رسانه ها

خرید رپورتاژ آگهی در همشهری آنلاین

خرید رپورتاژ آگهی در همشهری آنلاین

رسانه همشهری آنلاین یکی از بزرگ ترین رسانه های ایران محسوب می شود که در حوزه های مختلفی تولید محتوا می کند. این رسانه در حوزه های سیاست، بورس، اقتصاد، فرهنگ، هنر، زندگی، ورزش و… محتوا تولید می کند و به همین دلیل مخاطبان هدف هر کسب و کاری در این رسانه حضور دارند.

بر خلاف بسیاری از خبرگزاری ها که بیشتر در حوزه سیاست فعالیت می کنند، این رسانه در حوزه های مختلف فعالیت دارد و می توان آن را یکی از بروز ترین پایگاه های خبری ایران در حوزه های مختلف دانست. در این مقاله قصد داریم به بررسی مزایای و شرایط انتشار رپورتاژ آگهی در همشهری آنلاین بپردازیم تا اگر قصد خرید رپورتاژ در این رسانه را دارید، بهترین نتیجه را از آن بگیرید.

چرا باید از رسانه همشهری آنلاین رپورتاژ بگیریم؟

بسیاری از کاربران هنگامی که قصد دارند در مورد موضوعی در گوگل جستجو کنند، با این رسانه روبرو می شوند. دلیل آن هم حوزه های محتوایی مختلف است که این رسانه در تولید آن ها فعال است. این رسانه در حال حاضر یکی از پر ترافیک ترین رسانه های ایران محسوب می شود و توانسته رتبه ۱۳۵ الکسای ایران را کسب کند! به عبارت ساده تر، این رسانه در حال حاضر ۱۳۵ مین رسانه پر ترافیک ایران است که عدد بسیار خوبی محسوب می شود. اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی در یک رسانه پر ترافیک با مخاطبان هدف گوناگون هستید، این رسانه یک گزینه عالی است و پیشنهاد می کنیم خرید رپورتاژ در همشهری آنلاین را از دست ندهید.

یکی دیگر از مزایای خرید رپورتاژ در این رسانه، دامین اتوریتی یا قدرت دامنه آن است. در حال حاضر دامین اتوریتی این رسانه ۵۷ است که قدرت بسیار خوبی برای بک لینک گرفتن از آن را دارد. با خرید رپورتاژ آگهی در این رسانه به راحتی می توانید رتبه سایت خود در موتور های جستجو را بهبود ببخشید. شما می توانید در رپورتاژ خود در این رسانه حداکثر ۳ لینک فالو قرار دهید؛ بنابراین باید توجه داشته باشید که مهم ترین صفحات سایت خود را در آن قرار دهید تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید.

رپورتاژ آگهی همشهری آنلاین
رپورتاژ آگهی همشهری آنلاین

این رسانه به صورت کاملاً اختصاصی تولید محتوا می کند و محتوای آن مانند بسیاری از سایت های دیگر کپی نیست! به همین دلیل اسپم اسکور این رسانه عدد ۵ است که بسیار پایین است و گزینه مناسبی برای خرید رپورتاژ آگهی محسوب می شود.

بیشتر بخوانید :

قوانین درج رپورتاژ آگهی در همشهری آنلاین

اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی همشهری آنلاین را دارید، ابتدا باید با قوانین انتشار رپورتاژ در این رسانه محبوب آشنا شوید. در این بخش به بررسی کامل قوانین و شرایط انتشار رپورتاژ آگهی در همشهری آنلاین می پردازیم:

ارائه تصویر شاخص با کیفیت و مرتبط با موضوع رپورتاژ: برای آن که بتوانید یک رپورتاژ تاثیرگذار در سایت همشهری آنلاین منتشر کنید، اولین چیزی که نیاز دارید یک تصویر شاخص است. تصویر شاخص شما باید کاملاً با کیفیت باشد تا بتواند نظر کاربران این رسانه را جلب کند. همچنین شما باید یک تصویر شاخص مرتبط با موضوع رپورتاژ خود ارائه کنید تا بتوانید موضوع کلی محتوا را به صورت بصری به کاربران بگویید.

ارائه عنوان اصلی برای انتشار در سایت همشهری آنلاین: یکی دیگر از مواردی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در سایت همشهری آنلاین به آن نیاز دارید، عنوان رپورتاژ است. در بخش عنوان باید بتوانید با استفاده از کلمات کلیدی بهترین عنوان را بنویسید؛ به طوری که بتوانید در موتور های جستجو هم رتبه خوبی بگیرید و از این طریق کاربران را به صفحه رپورتاژ خود هدایت کنید. همچنین نوشتن یک عنوان جذاب را فراموش نکنید تا هنگامی که کاربران عنوان آن را دیدند، برای خواندن محتوای اصلی رپورتاژ ترغیب شوند.

حداکثر ۳ لینک فالو: یکی از مهم ترین دلایل خرید رپورتاژ آگهی درج لینک به صورت فالو است تا بتوان رتبه سایت خود را در گوگل و سایر موتور های جستجو بهبود بخشید. این رسانه محدودیتی برای لینک های فالو در نظر گرفته است و این محدودیت حداکثر ۳ لینک است.

حداکثر ۱۲۰۰ کلمه: محتوای رپورتاژ شما مهم ترین بخش آن محسوب می شود و بدون داشتن یک محتوای جذاب نمی توان نتیجه خوبی گرفت. هر چقدر محتوای شما بیشتر مورد نظر کاربران قرار بگیرد، موتور های جستجو هم متوجه می شوند که آن محتوا ارزشمند است و برای لینک های فالو داخل آن ارزش بیشتری قائل می شوند. حداکثر تعداد کلمات محتوای شما ۱۲۰۰ کلمه است و در صورتی که محتوای شما طولانی تر باشد، رسانه همشهری آنلاین از شما درخواست ویرایش و ارسال مجدد آن را می کند.

حداکثر ۳ تصویر: سعی کنید در محتوای رپورتاژ خود از تصاویر جذاب، با کیفیت و مرتبط با هر بخش استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای انتشار رپورتاژ در همشهری آنلاین شما حداکثر می توانید ۳ عدد تصویر استفاده کنید. بنابراین بهتر است قبل از نوشتن محتوا این محدودیت را در نظر بگیرید و متناسب با آن محتوای خود را بنویسید.

عدم امکان درج دو دامین متفاوت در رپورتاژ: هر رسانه شرایط خاص خود را برای درج لینک ها دارد! رسانه همشهری آنلاین هم شرایط خاصی را در نظر گرفته است. شما نمی توانید لینک صفحات مربوط به دو یا چند دامنه را در این رسانه منتشر کنید. بنابراین، لینک های قرار گرفته در رپورتاژ باید حتماً از یک دامنه باشند و در غیر این صورت، همشهری آنلاین رپورتاژ آگهی را منتشر نمی کند و باید ویرایش کنید.

امکان درج رپورتاژ در صفحه اصلی: یکی از شرایط بسیار خوبی که رسانه همشهری آنلاین در نظر گرفته است، امکان درج رپورتاژ در صفحه اصلی است. شما می توانید رپورتاژ خود را به کاربرانی که به صفحه اصلی رسانه همشهری آنلاین مراجعه می کنند، نمایش دهید و از این طریق ترافیک بسیار خوبی را به رپورتاژ خود هدایت کنید. برای هدایت بیشتر کاربران، باید از عنوان و تصویر شاخص بسیار جذاب و با کیفیت استفاده کنید تا بهترین بازخورد را بگیرید.

عدم امکان درج رپورتاژ در دسته بندی موردنظر شما: یکی دیگر از مواردی که هنگام انتشار رپورتاژ در رسانه همشهری آنلاین باید در نظر بگیرید، این است که شما نمی توانید رپورتاژ را در دسته بندی خاص منتشر کنید. بنابراین رپورتاژ شما تنها در دسته بندی مربوط به رپورتاژ آگهی منتشر می شود و کاربرانی که به دنبال موضوع مرتبط با رپورتاژ هستند، نمی توانند از طریق بخش دسته بندی خاص آن را ببینند.

نقد و بررسی

رسانه همشهری آنلاین یکی از بزرگ ترین رسانه های ایران محسوب می شود که در حال حاضر ترافیک بسیار خوبی را جذب کرده است. این رسانه پر بازدید در حوزه های مختلفی تولید محتوا می کند و مخاطبان هدف هر کسب و کاری در این سایت حضور دارند.

همچنین با توجه به این که اسپم اسکور آن پایین است، مشخص است که این سایت محتوای با کیفیت و اختصاصی تولید می کند و مخاطبش، آن ها را می خوانند. به همین دلیل این رسانه یکی از بهترین گزینه ها برای انتشار رپورتاژ آگهی است و ما خرید رپورتاژ آگهی در همشهری آنلاین را پیشنهاد می کنیم.

برای خرید رپورتاژ آگهی همشهری آنلاین کلیک کنید

نمایش بیشتر

مدیریت تسمینو

تسمینو پلتفرم توزیع و انتشار رپورتاژ آگهی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 4 = 3

دکمه بازگشت به بالا