رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی در سایت‌ های معتبر؛ پیمودن ره صد ساله در یکشب

تصمیمتان را واقعاً گرفته‌اید؟!

یعنی واقعاَ می‌خواهید از پرسه زدن در سایت‌های نامعتبر و با مخاطب کم دست بکشید و به گونه‌ای دیده شوید که راه صد ساله را یک شبه بپیمایید؟!

اگر واقعاَ چنین تصمیمی گرفته‌اید، ما برایتان یک پیشنهاد واقعاَ کاربردی داریم و آن اینست که رپورتاژ آگهی تان را در سایت‌های معتبر به انتشار برسانید… میدانم تردیدهای فراوانی دارید؛ پس عجله نکنید…

ما به شما خواهیم گفت چرا و چگونه…

ورودی هیجان انگیز به دنیای عظیمی از مخاطبان

چشم‌هایتان را برای چند دقیقه ببندید…می‌خواهم دو تصویر ذهنی مجزا را برایتان ترسیم کنم…

در تصویر ذهنی اول شما با یک گروه از همسالان خود در کوچه فوتبال بازی می‌کنید…برخی به صورت گذری از کوچه‌های اطراف سری به بازی شما زده‌اند و از عدم وجود هیچ هدف خاصی، همگی بی‌انگیزه هستید…بدون هیچگونه جذابیت… هیچگونه رقابت… هیچگونه پوشش تبلیغاتی… هیچگونه تماشاگر و تشویق و هیاهو و بدون هیچگونه انتظار خاص!

و در تصویر ذهنی دوم شما با یک پوشش زیبا، در میانه‌ی میدان ورزشگاه بزرگ آزادی در حال بازی هستید… با حداکثر میزان توجه… حداکثر پوشش تبلیغاتی… حداکثر هیجان و تشویق و صدهزار نفر بر روی سکوها که شما را مستقیماَ می‌بینند و در صورتی که از عملکردتان راضی باشند، اسمتان در ذهنشان میماند و یکصدا نامتان را فریاد خواهند زد…

فکر نمی‌کنم که دیگر که نیاز به پرسیدن سوالی باشد… قطعاَ هر ذهن ماجراجو و طالب موفقیت، تصویر ذهنی دوم را انتخاب می‌کند. حالا بیایید وضعیت سایتتان را که اغلب پذیرای میهمانان گذری است را با یک سایت کاملاَ معتبر با مخاطبان میلیونی مقایسه کنید…

سایت معتبر در واقع همان ورزشگاه بزرگ و جذاب آزادیست که مخاطبان زیادی را در خود جای داده است… پس آنجاست که دیده خواهید شد… طرفداران میلیونی پیدا خواهید کرد و آخرین اوضاع و احوالتان توسط مخاطبان دنبال می‌شود…

بهتر از همه، در صورتی که بتوانید با یک رپورتاژ آگهی قدرتمند و با محتوایی ارزشمند، رقبایتان را دریبل بزنید، قطعاَ مخاطبان عادی خود را به هواداران خود تبدیل خواهید کرد و چنان تشویق می‌شوید که به شما یک قدرت، انگیزه و شهامت وصف ناشدنی برای ادامه‌ی قدرتمندتر مسیر، تزریق خواهد شد.

درباره رپورتاژ آگهی

با سایت‌های معتبر به گوگل چشمک بزنید

دیگر نکته‌ای که بر هیچکس پوشیده نیست این است که همواره به روز رسانی‌های جدید گوگل نشان داده است که وجود لینک‌های سایت‌های معتبر در مطالبتان به عنوان یک امتیاز ویژه محسوب شده و در واقع گوگل نیز تمامی این موارد را در رتبه بندی خود لحاظ می‌کند.

حالا شما بایستی برای انتشار رپورتاژ آگهی تان، سایتی را انتخاب کنید که به زبان عامیانه «به فکر دور زدن شما و صداقتتان نباشد» و پس از مدتی لینک‌های درون رپورتاژ اگهیتان را حذف نکرده و یا به صورت «No Follow» در نیاورد!! بنابراین یک سایت معتبر و خوشنام بایستی در کمترین حالت ممکن، یک لینک رپورتاژ آگهیتان را به صورت «فالو» امکان‌سازی کند.

حتما بخوانید :  تبلیغات انتخاباتی با رپورتاژ آگهی - شیوه جدید تبلیغات انتخاباتی

توجه داشته باشید که حتماَ رپورتاژ آگهی‌تان در بخش‌هایی نظیر «آخرین و جدیدترین مطالب» و یا «آخرین اخبار» درج شود تا تعداد بازدیدهایتان در چنین سایت‌های پرمخاطبی، به صورت چشمگیری افزایش یابد. این افزایش بازدید هم نهایتاَ می‌تواند به ایندکس شدن مطلبتان توسط گوگل در صفحه‌ی جستجوی این موتور جستجوگر منجر شود.

به یاد داشته باشید که اگر یک سئوکار حرفه‌ای هستید، باید بر روی ایندکس شدن تمامی صفحات سایتتان از سوی گوگل تعصب ویژه‌ای داشته باشید…

باز هم فریاد میزنیم: تولید محتوای خوب…

اصلا بیایید تمامی خوبی‌های یک محتوای مناسب اعم از: دست گذاشتن بر روی نیازهای کاربران، جلب توجه مخاطب و همراه شدنش با مطلب، دید مثبت دیگر فعالان و سایت‌ها به کار شما، سهولت بیشتر در پذیرفته شدن از سوی سایت‌های معتبر و … را کنار بگذاریم!

فقط یک لحظه تصور کنید که به فکر افزایش امتیاز در رنکینگ گوگل هستید یا که خیر؟!

اگر شما در آن گروهی قرار دارید که به فکر پیشرفت در رنکینگ گوگل هستند، باید به شما بگویم تمامی به روز رسانی‌های اخیر گوگل نیز نشان داده است که تولید محتوای مناسب می‌تواند یکی از مهمترین عوامل در افزایش سرعت ایندکس‌شدن مطالبتان باشد و برگ برنده‌تان در وارد شدنی جدی به رینگ مسابقه خواهد بود.

تولید محتوا را فریاد میزنیم

لینک‌سازی هدفمند در خلال متون

برای هر مقاله و محتوای ارزشمند رپورتاژ اگهیتان، با تیمتان به گفتمان بپردازید و ابتدا کلمات کلیدی که شما را به مقصود نهاییتان می‌رساند انتخاب کرده و لینک‌سازیتان را حول محور آن انجام دهید.

شاید البته برایتان این سوال پیش بیاید که مقصود نهایی از یک رپورتاژ آگهی چیست؟ در واقع مسئله این است که شما بایستی با تیم همکاران خود، سیاست‌ها و اهداف نهاییتان را تعیین کنید… اما اگر از من کمک بخواهید، می‌توانم لینک سازی به ماهیت‌های سه گانه را پیشنهاد کنم:

ماهیت مشاوره ای: شما در نوشتار یک رپورتاژ آگهی هوشمندانه تا اخرین لحظه نیز بایستی به عنوان یک مشاور دلسوز باقی مانده و حتی در زمان پیشنهاد محصول نیز، باید اینگونه به نظر بیاید که شما تنها از سر یک مشاوره‌ی خوب می‌خواهید به برطرف‌شدن مشکل مخاطب خود کمک کنید. در این میان شما علاوه بر رفتار مشاوره‌گونه، بایستی لینک‌هایی واقعاَ کاربردی و آموزشی را هم در متن قرار دهید تا به جلب اعتماد مخاطبتان کمک نماید.

ماهیت اطلاعاتی: شما در خلال متن رپورتاژ اگهیتان ممکن است از کلمات یا نام اشخاصی استفاده کنید که احتمال دهید مخاطب با آن فرد یا موضوع، آشنایی خاصی نداشته باشد. حالا وقت آن است که این کلمات و نام‌ها را شناسایی کرده و به سایت‌های معتبری لینک دهید که توضیح مفصلی را راجع به آن در بر داشته باشد.

اقدام هوشمندانه

اقدامات هوشمندانه برای رسیدن به هدف نهایی :

اول آنکه متن رپورتاژ آگهیتان را بی‌خود و بی‌جهت طولانی نمی‌کنید و روند راهنمایی و مشاوره به مخاطبتان و پیشنهاد نهاییتان را برای حل مشکلش را با ریتم و سرعت مناسبی دنبال خواهید کرد…

یادتان باشد که هرگاه حوصله‌ی مخاطبتان به سر بیاید و از دریافت یک پیشنهاد طلایی و به موقع برای برطرف شدن مشکلش ناامید شود، در یک لحظه با شما و تمامی زحماتتان خداحافظی خواهد کرد!!

دوم آنکه با لینک یک یا چند کلمه خاص و یا نام ویژه به یک سایت معتبر، به مخاطبانتان ثابت می‌کنید که سایت‌های معتبر نیز صحت و سقم موضوع و شخصیت‌های به کار رفته در رپورتاژ آگهیتان را اثبات می‌کنند.

حتما بخوانید :  15+1 فرمول جادویی برای تولید یک رپورتاژ آگهی موفق

و سوم آنکه اطلاعات مفیدی را در اختیار مخاطبان خود گذاشته و این اتفاق می‌تواند مخاطب را بیش از پیش به موضوع علاقمند‌تر و یا با آن درگیرتر کند.

ماهیت فروش: شاید واضح‌ترین توضیح مربوط به همین ماهیت باشد. شما دلسوزی‌های واقعیتان را انجام داده و مشاوره‌های لازم را ارائه داده‌اید و هر کجا هم که نیاز بوده برای افزایش اطلاعات و جلب اعتماد مخاطب، کلمات خاص را به سایت‌های معتبر لینک کرده‌اید…

حالا که اعتماد مخاطب را کاملاَ جلب کرده‌اید، بایستی برای لحظه‌ی طلایی فروش، با ایجاد یک لینک برای انتقال به صفحه خرید محصول یا محصولات موردنظر کاربر، به مخاطبتان این حس را القاء کنید که دوای نیازت پیش من است… با آسودگی اقدام کن…

پشتیبانی قدرتمند از رپورتاژ آگهی

حتماَ که در لحظات سرنوشت ساز، یک آدم نباید دستتان را بگیرد…

چرا که نه؟ گاهی اقدامات ارزشمند پیشینتان می‌تواند در لحظه‌های سخت شدیداَ به کارتان بیاید. این موضوع در نگارش یک رپورتاژ آگهی قدرتمند نیز صدق می‌کند؛ چرا که علاوه بر یک تولید محتوای مناسب برای متن رپورتاژ آگهی، شما نیاز به ایجاد چندین محتوای ارزشمند و کارا که به نیازهای مخاطبان پاسخگو باشد، خواهید داشت.

اگر محتواهایتان واقعاَ کاربردی باشند و گره از مشکل کاربر باز کنند، آن وقت برگه طلایی بازی به دست شما افتاده است و به احتمال زیاد، یکی از پاداش‌های این اتفاق مثبت می‌تواند جلب اعتماد و آسودگی ذهنی مخاطب برای خرید از شما باشد.

به کارگیری همزمان از ماهیت‌ها + پشتیبانی محتوایی

اگر همچنان با چگونگی به کارگیری همزمان از تمامی ماهیت‌ها درگیر هستید، مثال واضح‌تر شدن موضوع در جیب من است…

تصور کنید که می‌خواهید با یک رپورتاژ آگهی قدرتمند به فروش بسته‌های چای خود اقدام کنید. شما علاوه بر داشتن یک محتوای مناسب و رعایت سلسله مراتب موضوعی و نگارشی، باید به عنوان یک مشاور دلسوز هم به مخاطبتان کمک کنید. شاید این کمک بوسیله‌ی ایجاد لینک برای چندین مطلب جذاب، ارزشمند و واقعاَ کاربردی مانند «بهترین و خاص‌ترین روش‌های دم کردن چای»، «۵ روش جادویی برای برطرف شدن لکه چای از فرش و لباس» و یا مطلبی ارزشمند در رابطه با «خواص بینظیری که از چای سبز نمی‌دانید»، باشد.

و یا ممکن است مخاطب در توضیحاتتان به کلماتی مانند «کاشف السلطنه» (وارد کننده چای به ایران) و یا به «انواع مدل‌های چای قلم، شکسته ممتاز و …» بر بخورد که می‌توانید به سایت‌های پرمخاطبی همچون ویکی پدیا و یا مطالب ارزشمند قبلی خود لینک بدهید تا در فهم بهتر موضوع به مخاطبانتان، نقش موثرتری داشته باشید.

حالا که اعتماد مخاطبتان جلب شد، بایستی از قبل به چگونگی انتقال او به صفحه فروش محصول فکر کرده باشید و پس از تلاش‌های هدفمند مکرر، درست به وسط خال بزنید…

اما یادتان نرود… مهمترین نکته‌ای که شما را از دالان دلهره‌آور جلب اعتماد و جذب نهایی مخاطب به سلامت عبور داد، نگارش مناسب فعلی و پیشینه محتوایی ارزشمندتان بود که همچون یک کوه پشتیبان شما بود و اگر روزی از محتواهای ارزشمند پشتیبانتان غافل شدید، از فاصله‌گیری مخاطبان با خود، تعجب نکنید!

عملیات جدید… شناسایی حفره‌های راهکاری سایت‌های معتبر

شما با یکسری سایت معتبر برای انتشار رپورتاژ آگهی تان رو به رو هستید… اگر آنقدر ولخرج هستید که می‌خواهید مطلبتان را در تمامی سایت‌های معتبر به انتشار برسانید، همین الان بروید دنبال این اقدام و خب خداحافظ…

حتما بخوانید :  مزایای رپورتاژ آگهی نسبت به سایر روش های تبلیغ

اما اگر می‌خواهید باهوش باشید…

اگر می‌خواهید باهوش باشید، یک نگاه به موضوع رپورتاژ آگهیتان بیندازید و حالا وقت آن است که کلاه آهنیتان را سر کرده، بند پوتین‌ها را محکم کنید، چراغ قوه‌تان را روشن کرده و به دل خط برای شناسایی بزنید… بله… باید شناسایی کنید که کدام یک از این سایت‎ها در زمینه ارائه راهکارتان با حفره و کمبود بیشتری مواجه هست و می‌تواند جولانگاه مناسبی برای ارائه‎‌ی محصولتان باشد… و یا حتی شاید بخواهید رپورتاژ آگهیتان را در سایت‌‌های معتبری که که ده‌ها محصول مشابه محصول شما را تبلیغ می‌کنند، منتشر کنید و بازار رقابت را داغ‌تر کنید!

من به شخصه گزینه اول را انتخاب خواهم کرد… اما این انتخاب شماست و این شمایید که تصمیم می‌گیرید  که کدام چالش برایتان جذاب‌تر و پرمنفعت‌تر است… اما به یاد داشته باشید مسئله‌ای که حتمیست این است که بایستی سایت معتبر انتشار دهنده‌تان را به خوبی شناسایی و تحلیل کنید.

با یک عنوان مناسب، فضا را منفجر کنید!

عنوان شما می‌تواند به مثابه یک بمب باشد؛ حالا این هنر شماست که بمبتان، آگهی خودتان را منفجر و نابود کند! و یا با انفجارش، فضا را تحت تأثیر قرار دهد و توجهات و سرها را به سمت شما بچرخاند. در واقع انتخاب یک تیتر مناسب و جالب توجه، به مانند همان میخ اولیست که باید با قدرت تمام کوبیده شود و معرف قدرت و موضوع خاص شما باشد.

اصلاَ بیایید یک قراری با همدیگر بگذاریم… بیایید خلاقیت‌هایتان را از همان تیتر اول در یک تولید محتوا به کار بگیرید. مثلاَ اگر قرار است راجع به یک غذا تیتری انتخاب کنید، تمام سعی‌تان در خوشمزه‌تر شدن تیتر باشد… بگذارید برایتان یک مثال بیاورم:

اگر مخاطبتان یک فرد طالب رستوران‌گردی، شکمو و یا خیلی گرسنه باشد، با کدام تیتر راجع به یک موضوع مشترک، ارتباط بیشتری برقرار خواهد کرد؟

۱) یک سینی غذاهای متنوع = ۲۰ هزار تومان   یا  ۲) یک سینی پر از غذاهای خوشمزه با فقط ۲۰ هزار تومان؛ باورتان می‌شود؟

شما را نمیدانم… ولی من همین حالا بعد از نوشتن تیتر شماره ۲، شدیداَ گشنه‌ام شد!!

ما پرقدرت ایستاده‌ایم … تا یاریتان کنیم …

اگر در پی نوشتن یک رپورتاژ آگهی مناسب و قراردهی آن در سایت‌های معتبر هستید، ما تا جای امکان تمامی فرمول‌های جادویی و راهنماهای مفید و کاربردی را در اختیارتان قرار داده‌ایم و امیدواریم با تکیه بر توانایی‌هایتان به آنچه که در ذهنتان است، دست یابید.

اما…

اما اگر به هر دلیل قادر به تولید یک رپورتاژ آگهی جذاب، موفق و جالب توجه نخواهید بود، می‌توانید روی ما حساب کنید. گروه تبلیغات و تولید رپورتاژ آگهی تسمینو با تکیه بر نیروی توأمان جوانی و تجربه، خلاقیت‌های جالب توجه و نگارش حرفه‌ای، دستتان را به گرمی خواهد فشرد و با مشاوره‌های مثمر ثمر به صاحبان مشاغل نوپا و قدیمی حوزه کسب و کار در جهت «چگونگی انتشار یک رپورتاژ آگهی قدرتمند که توجهات را به خود جلب نماید »، سعی در پاسخگویی شایسته و درخور اعتماد شما عزیزان خواهد داشت.

جهت شروع بلندپروازی‌هایتان، دستتان را محکم به دستمان بدهید.

نمایش بیشتر

علی صالحی

علی صالحی... معمار و عاشق معماری... تخصص اصلیم در رابطه با طراحی خلاقانه‌ی معماری ساختمان و لند اسکیپ هستش؛ ولی به خاطر علاقه شدید به پژوهش و نگارش، کار تحلیل معماری رو هم به شدت دنبال می‌کنم و مدتی هم هست که به دنیای نگارش در زمینه‌ی مولفه‌های مربوط به سئو محتوا و سئوسایت روی آوردم و با قدرتم ادامه میدم...

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن