0

خرید رپورتاژ آگهی در فرارو چه شرایط و قوانینی دارد ؟

خرید رپورتاژ آگهی فرارو

چرا انتشار رپورتاژ آگهی در فرارو مناسب است؟

فرارو یکی از بزرگ ترین رسانه های ایران است که در حال حاضر مخاطبان زیادی دارد. این رسانه در حوزه های مختلفی تولید محتوا می کند که از مهم ترین موضوعات آن می توان به موضوعات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی، علم، فرهنگ و… اشاره کرد. بنابراین این رسانه مخاطبان هدف هر کسب و کاری را در خود جای داده است و می تواند به بهبود رتبه هر سایتی در موتور های جستجو کمک زیادی کند. در این مقاله قصد داریم به بررسی کامل رپورتاژ آگهی در فرارو بپردازیم تا راحت تر در مورد خرید رپورتاژ آن تصمیم بگیرید.

خرید رپورتاژ آگهی در فرارو چه مزایایی دارد؟

در حال حاضر فرارو رتبه ۶۴ الکسای ایران را دارد و نشان دهنده ترافیک بسیار بالای آن است. کاربران این سایت روزانه صد ها هزار بازدید از صفحات مختلف آن را دارند. همچنین کاربران این سایت مخاطبان حوزه های مختلفی هستند که می توانند مخاطب هدف کسب و کار شما هم باشند. از طرف دیگر دامین اتوریتی این سایت ۵۳ است که رتبه بسیار خوبی است! در واقع هر چقدر دامین اتوریتی یک سایت بیشتر باشد، لینک های خروجی آن هم در گوگل رشد بسیار خوبی خواهند داشت. با خرید رپورتاژ آگهی در فرارو به راحتی می توانید رتبه سایت خود را در گوگل بهبود ببخشید.

یکی دیگر از مزایای خرید رپورتاژ در این رسانه، اسپم اسکور آن است. اسپم اسکور این رسانه ۲۸ است که نشان دهنده قابل قبول بودن محتوای آن است. البته هر چقدر اسپم اسکور پایین تر باشد، تاثیر بیشتری در رتبه شما خواهد داشت اما عدد اسپم اسکور این رسانه هم قابل قبول است.

بیشتر بخوانید :

چه شرایطی برای انتشار رپورتاژ آگهی در فرارو وجود دارد؟

اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی در فرارو را دارید، لازم است بدانید که شوید. این رسانه هم مانند هر رسانه دیگری قوانین خاص خود را دارد! شرایط و قوانین خرید رپورتاژ آگهی در این رسانه عبارتند از:

تصویر شاخص مناسب برای محتوا: اولین چیزی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در این رسانه باید ارائه کنید، یک تصویر شاخص مناسب است. این تصویر شاخص باید کیفیت خوبی داشته باشد و با محتوای رپورتاژ مرتبط باشد. هر چقدر تصویر شما جذاب تر باشد، مخاطبان بیشتری آن را می خوانند؛ بنابراین اگر می خواهید رپورتاژ شما توسط کاربران خوانده شود و آن ها را به سایت خود هدایت کنید، بهتر است یک تصویر شاخص با کیفیت، مرتبط و جذاب انتخاب کنید. این تصویر شاخص در بالای محتوای شما نمایش داده می شود و شانس این را به شما می دهد که از کاربران بازخورد بهتری بگیرید.

رپورتاژ آگهی فرارو

رپورتاژ آگهی فرارو

ارائه عنوان اصلی برای انتشار در سایت فرارو: یکی دیگر از مواردی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در فرارو باید ارائه کنید، یک عنوان اصلی جذاب و مرتبط با موضوع است. توجه داشته باشید که عنوان اصلی شما در بالای محتوا نمایش داده می شود و نشان دهنده موضوع کلی محتوا است! بنابراین در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشید. همچنین این عنوان، همان عنوانی است که در گوگل ثبت می شود. بنابراین اگر می خواهید کاربران از طریق گوگل هم وارد صفحه رپورتاژ شما شوند، باید یک عنوان بهینه و مرتبط با موضوع خود انتخاب کنید.

حداکثر ۳ لینک فالو: حتماً می دانید که یکی از مهم ترین کاربرد های رپورتاژ آگهی، گرفتن بک لینک از آن سایت است. در رپورتاژ فرارو هم می توانید لینک های خود را به صورت فالو درج کنید! نکته ای که وجود دارد، این است که شما حداکثر باید ۳ لینک را در آن درج کنید. بنابراین باید صفحاتی که قصد بهبود رتبه آن در گوگل را دارید به همراه کلمات کلیدی آن ها درج کنید. دامین اتوریتی نسبتاً خوب این رسانه به شما کمک می کند تا بتوانید رتبه سایت خود را با کلمات کلیدی دلخواه بهبود ببخشید.

حداکثر ۱۵۰۰ کلمه: هنگام تولید محتوای رپورتاژ خود باید توجه داشته باشید که شما باید حداکثر ۱۵۰۰ کلمه بنویسید! زیرا این رسانه محدودیتی در محتوای رپورتاژ در نظر گرفته است و تعداد آن ۱۵۰۰ کلمه است. بنابراین سعی کنید موضوعی را انتخاب کنید که بتوانید در نهایتاً ۱۵۰۰ کلمه به صورت کامل و جامع آن را مورد بررسی قرار دهید.

حداکثر ۲ تصویر: تصاویر یکی از بخش های بسیار مهم محتوای رپورتاژ هستند و توجه مخاطبان را بیشتر جلب می کنند. همچنین تصاویر باعث تاثیرگذاری بیشتر محتوا روی کاربران می شود. شما حداکثر می توانید ۲ تصویر در محتوای رپورتاژ رسانه فرارو ثبت کنید و اگر تصاویر بیشتر از آن باشند، فرارو درخواست ویرایش محتوا را می کند. بنابراین سعی کنید فقط برای بخش های اصلی محتوای خود از تصاویر استفاده کنید تا با مشکل روبرو نشوید.

عدم امکان درج رپورتاژ در صفحه اصلی: این رسانه بر خلاف بسیاری از رسانه های دیگر امکان انتشار محتوای شما در صفحه اصلی سایت خود را نمی دهد. بنابراین اگر قصد استفاده تبلیغاتی از رپورتاژ را دارید، این رسانه گزینه مناسبی برای شما نیست! زیرا نمی توانید به صورت مستقیم از صفحه اصلی این رسانه بازدید بگیرید و تنها روی رتبه سایت شما در موتور های جستجو تاثیرگذار خواهد بود.

عدم امکان درج رپورتاژ در دسته بندی موردنظر شما: علاوه بر صفحه اصلی، این رسانه امکان انتشار رپورتاژ شما در دسته بندی دلخواه را هم نمی دهد! در واقع رپورتاژ شما تنها در دسته بندی مربوط به رپورتاژ های این سایت منتشر می شود و کاربران نمی توانند از طریق دسته بندی مرتبط با موضوع رپورتاژ به آن دسترسی داشته باشند. بنابراین از این رسانه فقط می توانید برای بهبود رتبه خود استفاده کنید و احتمالاً ترافیک بسیار کمی به صورت مستقیم از طریق این سایت وارد سایت شما می شوند.

عدم امکان درج دو دامین متفاوت در رپورتاژ: گاهی اوقات کاربران قصد دارند لینک های مربوط به دو یا چند دامنه را در محتوای رپورتاژ درج کنند! این رسانه به شما اجازه چنین کاری را نمی دهد و هر ۳ لینک شما باید مربوط به یک سایت باشد. بنابراین اگر می خواهید لینک های مربوط به چند سایت خود را در یک رپورتاژ قرار دهید، این سایت گزینه مناسبی برای شما نیست. البته برای درج چند لینک می توانید چندین رپورتاژ در این سایت خریداری کنید و رتبه همه سایت های خود را بهبود ببخشید.

مدت زمان انتشار در این رسانه ۴۸ ساعت زمان‌بر است!

یکی دیگر از مواردی که هنگام سفارش رپورتاژ آگهی در فرارو باید دقت کنید، این است که رپورتاژ شما با کمی تاخیر منتشر می شود. در واقع پس از سفارش رپورتاژ آگهی پس از ۴۸ ساعت در این سایت منتشر می شود و انتشار آن به صورت آنی نیست!

نقد و بررسی نهایی رپورتاژ آگهی در فرارو!

رسانه فرارو یکی از بزرگ ترین رسانه های ایران است که در حال حاضر ترافیک بسیار بالایی دارد. این رسانه دامین اتوریتی مناسبی هم دارد و می تواند در افزایش رتبه سایت شما کمک زیادی کند. همچنین این رسانه در موضوعات مختلفی دست به تولید محتوا می زند و مخاطبان هدف انواع کسب و کار ها در آن حضور دارند. اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی در یک رسانه به منظور افزایش رتبه گوگل را دارید، این رسانه گزینه مناسبی است اما نمی توانید از آن به عنوان تبلیغات استفاده کنید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *