رسانه ها

خرید رپورتاژ آگهی در رکنا چه شرایط و مزایایی دارد؟

چرا انتشار رپورتاژ آگهی در رکنا مناسب است؟

رکنا یکی از رسانه های بسیار پر ترافیک در ایران محسوب می شود که کاربران زیادی روزانه از آن بازدید می کنند. کاربران به صورت مستقیم و از طریق موتور های جستجو وارد این رسانه می شوند! بنابراین رتبه این سایت در موتور های جستجو هم رتبه خوبی دارد و از این طریق روزانه هزاران نفر را جذب می کند.

این رسانه یک گزینه مناسب برای خرید رپورتاژ آگهی محسوب می شود! اگر می خواهید بدانید که خرید رپورتاژ آگهی در رکنا چه مزایا و شرایطی دارد، در این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله می خواهیم به صورت کامل در مورد مزایای رپورتاژ در این رسانه بپردازیم و در نهایت، قوانین انتشار رپورتاژ در آن را به صورت کامل بررسی کنیم.

خرید رپورتاژ آگهی در رکنا چه مزایایی دارد؟

سایت رکنا یکی از بزرگ ترین و پر ترافیک ترین رسانه های خبری در ایران است که در حال حاضر توانسته رتبه ۳۸ الکسا را به خود اختصاص دهد. این رسانه نسبت به بسیاری از خبرگزاری ها، سابقه فعالیت کمتری دارد اما در همین مدت زمان توانسته به رتبه بسیار خوبی دست پیدا کند. این رسانه در حوزه های مختلفی خبری نظیر سیاسی، مشاهیر، چهره ها، حوادث، اخبار روز، اقتصاد، ورزش و اجتماعی محتوا تولید می کند و همچنین ویدئوهای داغ روز را انتشار می دهد.

در حال حاضر دامین اتوریتی این رسانه عدد ۳۹ است که نسبت به مدت زمان کوتاه تر فعالیت، عدد قابل قبولی است اما شاید تاثیر زیادی روی کسب و کار های قدیمی نداشته باشد! بنابراین این رسانه با توجه به هزینه نسبتاً بالایی که دارد، بهتر است برای کسب و کار های نوپا استفاده شود تا بتوانند بهترین تاثیر را از آن بگیرند.

حتما بخوانید :  مزایای خرید رپورتاژ آگهی در فارس نیوز

یکی دیگر از مزایای این رسانه، تولید محتوای با کیفیت و ارزشمند آن است. در حال حاضر اسپم اسکور این رسانه عدد ۲ است که نشان دهنده کیفیت بسیار بالای محتوای این رسانه و کپی نبودن آن است! برخلاف بسیاری از خبرگزاری های دیگر که محتوای آن ها از سایت های بزرگ تر کپی می شود، این رسانه محتوای بسیار با کیفیت و اختصاصی دارد.

بیشتر بخوانید :

چه شرایطی برای انتشار رپورتاژ آگهی در رکنا وجود دارد؟

برای خرید رپورتاژ آگهی در رسانه رکنا شما باید برخی قوانین و شرایط را برای تولید محتوای رپورتاژ در نظر داشته باشید. این قوانین توسط مجموعه رکنا در نظر گرفته شده است که عبارتند از:

ارائه تصویر شاخص اصلی برای محتوا: اولین چیزی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در رکنا باید به آن ها ارائه کنید، یک تصویر شاخص با کیفیت است. این تصویر شاخص در بالای محتوای رپورتاژ شما نمایش داده می شود و بدون داشتن آن نمی توانید رپورتاژ خود را منتشر کنید.

خرید رپورتاژ آگهی رکنا
خرید رپورتاژ آگهی رکنا

بنابراین یک تصویر شاخص جذاب و حرفه ای انتخاب کنید و سعی کنید با موضوع کلی محتوای شما مرتبط باشد. در این صورت کاربران بیشتر ترغیب می شوند که محتوای رپورتاژ شما را بخوانند و به همین سادگی می توانید بازخورد بیشتری از طرف کاربران دریافت کنید.

ارائه عنوان اصلی برای انتشار در سایت رکنا: یکی دیگر از مواردی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در سایت رکنا به آن نیاز دارید، ارائه یک عنوان اصلی برای نمایش در بالای صفحه رپورتاژ است. همچنین باید توجه داشته باشید که این عنوان، برای عنوان سئو در گوگل هم مورد استفاده قرار می گیرد و هر چقدر جذاب تر و بهینه تر باشد، کاربران بیشتری از طریق گوگل وارد صفحه رپورتاژ شما می شوند. در این صورت با داشتن یک محتوای جذاب و کاربردی می توانید آن ها را به سایت خود هدایت کنید تا علاوه بر بهبود رتبه سایت، بتوانید مشتریان خود را به صورت مستقیم افزایش دهید.

حتما بخوانید :  خرید رپورتاژ آگهی در خبرنگاران جوان و ویژگی های آن

حداکثر ۲ لینک فالو: یکی از مهم ترین اهداف انتشار رپورتاژ آگهی گرفتن بک لینک از سایت میزبان است. این رسانه به شما اجازه درج تنها ۲ لینک فالو رو می دهد! بنابراین لازم است تا فقط لینک های صفحات مهم خود را درج کنید. بهترین راه این است که اگر لینک های شما زیاد است، کلمات کلیدی اصلی مربوط به سایت که می خواهید دامنه شما با آن در گوگل بالا باشد را درج کنید.

حداکثر ۱۲۰۰ کلمه: یکی دیگر از شرایطی که برای انتشار رپورتاژ در رکنا باید توجه کنید، حداکثر تعداد کلماتی است که می توانید در محتوای خود استفاده کنید. این تعداد در رسانه رکنا حداکثر ۱۲۰۰ کلمه است! بنابراین باید سعی کنید موضوع خود را در نهایتاً ۱۲۰۰ کلمه منتشر کنید تا بتوانید نظرات کاربران را جلب کنید.

حداکثر ۳ تصویر: یکی دیگر از شرایطی که رسانه رکنا برای انتشار رپورتاژ در این سایت در نظر گرفته است، تعداد تصاویری است که می توانید استفاده کنید. شما در محتوای رپورتاژ خود می توانید حداکثر از ۳ تصویر استفاده کنید! بنابراین پیشنهاد ما این است که برای هر بخش اصلی محتوای خود یک تصویر استفاده کنید تا علاوه بر این که این محدودیت را رعایت کرده باشید

بتوانید بازدهی محتوا را برای کاربرانی که آن را می خوانند هم افزایش دهید. سعی کنید از تصاویر مرتبط و جذاب استفاده کنید تا بتوانید کاربران بیشتری را به سایت خود هدایت کنید.

عدم امکان درج دو دامین متفاوت در رپورتاژ: یکی دیگر از مواردی که برای انتشار رپورتاژ آگهی در رکنا باید دقت کنید، این است که شما نمی توانید لینک های مربوط به دو دامنه را در رپورتاژ درج کنید! بنابراین اگر می خواهید رتبه دو یا چند سایت خود را به کمک رپورتاژ آگهی در رکنا بهبود ببخشید، لازم است چندین رپورتاژ آگهی منتشر کنید. بنابراین توجه داشته باشید که لینک های شما مربوط به یک دامنه باشد تا هنگام انتشار رپورتاژ در این رسانه با تاخیر روبرو نشوید.

حتما بخوانید :  خرید رپورتاژ آگهی از جام جم آنلاین و قوانین آن

عدم امکان درج رپورتاژ در صفحه اصلی: یکی دیگر از مواردی که باید در نظر بگیرید، این است که رپورتاژ آگهی در رکنا در صفحه اصلی منتشر نمی شود و باید حتماً به این موضوع دقت کنید. این موضوع می تواند ترافیک رپورتاژ شما را تا حد زیادی کاهش دهد؛ زیرا کاربران نمی توانند از طریق صفحه اصلی وارد صفحه رپورتاژ شما شوند. پس اگر می خواهید از تبلیغات مستقیم رپورتاژ آگهی هم استفاده کنید، شاید بهتر است از رسانه های دیگری برای رپورتاژ خود استفاده کنید.

عدم امکان درج رپورتاژ در دسته بندی موردنظر شما: این رسانه بر خلاف بسیاری از رسانه های دیگر اجازه انتشار رپورتاژ در یک دسته بندی خاص را هم به شما نمی دهد! در واقع رپورتاژ شما تنها از طریق دسته بندی مربوط به رپورتاژ آگهی در دسترس است که احتمالاً کاربران بسیار کمی آن را مشاهده کنند.

نقد و بررسی نهایی

رسانه رکنا یکی از رسانه های بسیار پر ترافیک و محبوب در ایران محسوب می شود که در حوزه های خبری فعالیت می کند. مخاطبان هدف این رسانه تقریبا همه نوع افرادی هستند و دلیل آن هم، تولید محتوای این رسانه در دسته بندی های مختف است. اگر به دنبال یک رسانه پر ترافیک هستید و هدف شما بهبود رتبه سایت از طریق خرید بک لینک در سایت های دیگر است، این رسانه یک گزینه مناسب محسوب می شود که کمک زیادی به بهبود سایت شما می کند.

نمایش بیشتر

امیر حسین برمچ

تنها دو چیز میتونم راجب خودم بگم اینکه عاشق سئو و دیجیتال مارکتینگ هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا