2018-02-18 09:42:50

در این مقاله قصد داریم به مبحث تولید محتوا ی استاندارد بپردازیم. همانطور که میدانید تولید محتوای استاندارد یکی از روش های برتر بازاریابی و تبلیغات بشمار می آید پس استفاده صحیح از آن میتواند موجب گسترش روند کسب و کارتان شود. در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی را در خصوص تولید محتوا ارائه نماییم.

تولید محتوای استاندارد

اگر مراحل تولید محتوای استاندارد به درستی طی شود شما یک منبع برای مخاطبانتان خواهید بود. اگر تولید محتوا طبق اصول استاندارد تعیین شده و با برنامه ای خاص انجام پذیرد موتور جستجوی گوگل به شما توجه خواهد کرد و در نتایج جستجو ظاهر خواهید شد. ظاهر شدن در موتور جستجو به معنای بالا رفتن تعداد کابران و بازدیدکنندگان سایت است بنابراین شما با یک عملکرد درست و حرفه ای میتوانید همه مخاطبان خود را جذب و اعتماد آن ها را جلب نمایید.

آموزش تولید محتوای استاندارد

یکی از ارکان مهم تولید محتوای استاندارد جذابیت متون است، مطلب ارائه شده به مخاطب باید جذاب و نو باشد طوری که بتواند نکته ای به دانسته هایش اضافه کند یا تحسین او را برانگیزد. هرگز از محتوای کپی و تکراری استفاده نکنید چرا که علاوه بر سلب اعتماد مخاطبین از نمایش موتورهای جستجو نیز حذف خواهید شد و رتبه تان با افت شدیدی روبرو میشود. نکته مهم دیگر جذب قشری از جامعه و مخاطبان است که به خدمات و محصولات ارائه شده توسط شما نیاز دارند، شما باید ذهن مخاطب هدف گرفته شده را به سمت استفاده از محصولات و خدمات خود سوق دهید. نکته سوم نیز این است که با تلاش و برنامه ریزی حرفه ای میتوانید در زمینه کسب و کار خود بعنوان یک منبع معتبر شناخته بشوید بطوریکه مخاطب هر زمان به دنبال مطلبی بود بلافاصله به سایت شما مراجعه کند و بداند بهترین مطالب به او ارائه خواهد شد.

حتما بخوانید :  مزایای وبلاگ نویسی مهمان

در ادامه بیشتر راجع به روش های تولید محتوای استاندارد صحبت خواهیم کرد پس ما را همراهی کنید و نکات ذکر شده را به خاطر بسپارید و در کسب و کار خود بکار بگیرید.

آموزش تولید محتوای استاندارد ایده ای خلاقانه و تولید محتوای استاندارد

بسته به موضوعات مد نظر خود برای تولید محتوا باید از راهکارهایی جالب و خلاقانه برای متفاوت بودن استفاده کنید. حتما بررسی کنید که چه موضوعاتی در حیطه کاری شما نسبت به دیگر موضوعات پرطرفدار است و بر اساس آن برنامه ریزی تولید محتوا را انجام دهید.

اهمیت کلمات کلیدی در تولید محتوای استاندارد

برای تولید محتوای استاندارد توجه به کلمات کلیدی بکار گرفته شده و همچنین شدت تکرار آنها در متن بسیار ضروری میباشد. ابزارهای سئو به شما کمک میکنند تا بتوانید پرسرچ ترین کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کاری تان را پیدا کرده و لیست جامعی از آنها تهیه کنید. در این خصوص گوگل بهترین ابزار است که میتوانید از آن بهره ببرید. توجه داشته باشید که بکارگیری کلمات کلیدی پرسرچ در متون ارائه شده توسط وب سایت شما ضروری میباشد و میتواند توجه موتورهای جستجو را بیش از پیش به خود جلب کند.

عنوان جذاب و تولید محتوای استاندارد

در تولید محتوای استاندارد درج یک عنوان جذاب را فراموش نکنید چراکه اولین چیزی که مخاطب با آن روبرو میشود عنوان است. بکار بردن کلمه کلیدی اصلی در عنوان یکی از ارکان تعریف شده برای ارائه و تولید محتوای استاندارد است.

آنالیز رقبا و تولید محتوای استاندارد

برای تولید محتوای استاندارد یکی از قدم های مهم آنالیز رقباست. سایت ها و شرکت های رقیب خود را مورد بررسی قرار دهید و با شناخت کاستی های آنها سعی کنید آن نقص ها را در وب سایت یا کسب و کار خود جبران کنید. ناگفته نماند که اگر هنوز کسی در سطح وب نتوانسته در حوزه کاری شما فعالیت حرفه ای داشته باشد پس خوش شانس هستید چرا که کارتان راحت تر خواهد بود و با یک استراتژی صحیح میتوانید خیلی سریع در صدر نتایج جستجو ظاهر شوید.

حتما بخوانید :  یک استراتژی محتوایی جامع تدوین کنیم

ذکر جزییات در تولید محتوای استاندارد

برای تولید محتوای استاندارد توجه به جزییات را در الویت فعالیت های خود قرار دهید. خطای پررنگی که اکثر وب سایت ها مرتکب میشوند این است که به جزییات یک موضوع بصورت تخصصی نمیپردازند و کاملا کلی راجع به آن صحبت میکنند که همین سبب میشود مخاطب نتواند به درستی پاسخ سوال خود را بیاید، پس تخصصی کردن مطالب و توجه به جزییات را در صدر الویت های خود قرار دهید.

بررسی های جنبه های گوناگون یک موضوع

اگر راجع به موضوعی صحبت میکنید که جنبه های گوناگونی دارد سعی کنید آن را در یک مقاله ننجانید و هر جنبه را در یک محتوای جداگانه شرح داده و بررسی نمایید. استفاده از این روش میتواند همه ابهامات موجود در آن حوزه را بطور تخصصی و از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار دهد.

بک لینک در تولید محتوای استاندارد

برای تولید محتوای استاندارد استفاده از بک لینک در محتوای داخلی وب سایت خود را فراموش نکنید، بهترین راه حل برای اینکار این است که یک لیست جامع از موضوعات ارائه شده در وب سایت تان تهیه کنید سپس با نوشتن مقاله جدید موارد مرتبط را شناسایی کرده و به آنها لینک بدهید. این موضوع برای موتورهای جستجو نیز بسیار مهم میباشد.

در اینجا سعی کرده ایم گوشه ای از نکات لازم برای تولید یک محتوای استاندارد را در اختیارتان قرار دهیم، سعی کنید نکات را بخاطر بسپارید و آنها را بکار بگیرید.

Review: "آموزشی کاربردی برای تولید محتوای استاندارد" by , written on2018-02-18T09:42:50+03:30

در این مقاله قصد داریم به مبحث تولید محتوا ی استاندارد بپردازیم. همانطور که میدانید تولید محتوای استاندارد یکی از روش های برتر بازاریابی و تبلیغات بشمار می آید پس استفاده صحیح از آن میتواند موجب گسترش روند کسب و کارتان شود. در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی را در خصوص تولید محتوا […]

تعداد 2دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.

  1. بازتاب: 0 تا 100کسب و کار اینترنتی و انواع کسب و کار اینترنتی - وبلاگ
  2. بازتاب: صفر تا صد سئو یا هرآنچه باید از SEO بدانید - وبلاگ

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوست داری با هزینه کم کسب و کارتو در رسانه ها معرفی کنی؟! ثبت رپورتاژ