رسانه ها

خرید رپورتاژ آگهی در تبیان چه شرایط و مزایایی دارد؟

خرید رپورتاژ آگهی در تبیان

رسانه تبیان یکی از بزرگ ترین رسانه های ایران است که مخاطبان زیادی دارد. این رسانه در روز ده ها محتوا منتشر می کند که با توجه به طیف گسترده موضوعاتش، انواع مخاطبان را به خود جذب کرده است. تمام مخاطبان این رسانه فارسی زبان و اکثر آن ها در ایران زندگی می کنند.

بنابراین هر کسب و کاری که داشته باشید، می توانید مخاطبان خود را در میان مخاطبان رسانه تبیان پیدا کنید. اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی از سایتی با ترافیک بالا و شرایط عالی را دارید، در این مقاله همراه ما باشید! در این مقاله قصد داریم به بررسی کامل رپورتاژ آگهی در تبیان و قوانینی که برای خرید رپورتاژ در این رسانه باید توجه کنید، می پردازیم.

چرا باید از رسانه تبیان رپورتاژ بگیریم؟

این رسانه یکی از قدیمی ترین رسانه های ایران است و در حال حاضر ترافیک بسیار خوبی دارد. رتبه الکسای این رسانه ۲۴۴ بوده که نشان دهنده ترافیک عالی این رسانه است. از طرف دیگر، این رسانه در حوزه های مختلفی نظیر علمی، حقوقی، سلامت، روانشناسی، مذهبی، ورزشی، فناوری، ادبی، هنری و… فعالیت می کند و انواع مخاطبان را به خود جذب کرده است.

بیشتر بخوانید : خرید رپورتاژ آگهی در برنا نیوز

اتوریتی این وب سایت ۶۵ است که در میان هزاران رسانه ایرانی، یکی از برترین ها محسوب می شود. این دامین اتوریتی به همراه اسپم اسکور ۲ نشان می دهد که این رسانه محتوای بسیار ارزشمندی تولید می کند و تعامل کاربران با آن عالی است. اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی در تبیان را دارید، در بخش بعدی همراه ما باشید تا قوانین انتشار رپورتاژ در این رسانه را بررسی کنیم.

حتما بخوانید :  خرید رپورتاژ آگهی در عصر ایران و امکانات آن
خرید رپورتاژ آگهی تبیان
خرید رپورتاژ آگهی تبیان

قوانین درج رپورتاژ آگهی در تبیان

اگر قصد انتشار رپورتاژ در یکی از بزرگ ترین رسانه های ایران را دارید، تبیان گزینه بسیار خوبی محسوب می شود. انتشار رپورتاژ در این رسانه قوانین و شرایط خاص خود را دارد که در این بخش به بررسی آن ها می پردازیم:

ارائه تصویر شاخص اصلی برای محتوا: برای انتشار رپورتاژ آگهی در تبیان باید موارد مختلفی را برای آن ها ارسال کنید که یکی از آن ها، تصویر شاخص اصلی است. تصویر شاخص برای نمایش محتوا در دسته بندی رپورتاژ مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در بالای مطالب تصویر شاخص قرار می گیرد تا کاربران تعامل بهتری با محتوای رپورتاژ شما برقرار کنند.

ارائه عنوان اصلی برای انتشار در سایت تبیان: یکی دیگر از مواردی که برای انتشار محتوای رپورتاژ در سایت تبیان به آن نیاز دارید، عنوان اصلی است. این عنوان در صفحه رپورتاژ شما به صورت برجسته نمایش داده می شود و موضوع محتوا را به کاربران می گوید. البته این عنوان در موتور های جستجو نظیر گوگل هم نمایش داده می شود؛ پس بهتر است یک عنوان بهینه انتخاب کنید تا بتوانید کاربران را وارد صفحه رپورتاژ خود کنید. هر چقدر بازدید رپورتاژ شما بیشتر باشد، تبلیغات بیشتری برای سایت شما صورت می گیرد و می توانید رتبه بهتری در موتور های جستجو دریافت کنید.

حداکثر ۳ لینک فالو: درج لینک به همراه کلمات کلیدی اصلی در متن رپورتاژ یکی از مهم ترین مواردی است که باعث می شود تا مدیران کسب و کارها برای خرید رپورتاژ هزینه کنند. در رسانه تبیان شما می تواند حداکثر ۳ کلمه کلیدی به همراه لینک خود قرار دهید؛ بنابراین سعی کنید کلمات کلیدی اصلی سایت خود را که می خواهید با آن ها در موتور های جستجو رتبه خوبی کسب کنید را انتخاب نمایید.

بیشتربخوانید : خرید رپورتاژ آگهی در تابناک

حتما بخوانید :  خرید رپورتاژ آگهی در تجارت نیوز چه شرایط و مزایایی دارد؟

حداکثر ۹۰۰ کلمه: محتوای رپورتاژ شما بخش اصلی آن را تشکیل می دهد. هر چقدر محتوای شما مفید و جامع تر باشد، کاربران تعامل بهتری را با آن برقرار می کنند! البته بهتر است محتوای خیلی طولانی ارائه نکنید که تبیان هم حداکثر اجازه می دهد تا ۱۵۰۰ کلمه محتوا را در این رسانه منتشر کنید. بنابراین سعی کنید در ۱۵۰۰ کلمه بهترین محتوا را در اختیار کاربران قرار دهید تا بازخورد خوبی از آن دریافت کنید.

حداکثر ۳ تصویر: یکی دیگر از شرایطی که خرید رپورتاژ در تبیان برای کاربران در نظر گرفته است، تعداد عکس های آن است. شما حداکثر می توانید ۳ عکس در محتوای رپورتاژ خود ارائه کنید و در صورتی که تصاویر شما بیشتر باشد، تبیان از شما می خواهد که تصاویر اضافی را حذف کنید.

عدم امکان درج دو دامین متفاوت در رپورتاژ: بسیاری از رسانه ها به شما اجازه نمی دهند که به چندین دامنه در محتوای رپورتاژ لینک بدهید اما رسانه تبیان به شما این اجازه را می دهد که دامنه های متفاوتی را در محتوای رپورتاژ درج کنید. البته توجه داشته باشید که با توجه به محدودیت تعداد لینک (حداکثر ۳ عدد) بهتر است لینک های مربوط به یک دامنه را در آن درج کنید؛ مگر آن که تنها یک کلمه کلیدی اصلی برای سایت خود در نظر گرفته باشید.

درج در صفحه اصلی و دسته بندی موردنظر شما: این رسانه به شما اجازه نمی دهد که محتوای رپورتاژ خود را در صفحه اصلی یا دسته بندی اختصاصی درج کنید. بنابراین رپورتاژ شما تنها از طریق موتور های جستجو و دسته بندی رپورتاژ در این سایت قابل دسترسی است! این مسئله باعث می شود تا این رسانه تنها برای گرفتن بک لینک مناسب باشد. البته در صورتی که محتوای بهینه تولید کرده باشید، می توانید از موتور های جستجو هم برای صفحه رپورتاژ خود ترافیک بگیرید و آن ها را به سایت خود هدایت کنید.

حتما بخوانید :  مزایای خرید رپورتاژ آگهی در فارس نیوز

انتشار رپورتاژ در بخش ساب دامین سایت تبیان: پیش از آن که بخواهید در این رسانه رپورتاژ بدهید، لازم است بدانید که این سایت از دو بخش تشکیل شده است؛ بخش اصلی و بخش مقالات. رپورتاژ شما در بخش اصلی منتشر نخواهد شد و تنها در بخش مقالات منتشر می شود.

پس اگر به قصد انتشار در بخش اصلی تبیان دست به خرید رپورتاژ آگهی در تبیان می زنید، بهتر است رسانه دیگری را انتخاب کنید. البته با این وجود، این رسانه در رتبه سایت شما در موتور های جستجو تاثیر بسیار زیادی دارد و باز هم ما خرید رپورتاژ آگهی در تبیان را پیشنهاد می کنیم.

تولید محتوای رایگان در صورت خرید رپورتاژ آگهی تبیان از آژانس تسنیمو

اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی از یک رسانه معتبر را دارید و نمی خواهید برای تولید محتوای رپورتاژ وقت یا هزینه صرف کنید، پیشنهاد ما خرید آن از آژانس تسنیمو است. خرید این رپورتاژ از تسمینو همراه با تولید محتوای رایگان است و همین مسئله باعث محبوبیت بالای خرید رپورتاژ در این رسانه است. همین الان می توانید رپورتاژ خود را سفارش دهید تا علاوه بر تخفیف عالی (تا ۲۰۰ هزار تومان) از تولید محتوا رایگان هم بهره مند شوید.

نقد و بررسی نهایی رسانه

رسانه تبیان یک رسانه تبلیغات اسلامی است که در حوزه های مختلفی محتوا تولید می کند. البته با توجه به ترافیک ورودی این رسانه از موتور های جستجو و بازدید های مستقیم، این رسانه انواع مخاطبان را دارد و برای هر کسب و کاری مناسب است. با استفاده از این رسانه به راحتی می توانید رتبه سایت خود را در موتور های جستجو بهبود ببخشید و به صورت مستقیم هم بازدید جذب کنید. بنابراین این رسانه یکی از بهترین رسانه ها برای خرید رپورتاژ آگهی است که تاثیر خوبی در رشد سایت شما می گذارد.

نمایش بیشتر

امیر حسین برمچ

تنها دو چیز میتونم راجب خودم بگم اینکه عاشق سئو و دیجیتال مارکتینگ هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا