تبلیغات در گوگل ادوردز

صفحه اول گوگل جایگاه شماست

تبلیغات کلیکی گوگل

اگر در هنگام جستجو های خود در گوگل توجه کرده باشید با نتایجی روبرو خواهید شد که در کنار آن کلمه AD نوشته شده است که به اینگونه نتایج تبلیغات گوگل میگویند شما با تبلیغات گوگل میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن در صفحه اول نتایج گوگل ظاهر شوید و فروش خود را چندین برابر کنید .

مشتریان شما در گوگل حضور دارند !

گوگل یکی از پرطرفدار ترین موتور جستجوی جهان است و همچنین بر اساس آمار وبسایت الکسا یکی از پرطرفدار ترین وبسایت های ایران نیز میباشد که روزانه بیش از ۳٫۶ میلیارد جستجو در گوگل صورت میگیرد . که میتوانید از این طریق فروش خود را چندین برابر نمایید .

تبلیغات در گوگل ادوردز

ویژگی تبلیغات در گوگل

  • پشتیبانی
  • گزارش آمار لحظه ای
  • تعیین زبان نمایش
  • پیکربندی رایگان
  • نمایش هدفمند براساس منطقه جغرافیایی
ویژگی نبلیغات گوگل
  • فعال سازی نمایش در کمتر از یک ساعت
  • انتخاب بینهایت کلیدواژه
  • کمک در انتخاب نمودن کلیدواژه مناسب
  • انتخاب زمان نمایش
  • امکان نمایش در موبایل

مزایای تبلیغات در گوگل ادوردز

گوگل ادورز چگونه به پیشرفت کسب و کار ما کمک میکند ؟

گوگل ادورز یک رسانه معتبر در ایران است

بدلیل تحریم هایی که از سوی گوگل برای ایران وجود دارد استفاده کردن از سیستم تبلیغاتی گوگل کمی مشکل است و به همین دلیل شرکت ها به سمت گوگل ادورز میروند .

هدفنمد بودن تبلیغات

شما زمانی در گوگل نمایش داده خواهید شد و یا بر روی تبلیغ شما کلیک خواهند نمود که کاربر همان کلمه کلیدی مورد نظرتان را جستجو کرده باشد .

کاربران ایرانی در دسترش شما هستند

همه ما میدانیم که همه کاربران ایران از گوگل برای دست یافتن به نیاز های خود استفاده میکنند پس نتیجه میگیریم که تبلیغ شما در دسترس همه ایرانیان میباشد .

هزینه ای کمتر نسبت به دیگر تبلیغات آنلاین

در تبلیغات گوگل ادورز شما تنها بابت هرکلیکی که انجام میشود هزینه پرداخت خواهید نمود و این هزینه از چند صد تومان شروع میشود که چندین زیاد نیست.

تبلیغات گوگل یا سئو

تبلیغات در گوگل بهتر است یا سئو کردن ؟

با تبلیغات در گوگل با کلمه کلیدی دلخواه میتوانید در مدت زمان کمتر از ۱۵ الی ۳۰ دقیقه در رتبه اول گوگل قرار گیرید ولی برای سئو نمودن یک کلمه کلیدی میبایست ۴ الی ۶ ماه بر روی کلمه مورد نظر کار کنید تا به رتبه خوبی دست یابید . از ویژگی های دیگر تبلیغات کلیکی گوگل میتوان به جایگاه شما در گوگل اشاره نمود که با هزینه ای کم در صدر دیگر وبسایت ها قرار خواهید گرفت حتی اگه سایت شما تازه ساخته شده باشد .

Plans

پلن های انتخابی


میتوانید از پلن های انتخابی ما نیز استفاده نمایید

Personal


free


۳۰ days free trial
Basic support
Sync to cloud database


Get started

Team


$ ۹ /mo


۳۰ days free trial
Basic support
Sync to cloud database


Get started

Business


$ ۱۹ /mo


۳۰ days free trial
Basic support
Sync to cloud database


Get started

هم اکنون با ما تماس بگیرید تا به شما بگوییم کدام پکیج مناسب شما میباشد . از طریق لینک زیر با مشاوران تسمینو تماس حاصل و سفارش خود را ثبت نمایید

پاسخ به تمامی سوالات شما

سوالات متداول


تبلیغات گوگل دقیقا چیست و چه مزایایی دارد ؟

وقتی شما در موتور جستجوی گوگل کلماتی را سرچ میکنید در ابتدا و انتهای نتایجی را مشاهده خواهید نمود که همراه با کلمه ad نیز نمایش داده میشوند .
که به آنها تبلیغات گوگل گویند و با نتایج واقعی فرق دارند .

گوگل چند نوع تبلیغات انجام میدهد ؟

گوگل دو نوع تبلیغات ارائه میدهد . اولی adwords میباشد که بصورت متنی در نتایج جستجو نمایش داده میشود و دومی display ads میباشد که حاوی محتوای چند رسانه ای میباشد و در وبسایت های گوناگون نمایش داده خواهد شد .

هزینه تبلیغات در گوگل به چه صورت است ؟

شما در تبلیغات گوگل به ازای هر کلیک واقعی هزینه پرداخت خواهید نمود . همچنین شما فقط با پرداخت ۱ سنت نیز قادر خواهید بود نتایج قابل توجهی بگیرید .

آیا با دامین های ایرانی هم میشود تبلیغ ادوردز کرد ؟

در حال حاضر گوگل ایران را تحریم نموده است و نمیشوذ با دامین های IR تبلیغات گوگل انجام داد و حتما میبایست دامین خود را بر روی دامنه های دیگر مانند .com پارک نمایید .