رپورتاژ آگهی

از تولید محتوا تا انتشار محتوا؛ اصول و ترفندها

اگر تمام صفحه‌های پر مطلب اینترنت را به مانند یک قلمروی وسیع در نظر بگیریم، بدون شک تولید محتوای ارزشمند و سئو شده را می‌توان در جایگاه پادشاه آن قلمرو در نظر گرفت؛ چرا که انتشار محتوای موفق، بدون در نظر داشتن یک تولید محتوا و رپورتاژ آگهی جذاب و ارزشمند، بی‌معنی به نظر می‌رسد!

پس بدانید که ما میخواهیم لقمه را به ساده‌ترین شکل ممکن در دهانتان بگذاریم و مفاهیم را از همان ابتدا برایتان پوست بکنیم… تا بدانید بایستی بیشتر از هر چیز، به دنبال رپورتاژ آگهی و تولید محتوایی باشید که دارای نگارشی جذاب و قدرتمند باشد و در عین حال اصول سئو در آن رعایت شده باشد.

یک تولید محتوای ارزشمند و ماندگار چگونه است؟

در تولید محتوا پیش از هرچیز باید به نیازهای مخاطبان توجه کرد؛ بنابراین پس از آنکه نیاز مخاطبتان را تمام و کمال شناختید، یک داستان جذاب و جالب توجه تولید کنید. شما باید بتوانید کاری کنید که کاربران تا لحظه‌ی آخر و با اشتیاق کامل تولید محتوایتان را دنبال کنند.

در واقع تولید محتوا و تولید یک رپورتاژ خوب زمانی ماندگار است که هم واقعاَ کاربردی باشد و هم همراه با یک نگارش جذاب و به روز باشد؛ در اینصورت علاوه بر یک تبلیغ نامحسوس، شما به خوبی مشکلات کاربرانتان را نیز حل کرده‌اید. چنین تولید محتوا و رپورتاژی اگر با رعایت اصول سئو همراه باشد، در طی زمان و در هجوم انتشار میلیون‌ها پست، ماندگاری بیشتری نیز خواهد داشت.

تولید محتوا در رپورتاژ آگهی

قبل از اینکه قلم به دست بگیرید و شروع به روایت یک داستان جذاب برای تولید محتوای رپورتاژ آگهیتان کنید، به خودتان قول بدهید که از رفتار ویزیتور‌گونه دست بردارید! یعنی به جای قالب‌کردن سمج‌گونه‌ی یک محصول و یا یک راهکار به مخاطب، به عنوان یک دوست دلسوز برای حل مشکلات مخاطبان تلاش کنید و پس از جلب اعتماد کاربر، پیشنهادهای مناسبی را از جیب کت جادوییتان بیرون بیاورید…

در واقع نیاز نیست که دائماً راجع به خوبی محصول خود فریاد بزنید (حتی اگر هم بهترین باشد!)؛ چرا که مخاطب بایستی تا آخرین لحظه احساس کند که نگارنده تنها قصد به اشتراک‌گذاری تجربیات خود را دارد و این نیازمند یک قلم قدرتمند و هوشمندانه است.

البته اگر چنین قدرتی در نگارش ندارید، جداَ به سراغش نروید؛ چرا که در صورت بی‌اعتمادی مخاطب به تولید محتوا و رپورتاژتان، شما نه تنها در جایگاه فعلیتان درجا نمی‌زنید… بلکه چند قدم عقب‌تر نیز می‌روید!!

همچنین سعی کنید که تولید محتواهایتان به گونه‌ای باشد که راهکارهای عملی و واقعی را برای برطرف کردن نیازهای مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که مخاطبی که یک بار مشکلاتش به دست شما حل شده است، به احتمال زیاد و بر اساس حس وفاداری و اعتمادش، باز هم به سئوسایتتان باز خواهد گشت.

به عبارت دیگر شما یک مخاطب وفادار به دست آورده‌اید که به واسطه تولید محتوای خوبتان در گذشته، به خدمات و محصولاتتان با چشم مطمئن‌تری نگاه خواهد کرد.

تولید محتوای جذاب

رعایت اصول سئو را هیچگاه، هیچگاه و هیچگاه فراموش نکنید…

گرچه که بیان کردن تمامی اصول سئو نیازمند چندین مقاله طولانی و مفصل است؛ اما بایستی بدانید که تولید محتوا و رپورتاژ جذاب و مطابق با اصول سئو، درهای بیشماری را از سوی مخاطبان میلیونی موتور جستجوگر گوگل به روی وبسایتتان باز خواهد کرد.

البته بایستی آگاه باشید که اولین و شاید مهمترین قدم در سئوی محتوا این است که کلمات کلیدی اصلی و فرعی مرتبط (کانونی و پشتیبان یا مرتبط) با موضوعتان را شناسایی کنید. سپس سعی کنید که کلمات کلیدیتان را به طور متعادل در تمامی پاراگراف‌های تولید محتوا و رپورتاژتان توزیع کنید؛  بخصوص در پاراگراف اولیه و شروع محتوایتان…

در واقع شما با این عمل یک سری تله‌های ذهنی را برای نیازهای مخاطبانتان در جای جای متن کار گذاشته‌اید و موتور جستجوگر گوگل بر طبق نوع طراحی‌اش، مخاطب را پس از جستجوی کلمات کلیدی به سوی وبسایتتان میفرستد.

یادتان باشد که بکارگیری اصول سئو در پروسه‌ی یک تولید و انتشار محتوای موفق، حکم پایه برای صندلی را دارد و البته که صندلی بدون پایه، هیچ ارزشی ندارد!

پیش از تولید محتوا و رپورتاژ، ذهن مخاطبتان را بخوانید!

همانگونه که عنوان شد قراردادن پرتعداد کلمات کلیدی و پرمخاطب در تولید محتوا می‌تواند به میزان قابل توجهی در جذب هرچه بیشتر موتورهای جستجوگر به سمت محتوایتان موثر باشد؛ البته اگر صحبت از خواندن ذهن کاربران باشد، بایستی باهوشتر باشید.

در واقع شما باید آندست از جمله‌های سوالی و خبری را که احساس می‌کنید به مقدار بیشتری توسط کاربران در گوگل جستجو میشوند را در جای جای متن قرار دهید. مثلاَ اگر فکر می‌کنید که جمله‌ی: «چطور یک محتوای موفق تولید کنم؟»، جمله‌ایست که توسط مخاطبان بیشتری جستجو می‌شود، میتوانید چنین جمله‌ای را چندین و چند بار در محتوایتان به کار ببرید و یا از آن به عنوان یک تیتر داغ در تولید محتوا و رپورتاژتان استفاده کنید.

اما اگر این سوال برایتان باقیست که این کلمات و جملات کلیدی در رابطه با چه موضوعی بایستی عنوان شود، جواب ساده است… شما همواره باید با دقت آخرین موضوعات روز را دنبال کنید و با ساخت کلید واژه‌های مناسب و به‌روز، از حجم عظیم جستجوهای اینترنتی، مخاطبان زیادی را به سمت خود بکشانید؛ حال چه بخواهید مستقیماَ در رابطه با نیازهای روز تولید محتوا داشته باشید و یا ترجیح دهید آن موضوع داغ را به رپورتاژ آگهی محصول خود مرتبط کرده و بچسبانید!

حتما بخوانید :  با نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی آشنا شوید

البته که هر دو حالت به این معناست که شما ذهن مخاطب خود را خوانده‌اید و چه خوب که یک گام جلوتر از رقبا ایستاده‌اید…

تولید محتوای پشتیبان

چیزی که مشخص است این است که شما قصد دارید که با ارائه‌ و تولید محتوای ارشمند و جذاب، مخاطبان پرتعدادی را به وبسایتتان بکشانید… اما آیا می‌دانید که یکی از الگوریتمهای گوگل برای بالا آوردن سایتتان، حضور طولانی مدت‌تر مخاطب در وبسایتتان است؟ برای این منظور چه برنامه‌ای مطابق با اصول سئو سراغ دارید؟

یک راه ساده برای رضایت حداکثری و برطرف شدن نیازهای مخاطبان و البته حضور طولانی مدت‌تر آنها در وبسایتتان، ایجاد لینک‌های محتوایی پشتیبان می‌باشد. در واقع نیازی نیست که از اول شروع به تولید محتوا کنید و محتوای پشتیبان می‌تواند حاصل ترکیب رپورتاژها و محتواهای گذشته و یا بهینه‌سازی محتوایی سئوسایت شما باشد.

به بیان دیگر، هرچقدر هم که یک محتوای جذاب و سئو‌شده بتواند در گذر زمان روی بورس باقی بماند، اما بالاخره در طول زمان با مشکل جایگزینی محتواهای جدیدتر مواجه می‌شود!! در چنین شرایطی با کهنگی یک تولید محتوا و یا رپورتاژ آگهی چه باید کرد…؟! و چگونه آن را به یک محتوای ارزشمند و به روز تبدیل کرد ؟!

هرس کردن درخت محتوا و رپورتاژ در سئو سایت

اگر می‌خواهید دائماَ در جدال سئوسایت‌ها روی بورس بمانید، پس هرچه سریعتر قیچی باغبانیتان را به دست بگیرید و شاخ و برگ اضافی تولید محتوا و یا رپورتاژ آگهی‌های قدیمیتان را هرس کنید.

اما این نصیحت راحتماَ آویزه‌ی گوشتان کنید که اگر بدون توجه‌داشتن به نکات سئو، دست به حذف محتواهای اضافی مطالب گذشته بزنید، ممکن است به مفاهیم در تولید محتوای جدید آسیب جدی وارد کنید! و این یعنی عقب‌ افتادنتان از رقبا در تولید سئومحتوا…!

به این عقب افتادگی، این را هم اضافه کنید که با اشتباه در اصلاح و به روزسازی محتواهای گذشته، عملاَ تمام زحمت‌های قبلیتان را هم بر باد داده‌اید!

شاید به همین خاطر است که کارشناسان سئو همواره توصیه می‌کنند که در تولید محتوا و رپورتاژ آگهی‌های حساستان، از سئو سایت‌های معتبر کمک بگیرید. در واقع نویسندگان سئوسایت‌های قدرتمند و کارآزموده، همواره سعی دارند که با تکیه بر تخصص و قلم جذابشان بهترین اتفاق‌ها را برای مشتریانشان بوجود بیاورند؛ چرا که از اهیمت رقابت در کسب و کار به خوبی آگاهند.

بهینه سازی سئو سایت‌ها برای تولید رپورتاژ و محتوای جدید… چطور و چگونه؟!

اما اگر قصد دارید که خودتان تحت هر شرایطی شاخ و برگ اضافی محتوای رپورتاژتان را مطابق با اصول سئو هرس کنید، پس به نکات زیر توجه داشته باشید:

۱) بهترین‌ باشید: داشتن یک یا تعدادی رپورتاژ و محتوای جذاب و به روز که به اصول سئو نیز پایبند باشد، بهتر از داشتن حجم عظیمی از محتواهاییست که هر کدام دچار مشکلی باشند! چرا که محتوای به روز شده، خلاصه‌ی تمام رپورتاژهای قبلی را در خود دارد و مخاطب را با دسترسی به سرعت بیشتر و اطلاعات جدیدتر، به نیاز محتواییش می‌رساند.

۲) شناسایی نکات مثبت و منفی رپورتاژ و محتوا: ذره بینتان را بردارید و موشکافانه به محتوا و رپورتاژهایتان نگاه کنید و نکات مثبت و منفی آن را مشخص کنید. به زبان ساده‌تر، ریزبینانه بررسی کنید که به چه علت مخاطبانتان از هر تولید محتوا و رپورتاژ استقبال کرده‌اند و یا بر عکس خوششان نیامده… سپس با تکیه بر این بررسی‌ها، نکات مثبت و جذاب را در تولید محتوای جدید خود به شکلهای مختلف و خلاقانه تکرار کنید.

همچنین اگر نکات منفی شناسایی شده‌تان قابلیت بهبود ندارند، شدیداَ از آنها دوری کنید!

۳) مشکل سئو در تولید محتوا: اگر در گذشته یک تولید محتوای عالی و جذاب داشته‌اید، اما آنطور که باید و شاید در بالا آمدن سئوسایت و محتوایتان جواب نگرفته‌اید، قطعاَ شما نیاز دارید که به صورت جداگانه‌ای وضعیت سئوی محتوایتان را بررسی کنید. در آخر ببینید که چه مشکلات سئویی در متنتان وجود دارد که با الگوریتم‌های گوگل سازگار نیست و مانع بیشتر مشاهده‌شدن محتوایتان شده است!

۴) حذف اطلاعات کم و بی اهمیت: به زبان ساده بیان می‌کنم… اگر سئومحتوا و رپورتاژ شما دارای مطالب بی‌اهمیتی باشد و یا در گذر زمان محتواهایتان دچار کم‌اهمیتی شده و برای مخاطبانتان هیچ جذابیتی نداشته باشد، یک راه ساده را برایتان سراغ دارم… قلم قرمزتان را به روی اینگونه محتواها بکشید و برای همیشه به سطل آشغال سئوسایتتان بسپارید!

۵) زوم بر روی انتشار محتوای بعدی: با استفاده از تکنولوژی و ابزارهایی چون «BuzzSumo» به بررسی محتواهای گذشته بپردازید و متوجه شوید که کدامیک از رپورتاژها و تولید محتواهای گذشته‌تان با بازدید بیشتری همراه بوده است. بر طبق همین بررسی، حال اطلاعات جامعی را برای برنامه‌ریزی بعدیتان در اختیار خواهید داشت و میتوانید تصمیم بگیرید که بهتر است در رابطه با چه موضوعات پربازدیدتری، تولید و انتشار محتوا داشته باشید.

اما حالا که یک یا چند تولید محتوا و رپورتاژ سئو شده‌ی خوب و جذاب را در اختیار دارید، قدم بعدی را محکمتر بردارید… حالا وقت انتشار محتوا است…

حتما بخوانید :  رپورتاژ آگهی بهترین فرصت برای برندها در نمایشگاه الکامپ

بر انتشار محتوایتان نظارت

انتشار محتوا در سایت‌های معتبر؛ قدم زدن روی ابرها

به این سوال در دلتان پاسخ دهید… می‌خواهید در کجا دیده شوید؟!

در ورزشگاه صدهزار نفری آزادی و یا در زمین فوتبال کوچک محله‌تان؟!

قطعاَ می‌خواهید در میان مخاطبان پرتعداد و جمعیت انبوه دیده شوید… و این دقیقاَ تفاوت سایت شما (با کاربرانی که عمدتاَ گذری هستند) با سایت های معتبریست که روزانه هزاران مخاطب دارند! همه چیز مشخص است… در واقع بایستی سعی کنید تولید محتوایتان را در سایت‌های معتبر انتشار دهید؛ اما چرا بر این مسئله اینقدر تأکید داریم؟؟

 

۱) تبادل لینک با سایت‌های معتبر، دروازه‌‌ی ورود هیجان‌انگیز به دنیای عظیمی از مخاطبان خواهد بود!

۲) انتشار محتواهای سئوشده‌ی شما در سایت‌های معتبر می‌تواند برای اسم و رسمتان، اعتبار بیشتری به همراه بیاورد.

۳) به‌روز رسانی‌های جدید گوگل همواره نشان داده است که پیوند لینک‌های سایت‌های معتبر در تولید محتوایتان، به عنوان یک امتیاز ویژه در رتبه‌بندی وبسایتتان توسط گوگل لحاظ می‌شود. درواقع هرچقدر پیوند لینک رپورتاژتان با سایت‌های معتبر بیشتر باشد، این تشخیص را در موتور جستجوگر گوگل بوجود می‌آورد که قطعاَ محتوای رپورتاژتان با کیفیت است و می‌تواند در صفحات اول گوگل خودنمایی کند.

به همین دلیل باور داشته‌باشید که برای انتشار محتواهایتان در سایت‌های پربازدید، به هر میزان هم که از سئوسایت‌های معتبر کمک بخواهید، دارای ارزش است.

بر انتشار محتوایتان نظارت داشته باشید

اگر تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی انتشار محتوا در سایت‌های معتبر را ندارید، تاحدودی کار سخت‌تری را در پیش دارید؛ چرا که ممکن است سایت موردنظرتان اصطلاحاَ به فکر دور زدن شما بفیتد و پس از مدتی لینک‌های درون رپورتاژ اگهیتان را حذف کرده و یا آنها را به صورت «No Follow» در بیاورد!

و یا به هر دلیلی تولید و انتشار محتوایتان را در بخش‌هایی همچون «آخرین مطالب»، «پربازدید ترین‌ها» و یا «جدیدترین مطالب» قرار ندهد؛ اتفاقی که البته بین دو سئوسایت قدرتمند و همکار عمدتاَ روی نمی‌دهد.

انتشار محتوا در شبکه های مجازی جذاب

باورتان بشود یا نه… موضوع این است که آمارهای معتبر جهانی نشان می‌دهد در سال ۲۰۱۷ میلادی، مخاطبان فضاهای مجازی روزانه چیزی در حدود ۵٫۵ ملیارد ساعت!! مشغول خواندن مطالب صفحه‌های مجازی هستند. این آمار نشان میدهد که ساعات حضور مخاطبان در فضاهای مجازی به نسبت تمامی سالیان گذشته افزایش بسیار چشمگیری داشته است.

اولین مسئله‌ی مرتبط با انتشار محتوا این است که قاعدتاَ هیچ تولید محتوا‌کننده‌ای نمی‌خواهد چنین بازار پرزرق و برق و جذابی را برای انتشار محتوا از دست بدهد. پس بایستی توجه داشته‌باشید که با تولید محتوای ارزشمند و کاملاَ سئوشده و سپس انتشار محتوا در فضای مجازی، وارد یک بازار چندصد میلیونی شده‌اید…اما اگر این سوال برایتان پیش آمده که آیا این بازار بزرگ مشکلاتی جدی با خود به همراه دارد یا نه؟! باید بگویم: بلـــه!

اولاَ: شما در این بازار بسیار بزرگ و شلوغ انتشار محتوا، بایستی به سرعت مخاطب خود را پیدا کنید. در غیر اینصورت یا توجهات به سوی انتشار محتوای رقبایتان جلب می‌شود و یا تولید محتوایتان برای دیده‌شدن در طی زمان، تازگی خود را از دست می‌دهد!

ثانیاَ: شما نیاز دارید که به صورت طولانی‌مدت و به شکل ریزبینانه‌ای تمامی صفحه‌های تأثیرگذار فضاهای مجازی را زیر نظر بگیرید تا به خوبی بدانید که هر محتوا و رپورتاژ بایستی در کدام صفحه به انتشار برسد که مخاطبان بسیار گسترده‌ای را به خود جذب کند!

از این روست که نقش شرکت‌های خلاق و قدرتمند تولید و انتشار محتوا، پر رنگ‌تر از قبل بنظر می‌رسد؛ چرا که این شرکت‌های معتبر تمامی این بسترها را همواره از قبل آماده کرده‌اند و با در نظرگیری تمامی نکات، کاری می‌کنند که تولید محتوای ارزشمندتان در هجوم شدید انتشار مطالب، گم نشود!

تولید محتوای شبکه های اجتماعی
تولید محتوای شبکه های اجتماعی

بلاگر ها… یکی از اهداف هدفمند انتشار محتوا در فضای مجازی

تولید محتوا و یا رپورتاژ آگهیتان هر چقدر هم که جذاب و با ارزش باشد، باید به‌هنگام انتشار محتوا دیده شود، باید خوانده شود و باید برایتان جذب مخاطب به همراه داشته باشد.

بنابراین یکی دیگر از اقدام‌های هوشمندانه‌ی شرکت‌های قدرتمند تولید رپورتاژ و انتشار محتوا، دسته‌بندی محتوایی سبک کاری بلاگر ها و ایجاد ارتباط با آنهاست؛ چرا که چه خوشتان بیاید و چه نیاید، هر حرکت بلاگر ها چشمهای زیادی را در صفحات مجازی به خود جذب می‌کند و اگر می‌دانید که رپورتاژ و محتوایتان را برای انتشار محتوا باید به دست کدام بلاگر بسپارید، واقعاَ دست مریزاد…

و البته اگر چنین دسته‌بندی مهم و هوشمندانه‌ای را به هر دلیلی تاکنون انجام نداده‌اید، شدیداَ حواستان باشد که تا تولید محتوای ارزشمندتان به کهنگی نرسیده، از شرکت‌های انتشار دهنده‌ی محتوا کمک بخواهید و با دانستنی‌هایی که تاکنون بدست آورده‌اید، بر کارشان نظارت کنید… یادتان باشد که انتخاب بلاگر اشتباهی، می‌تواند عقب‌گرد شدیدی را برایتان در جلب اعتماد مخاطبان به همراه داشته باشد!

انتشار محتوا با ایمیل مارکتینگ و مکانیزه‌سازی روند سئو سایت

پس از تولید سئومحتوا و رپورتاژهای ارزشمند و جذاب که در واقع گام محکم و نخست موفقیتتان خواهد بود، دائماَ با خود تکرار کنید که بایستی دیده شوید؛ چون حقتان است… پس تلاشهایتان را برای دیده‌شدن هرچه بیشتر صدچندان کنید…و البته که برای هدفمندتر سازی این تلاشها، از ابزارهای مکانیزه‌سازی انتشار محتوا غافل نشوید!

حتما بخوانید :  از چه سایت هایی رپورتاژ آگهی بخریم؟

یکی از ابزارهای مهم و رایگان به جهت انتشار محتوا، بهره گیری از مبحث ایمیل مارکتینگ می‌باشد که به وسیله‌ی ابزارهای کاربردی همچون «Mailer Lite» و «Sender» فراهم است. این ابزارها قابلیتی را برایتان فراهم می‌کنند تا تولید محتواهایتان را در قالب یک ایمیل و به صورت رایگان برای حدود ۲۵۰۰ کاربر در یک لحظه ارسال کنید.

این کاربران می‌تواند شامل کسانی باشند که پیش از این در سایتتان ثبت‌نام داشته‌اند و یا خریدی انجام داده‌اند. البته بایستی بدانید که این قابلیت نیز همچون دیگر قابلیت‌های انتشار محتوا، مهارت‌های خاص خود را می‌طلبد که باید از آن آگاه باشید.

خلاقیتتان را در هرمکان و هر زمان برای انتشار محتوا به کار بگیرید

مبحث ایمیل مارکتینگ برای انتشار محتواهای جذاب و ارزشمند که کمترین حقشان دیده شدن است، فوق‌العاده خواهد بود. اما اگر در نظر داشتید که تولید محتوا و رپورتاژ ارزشمندتان را صرفاَ در یک ایمیل ساده و رایگان بپیچید و برای تعداد زیادی از مخاطبانتان بفرستید، باید به شما دوست عزیز بگویم که یادتان نرود که «این جزئیات است که تفاوت‌ها را رقم میزند»…

بله… خلاقیت را هم را در کنار امید به پیشرفت، همواره در جیب جلویی پیراهنتان بگذارید و در چنین مواقعی به تولید محتوا و رپورتاژتان اضافه کنید! اما چطور؟!

مثلاَ به جای یک ایمیل ساده، رپورتاژ آگهی سئوشده‌ی خود را در قالب یک خبرنامه‌ی جذاب در بیاورید و در زمانبندی‌های مناسب به انتشار محتوا بپردازید. راستش اگر به معنای واقعی جاه‌طلب باشید، در واقع بایستی آنچنان خبرنامه‌ی جذاب و پرزرق و برقی را برای رپورتاژهای قدرتمند خود تنظیم کنید که مخاطب را وادار کند در زمانهای انتشار محتوا حتماَ به ایمیل خود سر بزند!

تفاوت تجربه، خلاقیت و اهمیت به ریز جزئیات اینجاست که مشخص می‌شود… پس همواره سعی کنید برای بهترین بودن، دست بهترین‌ها و افکارشان را در دستتان بگیرید…

انتشار محتوای زمان بندی شده

فارغ از بحث محیطهای انتشار محتوا و رپورتاژ، بایستی به این نکته نیز توجه داشته باشید که هیچکس نمی‌تواند یک زمانبندی مشخص را برای انتشار محتوا و رپورتاژ ارائه کند. در واقع این امر مستلزم آن است که شما میزان استقبال مخاطبان و نیازهای بازار مشتریانتان را به خوبی شناسایی و درک کنید.

بنابراین در حالت معمول بهتر است که با یک برنامه‌ریزی مناسب، در زمان‌های مشخص به انتشار محتوا بپردازید؛ چنانکه نه زیاد از حد حضور داشته باشید و نه به یکباره جوری بروید که خبری از شما نباشد! با رعایت اصول سئو، به جا و متعادل حضور داشته باشید تا مسیر حرکت به جلو را به درستی بپیمایید …

همچنین بایستی بدانید که انتشار محتوای زمانبندی‌شده به مخاطبانتان کمک می‌کند که شرایط زمانی خود را با زمانبندی انتشار محتواهایتان وفق داده و همواره با یک برنامه‌ریزی مناسب، دنبال‌کننده‌ی محتواها و رپورتاژهایتان باشند… البته اگر تولید محتوای ارزشمند و جذابی داشته باشید.

این را هم از یاد نبرید که هرچقدر هم که تولید محتوا و رپورتاژتان عالی باشد، به هیچ عنوان نباید به صورت رگباری به انتشار محتوا بپردازید! چرا که شما قرار است به عنوان یک متخصص در درآمد و رونق دهنده‌ی کسب و کار در ذهن‌ها ماندگار شوید… و نه یک نویسنده‌ی خلاق و جذاب که دست به قلمش آتشین است اما هیچ کسب و کار و درآمدی در بساط ندارد!!

انتشار محتوای خود را ایمن کنید

تصور کنید که چقدر برای تولید محتوا و رپورتاژ خود زحمت کشیده‌ و برای انتشار محتوا برنامه‌ریزی کرده‌اید… حالا با سرقت ادبی محتوایتان توسط یک سایت دیگر که رتبه‌ی بالاتری را نیز نسبت به شما دارد، رو به رو شده‌اید!! خبر بد آنجاست که طبق الگوریتم‌های گوگل، محتوا به نام آن وبسایتی ثبت می‌شود که در رده‌بندی گوگل، رتبه‌ی بالاتری داشته باشد و احتمالاَ شما به عنوان ناقض کپی رایت معرفی می‌شوید!

پس اگر می‌خواهید در تولید رپورتاژ و انتشار محتوای آن با  مشکل (آش نخورده و دهن سوخته!) مواجه نشوید، وبسایتتان را در DMCA  ثبت کنید و به منظور جلوگیری و پیشگیری از سرقت‌های محتوایی احتمالی، نشان آن را  در سئوسایتتان در معرض توجه قرار دهید.

حرف آخر… مدال طلای جهان را می‌خواهید؟! ما یاریتان می‌کنیم…

مدال طلای جهان را می‌خواهید؟! پس به همان اندازه تلاش کنید، از بهترین‌ها کمک بگیرید و خلاقانه از فنون مختلفی بهره بگیرید. در واقع شما در اکثر شغل‌ها و پیشه‌ها، اگر از فنون مختلف تولید و بازاریابی استفاده نکنید، از میدان رقابت کنار می‌روید!

این مسئله گاهاَ نیازمند اتکا به افراد و یا شرکت‌های خلاق و قدرتمندیست که در حوزه‌ی کاری مربوط به نیازتان فعالیت می‌کنند. البته که اگر باهوش باشید، پیدا‌کردن آن‌هایی که دارای خلاقیت استثنایی و هنر نوشتار هستند و قادرند قدرت را به رپورتاژ آگهی فروش محصولاتتان هدیه بدهند، چندان سخت نیست…

شما به عنوان یک تولید محتواگر و سئوکار حرفه‌ای پس از یادگیری تمامی اصول، بایستی یاد بگیرید که کیفیت‌ها را نیز سطح‌بندی کنید… چشم‌هایتان را بشویید و جور دیگری ببینید… و بدانید موفقیتتان آرزوی ماست…

نمایش بیشتر

امیر حسین برمچ

تنها دو چیز میتونم راجب خودم بگم اینکه عاشق سئو هستم و دیجیتال مارکتینگ :)))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن