0

مزایای خرید رپورتاژ آگهی در وانانیوز

چرا انتشار رپورتاژ آگهی در وانا نیوز مناسب است؟

وانا نیوز یکی از رسانه های خبری پر طرفدار در ایران است که مدت زیادی نسبت به سایر رسانه ها از فعالیت آن نمی گذرد، رتبه بسیار خوبی در میان رقبا کسب کرده است. این رسانه در حوزه های مختلفی اخبار منتشر می کند که از مهم ترین آن ها می توان به موضوعات سیاسی، ورزشی، اقتصادی، فرهنگی و… اشاره کرد.

این رسانه می تواند تاثیر بسیار خوبی در افزایش بازدید و رتبه شما در موتور های جستجو داشته باشد. در این مقاله می خواهیم به بررسی مزایا و شرایط کامل انتشار رپورتاژ آگهی در وانا نیوز بپردازیم. پس اگر قصد انتشار رپورتاژ آگهی در این رسانه را دارید، در این مقاله همراه ما باشید.

خرید رپورتاژ آگهی در وانا نیوز چه مزایایی دارد؟

وانا نیوز یکی از رسانه های معتبر ایران است که در حال حاضر توانسته به رتبه ۴۹۰ الکسای ایران دست پیدا کند. در واقع این رسانه ۴۹۰ مین سال پر ترافیک ایران محسوب می شود و کاربران روزانه ده ها هزار بار از صفحات آن بازدید می کنند. این رسانه مخاطبان هدف هر کسب و کاری را جذب کرده است و دلیل آن، تولید محتوا در حوزه های مختلف است.

[button color=”primary” size=”small” link=”https://www.tesmino.com/panel” icon=”” target=”false” nofollow=”false”]خرید رپورتاژ آگهی از وانانیوز[/button]

همچنین دامین اتوریتی این رسانه ۲۷ است که نشان دهنده قدرت نسبتاً خوب این سایت در بک لینک دادن به سایت های دیگر است. اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی از یک رسانه خبری را دارید که اعتبار آن نزد کاربران بالا باشد، این رسانه گزینه مناسبی است. از طرف دیگر اسپم اسکور رسانه وانا نیوز در حال حاضر عدد ۱۳ است که عدد قابل قبولی است و نشان دهنده کیفیت بالا و اختصاصی بودن مطالب آن است. لازم است بدانید که هر چقدر اسپم اسکور یک رسانه پایین تر باشد، نشان دهنده کیفیت بالاتر محتوای آن است.

بیشتر بخوانید :

چه شرایطی برای انتشار رپورتاژ آگهی در وانا نیوز وجود دارد؟

وانا نیوز یکی از رسانه هایی است که انتشار رپورتاژ در آن کمک زیادی به افزایش رتبه سایت شما می کند. در این بخش می خواهیم به بررسی کامل شرایط و قوانین انتشار رپورتاژ آگهی در وانا نیوز بپردازیم! این شرایط عبارتند از:

ارائه یک تصویر مناسب به عنوان شاخص: اولین چیزی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در وانا نیوز به آن احتیاج دارید، یک تصویر با کیفیت و جذاب به عنوان شاخص است. این تصویر در بالای محتوای رپورتاژ شما نمایش داده می شود! بنابراین سعی کنید این تصویر کاملاً با کیفیت و جذاب باشد تا کاربران را جذب کند. همچنین باید توجه داشته باشید که این تصویر مرتبط با موضوع کلی رپورتاژ شما باشد تا بهترین بازخورد را از طرف کاربران بگیرید.

ارائه عنوان اصلی برای انتشار در سایت وانا نیوز: یکی دیگر از مواردی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در وانا نیوز احتیاج دارید، یک عنوان جذاب، مرتبط و حرفه ای است. این عنوان هم مانند تصویر شاخص در بالای محتوای رپورتاژ شما نمایش داده می شود تا کاربران موضوع کلی رپورتاژ را بدانند. سعی کنید این عنوان کمی ذهن کاربران را درگیر کند تا وارد صفحه رپورتاژ شما باشند! به عبارت ساده تر، یک عنوان جذاب انتخاب کنید تا کاربران در مورد محتوای شما کنج کاو شوند و آن را بخوانند.

حداکثر ۳ لینک فالو: یکی از شرایطی که رسانه وانا نیوز برای درج رپورتاژ در نظر گرفته است، حداکثر تعداد لینک هایی است که می توانید در محتوای خود درج کنید. بنابراین سعی کنید تنها لینک های مهم سایت خود را در محتوای رپورتاژ قرار دهید تا بتوانید رتبه آن ها را در گوگل بهبود ببخشید.

حداکثر ۲ لینک نوفالو: یکی دیگر از شرایطی که وانا نیوز برای انتشار رپورتاژ در نظر گرفته است، تعداد لینک های نوفالو است. بر خلاف اکثر رسانه ها که تنها اجازه انتشار تعداد محدودی لینک فالو را می دهند، این رسانه در کنار لینک های فالو به شما اجازه می دهد که ۲ لینک نوفالو هم در آن درج کنید. لینک های نوفالو تاثیر زیادی در رتبه سایت شما در گوگل ندارند و تنها با هدف تبلیغات و جذب ترافیک مستقیم استفاده می شوند! بنابراین می توانید آن را به هر صفحه ای از سایت خود که دوست دارید، منتقل کنید. مثلاً می توانید از کاربرانی که محتوای رپورتاژ را می خواهند، بخواهید که برای خواندن مطالب رایگان در بخش وبلاگ وارد سایت شما شوند؛ سپس لینک مربوط به وبلاگ کسب و کارتان را درج کنید.

حداکثر ۲۰۰۰ کلمه: محتوای رپورتاژ مهم ترین بخش آن محسوب می شود که می توانید در چند کلمه نظر کاربران را نسبت به کسب و کارتان جلب کنید. حداکثر تعداد کلماتی که می توانید برای محتوای رپورتاژ خود استفاده کنید، ۲۰۰۰ کلمه است. در واقع شما باید در این تعداد محدود کلمات یک موضوع را به صورت کامل برای کاربران بررسی کنید تا نظرشان در مورد کسب و کارتان جلب شود.

حداکثر ۶ تصویر: استفاده از تصاویر در محتوای رپورتاژ اهمیت بسیار زیادی دارد و تاثیرگذاری محتوای شما روی کاربران را چندین برابر می کند. در این رسانه شما می توانید حداکثر ۶ تصویر درج کنید. بنابراین پیشنهاد ما این است که یک محتوای جذاب بنویسید و برای هر بخش آن یک تصویر با کیفیت و مرتبط با همان بخش استفاده کنید. با این کار به راحتی می توانید نظر کاربران را جلب کنید و آن ها را وارد سایت کسب و کارتان کنید.

امکان درج رپورتاژ در صفحه اصلی: گاهی اوقات رسانه ها به شما اجازه انتشار رپورتاژ آگهی در صفحه اصلی را نمی دهند! این در حالی است که انتشار رپورتاژ آگهی در وانا نیوز چنین محدودیتی ندارد و رپورتاژ شما را در صفحه اصلی منتشر می کند. این کار به شما کمک می کند تا بتوانید کاربران را به صورت مستقیم از صفحه اصلی به صفحه رپورتاژ هدایت کنید و از آن ها برای بازدید از سایت و استفاده از خدمات خود دعوت کنید.

امکان درج رپورتاژ در دسته بندی موردنظر شما با پرداخت مابه تفاوت: یکی دیگر از قابلیت هایی که رسانه وانا نیوز در نظر گرفته است، امکان انتشار رپورتاژ در دسته بندی مورد نظر شما است! به عبارت دیگر، شما می توانید رپورتاژ خود را در دسته بندی مرتبط منتشر کنید تا کاربران برای همیشه از طریق آن دسته بندی به رپورتاژ شما دسترسی داشته باشند. البته وانا نیوز مابه تفاوت آن را می گیرد اما با توجه به هزینه اندک، ارزش هزینه کردن را دارد.

امکان درج دو دامین متفاوت در رپورتاژ: این رسانه به شما اجازه می دهد که لینک های مربوط به دو یا چند دامنه را در محتوای رپورتاژ خود درج کنید! به عبارت دیگر، به راحتی می توانید با یک رپورتاژ رتبه چندین سایت (دامنه) خود را افزایش دهید و بهبود ببخشید.

نقد و بررسی نهایی!

اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی در یک رسانه خبری قدرتمند را دارید که هزینه مناسبی هم داشته باشد، پیشنهاد ما با شما رسانه وانا نیوز است. این رسانه با توجه به رتبه الکسا بازدید نسبتاً خوبی دارد و می تواند شانس شما را برای افزایش کاربران و مشتریان کسب و کارتان افزایش دهد. همچنین با توجه به دامین اتوریتی نسبتاً خوب، می تواند به افزایش رتبه سایت شما در موتور های جستجو نظیر گوگل کمک زیادی کند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *