9:00 - 18:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

0902-676-4995

تماس برای مشاوره رایگان

فیسبوک

توئیتر

جستجو
تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات کلیکی گوگل

اگر در هنگام جستجو های خود در گوگل توجه کرده باشید با نتایجی روبرو خواهید شد که در کنار آن کلمه AD نوشته شده است که به اینگونه نتایج تبلیغات گوگل میگویند شما با تبلیغات گوگل میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن در صفحه اول نتایج گوگل ظاهر شوید و فروش خود را چندین برابر کنید .

مشتریان شما در گوگل حضور دارند !

گوگل یکی از پرطرفدار ترین موتور جستجوی جهان است و همچنین بر اساس آمار وبسایت الکسا یکی از پرطرفدار ترین وبسایت های ایران نیز میباشد که روزانه بیش از ۳٫۶ میلیارد جستجو در گوگل صورت میگیرد . که میتوانید از این طریق فروش خود را چندین برابر نمایید .

ویژگی تبلیغات در گوگل

فعال سازی نمایش در کمتر از یک ساعت

انتخاب بینهایت کلیدواژه

کمک در انتخاب نمودن کلیدواژه مناسب

انتخاب زمان نمایش

امکان نمایش در موبایل

ویژگی نبلیغات گوگل

پشتیبانی

گزارش آمار لحظه ای

تعیین زبان نمایش

پیکربندی رایگان

نمایش هدفمند براساس منطقه جغرافیایی

مزایای تبلیغات در گوگل ادوردز

گوگل ادورز چگونه به پیشرفت کسب و کار ما کمک میکند ؟

هدفنمد بودن تبلیغات

شما زمانی در گوگل نمایش داده خواهید شد و یا بر روی تبلیغ شما کلیک خواهند نمود که کاربر همان کلمه کلیدی مورد نظرتان را جستجو کرده باشد .

گوگل ادورز یک رسانه معتبر در ایران است

بدلیل تحریم هایی که از سوی گوگل برای ایران وجود دارد استفاده کردن از سیستم تبلیغاتی گوگل کمی مشکل است و به همین دلیل شرکت ها به سمت گوگل ادورز میروند .

کاربران ایرانی در دسترش شما هستند

همه ما میدانیم که همه کاربران ایران از گوگل برای دست یافتن به نیاز های خود استفاده میکنند پس نتیجه میگیریم که تبلیغ شما در دسترس همه ایرانیان میباشد .

هزینه ای کمتر نسبت به دیگر تبلیغات آنلاین

در تبلیغات گوگل ادورز شما تنها بابت هرکلیکی که انجام میشود هزینه پرداخت خواهید نمود و این هزینه از چند صد تومان شروع میشود که چندین زیاد نیست.

تبلیغات گوگل یا سئو

تبلیغات در گوگل بهتر است یا سئو کردن ؟

با تبلیغات در گوگل با کلمه کلیدی دلخواه میتوانید در مدت زمان کمتر از ۱۵ الی ۳۰ دقیقه در رتبه اول گوگل قرار گیرید ولی برای سئو نمودن یک کلمه کلیدی میبایست ۴ الی ۶ ماه بر روی کلمه مورد نظر کار کنید تا به رتبه خوبی دست یابید . از ویژگی های دیگر تبلیغات کلیکی گوگل میتوان به جایگاه شما در گوگل اشاره نمود که با هزینه ای کم در صدر دیگر وبسایت ها قرار خواهید گرفت حتی اگه سایت شما تازه ساخته شده باشد .

پلن های انتخابی

پکیج

بزودی

بزودی

بزودی

بزودی

بزودی

پکیج

بزودی

بزودی

بزودی

بزودی

بزودی

پکیج

بزودی

بزودی

بزودی

بزودی

بزودی

پکیج

بزودی

بزودی

بزودی

بزودی

بزودی

هم اکنون با ما تماس بگیرید تا به شما بگوییم کدام پکیج مناسب شما میباشد

از طریق لینک زیر با مشاوران تسمینو تماس حاصل و سفارش خود را ثبت نمایید

ثبت سفارش تبلیغات گوگل

سوالات متداول

پاسخ به تمامی سوالات شما

گوگل چند نوع تبلیغات انجام میدهد ؟

گوگل دو نوع تبلیغات ارائه میدهد . اولی adwords میباشد که بصورت متنی در نتایج جستجو نمایش داده میشود و دومی display ads میباشد که حاوی محتوای چند رسانه ای میباشد و در وبسایت های گوناگون نمایش داده خواهد شد .

تبلیغات گوگل دقیقا چیست و چه مزایایی دارد ؟

وقتی شما در موتور جستجوی گوگل کلماتی را سرچ میکنید در ابتدا و انتهای نتایجی را مشاهده خواهید نمود که همراه با کلمه ad نیز نمایش داده میشوند .
که به آنها تبلیغات گوگل گویند و با نتایج واقعی فرق دارند .

هزینه تبلیغات در گوگل به چه صورت است ؟

شما در تبلیغات گوگل به ازای هر کلیک واقعی هزینه پرداخت خواهید نمود . همچنین شما فقط با پرداخت ۱ سنت نیز قادر خواهید بود نتایج قابل توجهی بگیرید .

آیا با دامین های ایرانی هم میشود تبلیغ ادوردز کرد ؟

در حال حاضر گوگل ایران را تحریم نموده است و نمیشوذ با دامین های IR تبلیغات گوگل انجام داد و حتما میبایست دامین خود را بر روی دامنه های دیگر مانند .com پارک نمایید .