم ترین اهداف رپورتاژ آگهی گرفتن بک لینک از آن سایت است. شما می توانید حداکثر ۳ لینک فالو در محتوای رپورتاژ درج کنید. بنابراین توجه داشته باشید که مهم ترین کلمات کلیدی را درج کنید و از آن ها، به صفحات مهم سایت خود که می خواهید رتبه آن ها با همین کلمات کلیدی بهبود پیدا کند، لینک دهید.

حداکثر ۱۰۰۰ کلمه: برای تولید محتوای رپورتاژ آگهی محدودیت هزار کلمه ای دارید! بنابراین باید موضوع رپورتاژ خود را در حداکثر ۱۰۰۰ کلمه خلاصه کنید و آن را برای انتشار بفرستید. توجه داشته باشید که اگر تعداد کلمات بیشتر از این محدودیت باشد، تیم ایرنا از انتشار آن جلوگیری می کند و نیاز به ویرایش محتوای خود خواهید داشت.

حداکثر ۳ تصویر: در محتوای خود حداکثر می توانید ۳ تصویر درج کنید. بنابراین سعی کنید برای هر بخش یک تصویر قرار دهید و این تصاویر جذاب، مرتبط و با کیفیت باشد تا به افزایش تعامل کاربران با محتوای رپورتاژ شما منجر شود.

عدم امکان درج دو دامین متفاوت در رپورتاژ: شما نمی توانید در این رسانه دو دامنه متفاوت برای بک لینک گرفتن درج کنید! بنابراین باید توجه داشته باشید که لینک های محتوای شما همگی از یک دامنه باشند. در غیر این صورت ایرنا از شما می خواهد که لینک های خود را ویرایش کنید و باید مدت زمان بیشتری برای انتشار صبر کنید.

درج رپورتاژ در صفحه اصلی: شما در این صورت نمی توانید به صورت رایگان رپورتاژ خود را در صفحه اصلی درج کنید! بنابراین برای انتشار در صفحه اصلی لازم است ما به تفاوت آن را که مبلغ ۳۰۰ هزار تومان است، پرداخت کنید. اگر قصد شما از رپورتاژ تبلیغات است بهتر است این هزینه را پرداخت کنید اما اگر فقط بک لینک می خواهید، شاید نیازی به این کار نباشد.

درج رپورتاژ در دسته بندی موردنظر شما: رپورتاژ شما در دسته بندی مورد نظرتان درج می شود! بنابراین می توانید موضوع محتوا را به تیم ایرنا بگویید و از آن ها بخواهید که رپورتاژ را در همان دسته بندی دلخواه شما درج کنند. در این صورت راحت تر می توانید مخاطبان هدف برای محتوای رپورتاژ خود را جذب و ترافیک بیشتری به سایت خود منتقل کنید.

نیاز به ارائه مجوز کسب و کار برای انتشار آگهی در ایرنا: برای انتشار رپورتاژ آگهی در سایت ایرانا نیاز به ارائه مجوز فعالیت دارید! در غیر این صورت این سایت از انتشار رپورتاژ آگهی شما در سایت جلوگیری می کند. البته گاهی اوقات مجوزها برای برخی کسب و کارها، ساده هستند که این مسئله را می توانید از تیم پشتیبانی تسمینو سوال کنید تا شما را کاملاً راهنمایی کنند.

عدم انتشار رپورتاژ برخی موضوعات خاص: این رسانه در برخی حوزه های فعالیتی نظیر زیبایی، ارز دیجیتال و مهاجرت رپورتاژ شما را منتشر نمی کند!

انتشار رپورتاژ در بخش لایف سایت ایرنا

سایت ایرنا علاوه بر صفحه اصلی، یک ساب دامنه هم دارد که می توانید به صورت جداگانه آن را سفارش دهید. این ساب دامنه با عنوان لایف و آدرس life.irna.ir در دسترس کاربران است. البته هزینه این بخش کاملاً جدا است و باید مجدداً هزینه آن را پرداخت کنید. تمام شرایط در بخش اصلی و لایف این سایت یکسان است اما هزینه انتشار رپورتاژ در صفحه اصلی بخش لایف به جای ۳۰۰ هزار تومان، ۲۵۰ هزار تومان است. همچنین در این بخش تنها برای برخی از کسب و کارها نیاز به مجوز است.

نقد و بررسی نهایی رسانه

رسانه ایرنا یکی از بزرگ ترین رسانه های ایران است که در زمینه های مختلف خبری فعالیت می کند. با توجه به رتبه بسیار خوب این سایت و محبوبیت آن نزد گوگل، یک گزینه عالی برای رپورتاژ آگهی محسوب می شود که می توانید رتبه سایت خود را در موتور های جستجو بهبود ببخشید. محتوای این رسانه برای کاربرانش جذاب است و به همین دلیل ما این رسانه را برای خرید رپورتاژ آگهی پیشنهاد می کنیم.

نمایش بیشتر

مدیریت تسمینو

تسمینو پلتفرم توزیع و انتشار رپورتاژ آگهی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

40 − = 33

دکمه بازگشت به بالا