رسانه ها

خرید رپورتاژ آگهی اقتصاد آنلاین و مزایای آن

خرید رپورتاژ آگهی اقتصاد آنلاین (eghtesadonline.com)راه‌کاری مناسب برای دیده شدن کسب و کارهایی است که محوریت اقتصادی دارند؛ چراکه این رسانه نیز جزو برترین وبسایت‌های خبری فعال در ایران می‌باشد. رپورتاژ آگهی به عنوان روشی موثر بر سئوی سایت ‌ها و افزایش بازدید وبسایت‌های کاری مختلف در دنیای پیشرفته امروزی محبوبیت یافته است.

اما اینکه رپورتاژ آگهی در چه رسانه‌ای منتشر می‌شود، مسئله‌ی مهم دیگری است که می‌بایست در آن دقت بسیاری به خرج داد. در میان رسانه‌های مختلف  انتشار رپورتاژ آگهی زومیت، دیجیاتو، ایرنا، ایسنا و … رپورتاژ آگهی اقتصاد آنلاین بیشتر به کار کسب و کارهایی می‌آید که دنبال کنندگان اقتصادی نیاز دارند. به همین جهت آشنایی با این رسانه اقتصادی برتر ضروری می‌باشد.

رپورتاژ آگهی، موثر بر سئو و بازدید سایت

رپورتاز آگهی به عنوان یکی از جدیدترین روش‌های بازاریابی آنلاین که بسیار خوب هم ظاهر شده است، می‌تواند موجب ارتقای وبسایت‌ها شود. رپورتاژ آگهی که روشی تخصصی برای تبلیغات به شمار می‌رود مزایای بسیاری برای سایت‌ها خواهد داشت که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • افزایش بازدید سایت
  • بالا رفتن کیفیت بک لینک
  • خرید بک لینک دائمی
  • ارتقاء سئوی سایت

مجموع فوائد رپورتاژ آگهی برای سایت موجب پیشرفت کسب و کارها و وبسایت‌های مختلف خواهد شد؛ چراکه طرفداران آن را زیادتر از قبل می‌کند. امکان رپورتاژ آگهی اقتصاد آنلاین نیز به عنوان بهترین فرصت برای کسب و کارهای با محوریت اقتصادی به شمار می‌رود، بنابراین شناخت این رسانه‌ی محبوب به سود کسب و کارهای مختلفی است که جویای یافتن نام و تبدیل شدن به یک برند هستند. رپورتاژ اگهی اقتصاد آنلاین با روشی غیر مستقیم تعداد مخاطبان یک کسب و کار اینترنتی را افزایش خواهد داد.

چرا خرید رپورتاژ آگهی در اقتصاد آنلاین ؟

خبرگزاری اقتصاد آنلاین از سال ۱۳۹۰ فعالیت رسمس خود را در زمینه انتشار مطالب اقتصادی آغاز کرده و به عنوان اولین سایت خبری_تحلیلی اقتصادی ایران شناخته می‌شود. این رسانه با رویکرد انتشار اخبار لحظه به لحظه‌ی ایران و جهان در حال حاضر به بهترین رسانه خبری برای مدیران کسب و کارها، روسای شرکت‌ها و فعالان اقتصادی به شمار می‌رود. بنابراین رپورتاژ آگهی در اقتصاد آنلاین برای پیشرفت فعالان اقتصادی در کسب و کارهای کوچک یا بزرگ بسیار مناسب خواهد بود.

این رسانه‌ی محبوب شامل بخش‌های مختلفی اعم از طلا و ارز، اقتصاد کلان، مسکن، بانک، بیمه، بورس، صنعت و … است. به همین جهت تمامی مشاغل مربوط به چنین بخش‌هایی می‌توانند با درج رپورتاژ آگهی در اقتصاد آنلاین به تبلیغات بپردازند. البته مزیت‌های دیگری برای رپورتاژ آگهی در اقتصاد آنلاین وجود دارد که در ادامه بیان خواهد شد.

رپورتاژ آگهی در اقتصاد آنلاین چه فائده‌ای دارد؟

همانطور که گفته شد اقتصاد آنلاین به عنوان اقتصادی‌ترین رسانه خبر طرفداران و دنبال کنندگان زیادی دارد، بنابراین با انتشار رپورتاژ آگهی در اقتصاد آنلاین، بازدیدکنندگان بسیاری به دیدن وبسایت هدف ترغیب شده و میزان دنبال کنندگان سایت‌ها افزایش می‌یابد. دلیل این مدعا آن است که اقتصاد آنلاین در رنکینگ الکسا رتبه ۷۰ را به خود اختصاص داده است. به طور معمول تعداد بازدیدکنندگان این رسانه به روزی ۱۰۰ هزار نفر می‌رسد و این آمار فوق العاده دلیل خوبی برای انتخاب اقتصاد آنلاین خواهد بود.

از طرفی بررسی‌ها نشان می‌دهد که رتبه‌ی اتوریتی رسانه اقتصاد آنلاین به عدد ۵۴ می‌رسد و این میزان یعنی بیش از نیم درصد موفقیت در ارتقای سئو سایت و…. وجود دارد. افزون بر این از آنجا که سن دامنه‌ی رسانه اقتصاد آنلاین ۷ سال است، پس از درج رپورتاژ آگهی در اقتصاد آنلاین لینک مربوطه تا هفت سال متوالی در وبسایت باقی خواهد ماند. بنابراین استفاده از این فرصت شگفت انگیز برای تبلیغات گسترده را نباید از دست داد، زیرا دنیای امروزی دنیای سرعت و هوشمندی است.

خرید رپورتاژ آگهی اقتصاد آنلاین
خرید رپورتاژ آگهی اقتصاد آنلاین

بیشتر بخوانید :

پایبندی به قوانین الزامی است!

زمانی که صاحبان مشاغل مختلف تصمیم به درج رپورتاژ آگهی در اقتصاد آنلاین می‌گیرند باید بدانند که رعایت قوانین در تهیه و تنظیم محتوای رپورتاژ ضروری است و اقتصاد آنلاین تحت چارچوب خاصی آگهی را منتشر می‌کند. مهم‌ترین قوانین اقتصاد آنلاین به شرح زیر می‌باشد:

  • به طور کلی سطح کیفی محتوای رپورتاژ باید بالا باشد، اما محدودیتی در تعداد کاراکتر وجود ندارد. البته شرط آن است که با طولانی شدن مطلب کیفیت کار پایین نیاید. بهتر است این کار به سئوکاران متخصص یک شرکت تبلیغاتی معتبر سپرده شود تا فرآیند رپورتاژ آگهی با بالاترین کیفیت صورت پذیرد.
  • برای ایجاد جذابیت و جلوه‌های بصری در محتوای رپورتاژ معمولا سه تصویر با حداقل کیفیت ۷۵۰ در ۵۰۰ مگاپیکسل مورد استفاده قرار می‌گیرد وکیفیت‌های پایین‌تر مورد قبول رسانه اقتصاد آنلاین نخواهد بود.

برای دیده شدن در رسانه اقتصاد آنلاین کافی است از قوانین راحت این رسانه پیروی شود تا بهترین تجربه از رپورتاژ آگهی در اقتصاد آنلاین اتفاق بیفتد. استفاده از این فرصت ویژه که در گرو رعایت قوانین است، هزینه‌ی چندانی نیز نخواهد داشت، زیرا تعرفه قیمت خرید رپورتاژ آگهی در اقتصاد آنلاین مانند سایر سایت‌ها به صورت قانونی می‌باشد. از طرفی هزینه رپورتاژ آگهی در اقتصاد آنلاین از سایر روش‌های تبلیغات پایین‌تر بوده و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

رپورتاژ اگهی در اقتصاد آنلاین از اتلاف وقت جلوگیری می‌کند

چنانچه صاحبان مشاغل و کسب و کارهای مختلف بخواهند دیده شوند مجبور به انجام تبلیغات هستند، روش‌های تبلیغاتی بسیاری نظیر چاپ بنر، تبلیغات تلویزیونی و… نیز وجود دارد. اما محبوب‌ترین روش تبلیغات این روزها یعنی تبلیغات اینترنتی بازخورد بهتری داشته و همچنین از هدر رفت وقت جلوگیری می‌کند.

گذشته از صرف هزینه‌های گزاف برای تبلیغات بنری افراد زیادی برای نصب بیلبوردها و …می‌بایست وقت بگذارند، این درحالی است که رپورتاژ آگهی در اقتصاد آنلاین تنها با کمک یک متخصص سئو خوب با سرعت بالا انجام خواهد شد. در دنیای دیجیتالی امروزی نیز سرعت پایین عملکرد خوب کارها را پایین می‌آورد، بنابراین بهترین انتخاب درج رپورتاژ آگهی در اقتصاد آنلاین می‌باشد.

سخن پایانی

هدف اصلی همه‌ی رسانه‌ها و خبرگزاری‌های اینترنتی از برگزاری فرصت‌های درج رپورتاژ آگهی کمک به ارتقا و پیشرفت کسب و کارهای کوچک و بزرگ می‌باشد. حال انتخاب یک رسانه کامـــلاً اقتصادی و تخصصی برای فعالیت‌های مرتبط بهترین تبلیغات و بازخورد مثبت را به همراه خواهد داشت؛ چراکه با وجود مشکلات اقتصادی حاکم در کشور معمولاً عموم افراد طرفدار مجله‌های اقتصادی آنلاین هستند.

بنابراین رپورتاژ آگهی در اقتصاد آنلاین راهی برای دیده شدن و پیشرفت است که در نتیجه موجب خودکفایی مشاغل و کسب و کارها خواهد شد. پس هنوز هم می‌توان با پرداخت هزینه‌های کم به درجات بالا رسید…

نمایش بیشتر

مدیریت تسمینو

تسمینو پلتفرم توزیع و انتشار رپورتاژ آگهی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا