رپورتاژ آگهی

تفاوت خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک

تفاوت خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی چیست ؟

امروزه قرار گرفتن در رتبه های اول گوگل برای کسب و کار اینترنتی و سایت های مختلف امری ضروری و حیاتی است؛ زیرا اگر وبسایت اینترنتی شما تنها یک رتبه بالاتر از رقیبانتان قرار گیرد، می تواند درآمد میلیونی برای شما داشته باشد. خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی از جمله ترفندهایی است که می تواند به شما در رتبه گیری گوگل کمک کند.

در واقع باید گفت خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی از جمله روش ها برای سئوی سایت می باشند؛ بنابراین با استفاده از بک لینک و رپورتاژ آگهی می توان به رتبه های بالا در گوگل دست یافت و بازدید صفحات سایت ها را بالا برد. همچنین لازم است بگوییم که خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی دو روش متفاوت در زمینه ی سئوی سایت ها می باشند و بنابراین برای استفاده از این دو روش باید با تفاوت خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی آشنا بود.

در ادامه مقاله قصد داریم ضمن معرفی دو روش بک لینک و رپورتاژ آگهی برای سئوی سایت ها، تفاوت این دو روش با یکدیگر را نیز شرح دهیم.

سئوتعریفی کلی از خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی

امروزه برای تبلیغ و رتبه گیری سایت ها در موتورهای جستجویی چون گوگل، از روش های مختلف سئو استفاده می کنند. از جمله روش های رایج و پر طرفداری که معمولا سئوکاران در زمینه ی رتبه گیری در گوگل استفاده می کنند، خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی می باشد. با استفاده از این بک لینک ها و رپورتاژ های آگهی می توان به راحتی رتبه های اول گوگل را به دست آورد و بازدید سایت را بالا برد.

اگر تا به امروز با مفاهیم خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی آشنا نشده اید، با ما همراه شوید؛ زیرا در این قسمت از مقاله قصد داریم یک تعریف کلی و جامع از خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی را ارائه دهیم.

  • تعریف بک لینک: بک لینک در واقع یک لینک خروجی از صفحه یک سایت به صفحه ی سایتی دیگر است که فرآیند لینک دهی را به شکل کاملا مستقیم برای شما انجام می دهد. برای استفاده از بک لینک تنها کافی است یک کلمه از لینک سایت شما در سایت دیگری منتشر شود تا مخاطب به وسیله ی آن لینک به صفحه ی سایت شما متنقل شود.

با خرید بک لینک به راحتی می توان در رتبه های اول موتورهای جستجو از جمله گوگل قرار گرفت؛ زیرا بک لینک ها پشتوانه ای محکم برای سایت ها تلقی می شوند و می توانند به سایت شما اعتبار ببخشند. در نتیجه می توان گفت سایت هایی که بک لینک های با کیفیت  دارند و به طور مداوم محتوای جدید و منظم در صفحات سایت خود قرار می دهند، می توانند به طور دائم در رتبه های اول گوگل قرار بگیرند.بک لینک

  • تعریف رپورتاژ آگهی: رپورتاژ آگهی در واقع شکل دیگری از تبلیغات است که با نوشتن یک مقاله یا گزارش خبری به مخاطب عرضه می شود و به شکل غیر مستقیم او را به خرید محصول مورد نظر دعوت می کند. امروزه از رپورتاژ آگهی برای تبلیغ وبسایت های اینترنتی نیز استفاده می کنند.
حتما بخوانید :  چرا آژانس‌های گردشگری به رپورتاژ آگهی نیاز دارند؟

با استفاده از رپوتاژ آگهی می توان رتبه گیری در گوگل را نیز برای وبسایت های مختلف انجام داد. برای استفاده از رپورتاژ اگهی شما باید علاوه بر مهارت در نوشتن مقاله های جذاب، با روش های لینک بیلدینگ نیز آشنا باشید. در واقع برای استفاده از رپورتاژ آگهی، ابتدا لازم است یک محتوای جذاب و مناسب برای تبلیغ وبسایت خود آماده کنید و سپس با قرار دادن لینک های مناسب داخل این محتوا، مخاطب را از سایت های دیگر به سایت خود منتقل کنید.

با انتشار رپورتاژ آگهی خود در سایت های پر بازدید، می توانید بازدید وبسایت خود را بالا ببرید و در نتیجه به رتبه های اول موتورهای جستجو، از جمله گوگل دست یابید.

نکته مهم در خصوص خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی

برای آنکه بتوانید بازدید وبسایت های اینترنتی خود را بالا ببرید، ابتدا لازم است در رتبه های اول موتورهای جستجو قرار بگیرید. سئوکاران روش های متنوعی را برای بالا بردن رتبه ی سایت ها در موتورهای جستجو استفاده می کنند؛ از جمله روش های رایج و پر طرفدار در این زمینه استفاده از بک لینک ها و رپورتاژهای اگهی می باشد.

استفاده از بک لینک های با کیفیت و رپورتاژ های آگهی با محتواهای جذاب، می تواند بازدید وبسایت شما را بالا ببرد؛ اما این نکته مهم قابل ذکر است که اگر بک لینک ها و رپورتاژ های آگهی وبسایت شما در وبسایت های پر بازدید و معتبر منتشر نشود، نمی تواند در رتبه گیری سایت شما اثر گذار باشد.

در نتیجه برای استفاده از بک لینک و رپورتاژ آگهی علاوه بر آنکه به سئوکاران و متخصصین در این زمینه نیاز دارید، لازم است برای انتشار بک لینک و رپورتاژ آگهی خود در سایت های دیگر کمی هزینه کنید. سایت های پر بازدید معمولا تعرفه های معینی در این زمینه مشخص کرده اند و براساس این تعرفه ها می توانید بک لینک و رپورتاژ آگهی خود را با زمان بندی که سایت ها در اختیارتان می گذارند، به صورت موقت و دائم منتشر کنید.

حتما بخوانید :  ریپورتاژ آگهی چیست ؟ همه چیز درباره اینکه رپورتاژ آگهی چیست !

برخورد موتور های جستجو با خرید بک لینک و رپورتاژ آگهیبرخورد موتورهای جستجو با خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی دو روش جدید و مجزا برای تبلیغ و رتبه گیری سایت ها در موتورهای جستجو می باشند. همانطور که گفتیم بک لینک ها با انتشار یک کلمه از لینک سایت شما در سایت های دیگر، مخاطبین را به سایت شما متنقل می کنند و به این ترتیب بازدید وبسایت شما را بالا می برند. رپورتاژ آگهی نیز با یک شیوه ی تبلیغاتی غیر مستقیم به وسیله ی لینک بیلدینگ ها می تواند مخاطب را از صفحات سایت های دیگر به سایت شما منتقل کند.

برای استفاده از این دو روش شما به سئوکاران و متخصصین در این زمینه نیاز دارید تا بتوانند بک لینک های با کیفیت و رپورتاژهای آگهی جذاب تهیه کنند و سپس آن ها را در سایت های پر بازدید و پر طرفداران نشر دهند؛ اما توجه به اعتبار سایت های نشر دهنده بک لینک و رپورتاژ آگهی نیز امری ضروری و حیاتی می باشد.

شرکت گوگل و سایر موتورهای جستجو معمولا حساسیت خاصی بر روی بک لینک ها و رپورتاژ های آگهی دارند و مهم ترین دلیل این شرکت ها صرفه ی تبلیغاتی و البته اقتصادی این دو روش سئو می باشد؛ زیرا به هر جهت این بک لینک ها و رپورتاژهای آگهی مخاطب را با استفاده از تبلیغات غیر مستقیم خود به وبسایت های مختلفی متنقل می کنند و در این بین احتمال زیادی وجود دارد که مخاطب به صفحات تجاری و فروشگاهی منتقل شود.

شرکت های گوگل و سایر موتورهای جستجو معمولا برای جلوگیری از کلاهبرداری های اقتصادی و تجارت های اینترنتی دروغین، بک لینک ها و رپورتاژهای آگهی را از صفحات سایت های مختلف حذف می کند. بنابراین برای استفاده از بک لینک  و رپورتاژ آگهی لازم است که یک فرد متخصص در این زمینه استخدام کنید تا بتواند با مهارت کافی بک لینک ها و رپورتاژ ها را به گونه ای برای شما ایجاد کند که برای گوگل و سایر موتورهای جستجو قابل تشخیص نباشد.

موتور های جستجوهمچنین مطمئن ترین راه برای استفاده از بک لینک و رپورتاژ اگهی این است که بک لینک و رپورتاژ آگهی خود را از طریق سایت های معتبر منتشر کنید؛ زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو بک لینک ها و رپورتاژهای منتشر شده توسط وبسایت های معتبر را به راحتی حذف نمی کنند و همچنین با انتشار بک لینک و رپورتاژ آگهی خود در سایت های معتبر، اعتبار سایت خود را بالاتر می برید.

حال تفاوتی بین خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی وجود دارد ؟

بک لینک ها به صورت موقت و در دوره های حداکثر یکساله در صفحات مختلف یک سایت قرار می گیرند و می توانند با انتقال مخاطبین از سایت های دیگر به سایت شما، بازدید و رتبه ی سایت را بالا ببرند. بک لینک ها با توجه به محدودیت زمانی که دارند، می توانند هزینه های متعددی برای شما داشته باشند.

حتما بخوانید :  انتشار رپورتاژ آگهی در سایت‌ های معتبر؛ پیمودن ره صد ساله در یکشب

در حالی که رپورتاژ آگهی با بهره گیری از روش های مختلف لینک بیلندینگ می تواند یک تبلیغ دائمی برای سایت شما در سایت های دیگر باشد؛ اما لازم به ذکر است که رپورتاژ آگهی تنها در یک صفحه از سایت های دیگر قرار می گیرد، در حالی که بک لینک ها می توانند در صفحات مختلف یک سایت قرار بگیرند و در هر صفحه از سایت های دیگر، سایت شما را تبلیغ کنند.

اگر بخواهیم یک تفاوت عمده و اصلی بین خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی را به شما معرفی کنیم، باید به محدوده زمانی این دو روش سئو اشاره کنیم. همانطور که گفتیم بک لینک ها می توانند در مدت زمان مشخص و از پیش تعیین شده، حداکثر یکسال در تمام صفحات یک سایت قرار بگیرند؛ اما رپورتاژ آگهی می تواند به صورت دائم بر روی یک صفحه از سایت باقی بماند و مخاطبین مختلف را به طور مداوم به صفحه ی سایت شما دعوت کند.

بنابراین این موضوع که رپورتاژ آگهی تنها می تواند در یک صفحه از سایت های دیگر قرار بگیرد و بک لینک ها می توانند در صفحات مختلف یک سایت قرار بگیرند، نیز یکی دیگر از تفاوت های این دو روش سئو می باشد.

همچنین موضوع پرداخت هزینه از دیگر تفاوت های خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی می باشد؛ زیرا با توجه به آنکه بک لینک ها به صورت موقت و دوره ای در صفحات سایت ها قرار می گیرند، شما باید پرداخت هزینه را به صورت دوره ای انجام دهید؛ اما برای استفاده از رپورتاژ آگهی شما تنها یکبار هزینه پرداخت می کنید و به طور دائم از آن بهره می برید.

رپورتاژ آگهی

در آخر باید گفت شما می توانید براساس بودجه و نیاز خود از هر کدام از این دو روش برای تبلیغ یا بالا بردن رتبه ی سایت خود در موتورهای جستجو استفاده کنید. هر کدام از این دو روش سئو با توجه به شیوه ی عملکرد خود، می تواند به شما در رسیدن به هدف مورد نظرتان کمک کند؛ بنابراین ما هرگز نمی توانیم بگوییم کدام یک از این دو روش بهتر است؛ اما برای آنکه بتوانید روش مناسب برای رتبه گیری یا تبلیغ سایت خود انتخاب کنید، می توانید از متخصصین در زمینه سئوی سایت ها کمک بگیرید. در آخر برای خرید رپورتاژ آگهی میتونین از سایت تسمینو اقدام فرمایید برای ورود به سایت تسمینو اینجا کلیک کنید.

نمایش بیشتر

امیر حسین برمچ

تنها دو چیز میتونم راجب خودم بگم اینکه عاشق سئو هستم و دیجیتال مارکتینگ :)))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن