اولین قدم کسب و کار

آنلاینتان را محکم وردارید

کسب و کار اینترنتی شما به شرطی پیشرفت خواهد نمود که شما راه موفقیت را به درستی گذرانده باشید .بهترین راه برای موفقیت هرکسب و کاری این است که مشتریان خود را به درست ترین شیوه هدف قرار دهید . تسمینو برای کمک به شما همواره آماده میباشد .

کسب و کار اینترنتی
دیجیتال مارکتینگ

تاثیر دیجیتال مارکتینگ در افزایش درآمد

از تاثیرات بازاریابی اینترنتی بر افزایش درآمد به وسیله پیشی گرفتن از رقبا می باشد. اگر در کسب و کارتان به روز نباشید حتما رقیبان شما از شما پیشی خواهند گرفت. بازاریابی اینترنتی و تجارت های آنلاین نقش به سزایی در کسب و کار اینترنتی شما دارد. شما می توانید با استفاده از دانش پیشرفته عصر جدید در زمینه های بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیکی مسیر رونق کسب و کار شما را کوتاه تر و موفقیتتان را پایدارتر می کند.

جایی حضور داشته باشید که مخاطبان واقعی شما حضور دارند

+ ۱۵۷۰ میلیون وبسایت فعال در جهان

+ ۶۰ میلیون کاربر شبکه های اجتماعی

+ ۴۱۴۰ میلیون کاربر اینترنت در جهان

+ ۶۰ میلیون کاربر موبایل در جهان

چرا تسمینو ؟

تیم تسمینو بازاریابی دیجیتال مارکتینگ انجام می‌دهد. تفاوت نظر شما به عنوان یک مدیر وبسایت و صاحب یک کسب و کار امروزی و همچنین نگاه یک گروه برنامه‌نویسی و طراح سایت باعث نتیجه‌ نگرفتن شما از هزینه‌های مرتبط با بازاریابی و تبلیغات محصولاتتان میشود. تسمینو تمامی امور خدماتی دیجیتال مارکتینگ شما را با روش های نوین و با تیمی قوی انجام خواهد داد و با نگاه به رفتار و علایق مخاطبان بازار هدف شما به انجام خواهد رساند.

مشاوره رایگان

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید میتوانید با ما تماس گیرید و یا فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گیرند .

خدماتی نوین

سعی بر آن نموده ایم که کلیه خدماتی که شما برای رونق یک کسب و کار نیاز دارید را گرد هم آوریم تا با خیالی آسوده تر کسب و کار خود را به ما بسپارید .

مسیر دهی هوشمند

استراتژی های هوشمند تسمینو به شما کمک خواهد نمود تا فروش خود را چندین برابر نمایید و در صفحات اول گوگل بدرخشید .

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تسمینو با نیروی کار قوی خود بصورت ۲۴ ساعته در خدمت کاربران عزیز میباشد تا با مشاوره های نوین خود راهی جدید را برای کاربران خود نشان دهد

خود را برای تغییر آماده کنید

همکاری با تیم تسمینو به شما کمک خواهد نمود تا بازدیدکنندگانی که به وبسایت شما مراجعه میکنند را به مشتری تبدیل نمایید و فروش خود را چندین برابر نمایید .

تیم تسمینو که در بازاریابی ,دیجیتال مارکتینگ , سئو و طراحی وبسایت تخصص دارد به شما کمک خواهد نمود تا فروش خود را افزایش دهید .

همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید تا یکی از کارشناسان ما با شما تماس گیرند .

دارای نماد اعتماد

+۴ سال فعالیت

+۱۷۰ نمونه کار

+۲۰۰ مشتری

پشتیبانی ۲۴ ساعته

مطالب ما را در شبکه های اجتماعی و وبلاگ تسمینو دنبال کنید

مشتریان ما

مورد اعتماد برترترین برند ها