0

خرید رپورتاژ آگهی در اقتصاد نیوز چه شرایط و مزایایی دارد؟

رپورتاژ آگهی اقتصاد نیوز

خرید رپورتاژ آگهی در اقتصاد نیوز

در چند سال اخیر خبرهای زیادی در مورد اوضاع اقتصاد ایران و دنیا به گوشمان خورده است و همین مسئله باعث شده تا رسانه هایی که در مورد اقتصاد مطالبی منتشر می کنند، ترافیک بسیار بالایی داشته باشند.

یکی از رسانه های بسیار محبو ب در ایران که روزانه ترافیک بسیار بالایی دارد، رسانه اقتصاد نیوز است که روزانه اخبار جدیدی در مورد اقتصاد و ارز منتشر می کند. بنابراین مخاطبان این رسانه همگی افرادی هستند که دغدغه آن ها مفاهیم اقتصادی است و می خواهند از اخبار روز این حوزه مطلع شوند.

اگر یک کسب و کار در حوزه اقتصاد دارید یا می خواهید افراد علاقه مند به موضوعات اقتصادی را پیدا کنید، اقتصاد نیوز گزینه بسیار خوبی است. در این مقاله می خواهیم به بررسی شرایط و مزایای رپورتاژ آگهی در اقتصاد نیوز بپردازیم تا راحت تر بتوانید در مورد خرید رپورتاژ از این رسانه تصمیم گیری کنید.

خرید رپورتاژ آگهی از اقتصاد نیوز

خرید رپورتاژ آگهی از اقتصاد نیوز

چرا باید از رسانه اقتصاد نیوز رپورتاژ بگیریم؟

اقتصاد نیوز یکی از بزرگ ترین رسانه های ایرانی است که در حوزه اخبار اقتصادی و ارزی فعالیت می کند و روزانه صد ها هزار بازدید کننده دارد. در حالی حاضر این رسانه قدرتمند در میان سایت های پرترافیک ایران قرار دارد و توانسته رتبه الکسای ۱۹ را به خود اختصاص دهد. این رتبه الکسا نشان دهنده محبوبیت این رسانه در میان کاربران و ترافیک بسیار بالای آن است.

یکی دیگر از مزایای خرید رپورتاژ آگهی در اقتصاد نیوز، دامین اتوریتی بسیار عالی آن است. در حال حاضر رسانه اقتصاد نیوز توانسته دامین اتوریتی ۴۱ را به خود اختصاص دهد که نشان دهنده قدرتمند بودن این رسانه است. در واقع با خرید رپورتاژ آگهی اقتصاد نیوز می توانید رتبه سایت خود را تا حد زیادی بهبود ببخشید. یکی دیگر از فاکتورهای بسیار مهم در هنگام خرید رپورتاژ آگهی، اسپم اسکور است.

اسپم اسکور نشان دهنده میزان کیفیت آن رسانه و محتوای آن است که هر چقدر پایین تر باشد، بهتر است. اسپم اسکور رسانه اقتصاد نیوز عدد ۳ است که نشان دهنده محتوای بسیار با کیفیت آن است و می توانید بهترین نتیجه را از خرید رپورتاژ از اقتصاد نیوز بگیرید. در بخش بعدی به بررسی شرایط انتشار رپورتاژ آگهی در اقتصاد نیوز می پردازیم.

قوانین درج رپورتاژ آگهی در اقتصاد نیوز

هر رسانه برای انتشار رپورتاژ آگهی قوانین و شرایط خاص خود را دارد! اقتصاد نیوز هم مانند هر رسانه دیگری قوانین و شرایط خاص خود را تعیین کرده است که اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی در اقتصاد نیوز را دارید، ابتدا باید با قوانین و شرایط آن آشنا شوید. این شرایط عبارتند از:

ارائه عنوان اصلی برای انتشار در سایت اقتصاد نیوز: اولین چیزی که برای انتشار رپورتاژ در اقتصاد نیوز به آن نیاز دارید، ارائه یک عنوان اصلی است! عنوان اصلی به کاربران نشان می دهد که موضوع رپورتاژی که به عنوان یک محتوا در رسانه اقتصاد نیوز منتشر شده است، درباره چه موضوعی است.

امکان درج محتوا در صفحه اصلی: یکی از مهم ترین مزایا و شرایطی که این رسانه برای کاربران قائل شده است، این است که محتوای شما پس از انتشار در صفحه اصلی هم نمایش داده می شود. این مسئله باعث می شود تا کاربران آن رسانه هم از محتوای شما بازدید کنند و در صورتی که بازاریابی محتوا به خوبی انجام شده باشد، مستقیماً وارد سایت شما می شوند. بنابراین رپورتاژ آگهی در اقتصاد نیوز نه تنها روی رتبه سایت شما در گوگل تاثیر مثبت دارد، بلکه می تواند نوعی تبلیغات مستقیم محسوب شود و کاربران را جذب کند.

عدم امکان درج در دسته بندی موردنظر شما: یکی از قوانین مهمی که این رسانه برای انتشار رپورتاژ آگهی در نظر گرفته است، عدم امکان درج در دسته بندی موردنظر شما است! این مسئله باعث می شود تا کاربرانی که وارد دسته بندی موردنظر می شوند، محتوای شما را مشاهده نکنند و نتوانند به صورت مستقیم وارد سایت شوند. با این وجود، باز هم این رسانه تاثیر خود را در رتبه سایت شما در گوگل که هدف اصلی رپورتاژ آگهی است، می گذارد.

ارائه محتوای اصلی برای نمایش در سایت: پس از آن که شما یک عنوان مناسب برای محتوای خود انتخاب کردید، زمان آن می رسد که محتوای اصلی را ارائه کنید. محتوای شما باید در مورد موضوعی باشد که می خواهید به کاربران اطلاع رسانی کنید یا لینک های خود را در آن درج کنید. مرتبط بودن محتوای شما با لینک هایی که قرار است در آن قرار بگیرد، بسیار مهم است و باید حتماً این مسئله را رعایت کنید.

حداکثر ۱۵۰۰ کلمه: یکی دیگر از قوانینی که رسانه اقتصاد نیوز برای کاربران قائل شده است، حداکثر تعداد کلمات آن است! محتوای شما نباید بیشتر از ۱۵۰۰ کلمه باشد؛ البته پیشنهاد ما کمتر از این مقدار است تا کاربران محتوای شما را به صورت کامل بخوانند. اگر یک محتوای جامع دارید، بهتر است لینک آن را در محتوای رپورتاژ قرار دهید و از کاربران بخواهید برای اطلاعات بیشتر آن را در سایت شما بخوانند. این مسئله باعث می شود تا کاربران وارد سایت شما شوند و ترافیک سایت شما هم افزایش پیدا کند.

حداکثر ۳ لینک فالو: یکی دیگر از شرایطی که رسانه اقتصاد نیوز برای کاربران در نظر گرفته است، تعداد لینک هایی است که در محتوای رپورتاژ خود درج می کنید! در واقع شما حداکثر می توانند ۳ عدد لینک در آن درج کنید؛ بنابراین بهتر است لینک های مهم خود را که قصد دارید با کلمات کلیدی شما رتبه بهتری بگیرند را در آن قرار دهید.

حداکثر ۳ تصویر: استفاده از تصاویر باعث می شود تا کاربران تعامل بهتری با محتوای رپورتاژ شما برقرار کنند! بنابراین حتماً در مقالات خود از چند تصویر مرتبط با هر بخش استفاده کنید تا کاربران ترغیب شوند تا وارد سایت شما شوند. حداکثر تعداد تصاویری که برای انتشار رپورتاژ آگهی در اقتصاد نیوز می توانید درج کنید، ۳ عدد است. بنابراین در انتخاب تصاویر مرتبط و با کیفیت حتماً دقت کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

امکان درج دو یا چند دامین متفاوت در رپورتاژ: یکی از محدودیت هایی که بسیاری از رسانه ها برای کاربران قائل می شوند، تعداد دامنه هایی است که می توانید در محتوای رپورتاژ خود درج کنید! در این رسانه شما چنین محدودیتی ندارید و هر لینک شما از یک دامنه باشد. در واقع شما می توانید ۳ لینک در محتوای رپورتاژ خود قرار دهید که هر یک از لینک ها، مربوط به یک دامنه باشد؛ به عبارت ساده تر، امکان درج ۳ لینک از ۳ دامنه متفاوت هم وجود دارد.

نیاز به کد اقتصادی یا تصویر کارت ملی: با توجه به حساس بودن حوزه اقتصادی، این رسانه برای آن که رپورتاژ شما را در سایت خود درج کند، از شما کد اقتصادی می خواهد. اگر کد اقتصادی نداشته باشید، باید حتماً تصویر کارت ملی خود را ارائه کنید تا در صورت بروز مشکل این رسانه بتواند پیگیری کند.

نقد و بررسی

رسانه اقتصاد نیوز یکی از بزرگ ترین رسانه های ایران محسوب می شود که علاوه بر ترافیک بالا، شرایط بسیار خوبی برای خرید رپورتاژ آگهی دارد. با انتشار رپورتاژ خود در این رسانه نه تنها می توانید ترافیک مستقیم از طریق کاربران این رسانه دریافت کنید، بلکه رتبه سایت شما را هم تا حد زیادی بهبود می بخشد. اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی اقتصاد نیوز را دارید، می توانید سوالات خود را از طریق بخش نظرات این مقاله یا پشتیبانی سایت بپرسید یا از طریق پنل کاربری آن را سفارش دهید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *